• На головну

  • Версія для
    друку

  • Мапа сайту

  • Контакти
Закрити

Авторизація

Увійти на сайт | Реєстрація

майдан Просвіти,1 м.Рівне, 33013 тел.(0362)69–52–02, факс (0362)62–00–64, Е-mail: oblrada@rada.rv.ua

Анонси подій

29 листопада 2019 року відбудеться пленарне засідання двадцять дев'ятої сесії обласної ради сьомого скликання

Засідання відбудеться в сесійній залі обласної ради (м.Рівне, майдан Просвіти, 2, ІІІ поверх). Початок об 11-00 год.

Г Р А Ф І К проведення засідань постійних комісій та президії обласної ради у листопаді 2019 року


19 листопада 2019 року відбудуться засідання постійних комісій:
- о 10-00 год. з питань соціальної політики і соціального захисту учасників АТО та членів їх сімей (голова Бірук Б.І.);
- о 14-00 год. з питань будівництва та розвитку інфраструктури (голова Кучерук М.Г.).
Засідання відбудуться в 301 каб. облради

Конкурсна рада обласного щорічного конкурсу проектів розвитку територіальних громад Рівненської області оголошує обласний конкурс проектів розвитку територіальних громад на 2020 рікОголошується конкурс на зайняття посади директора комунального підприємства «Обласний туберкульозний санаторій м.Костопіль» Рівненської обласної ради19 листопада в приміщенні обласної ради відбудеться фахова майстерня на тему «Формування спроможного районного рівня».
Захід організовується в рамках Проекту USAID «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС), що реалізується Асоціацією міст України у партнерстві з Українською асоціацією районних та обласних рад.


Архів новин

  
Пн Вт Сер Чт Пт Сб Нд
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 1

Рішення обласної ради 7 скликання

Опубліковано: 13.12.2018

 

У  К  Р  А  Ї  Н  А

РІВНЕНСЬКА   ОБЛАСНА   РАДА

(Сьоме скликання)

(Двадцять третя сесія)

Р І Ш Е Н Н Я

від 07 грудня 2018 року                                                                      1148

 

Про Програму дообладнання захисних споруд цивільного захисту в Рівненській області

 

 

З метою відтворення матеріальної бази цивільного захисту, відповідно до частини першої статті 19 Кодексу цивільного захисту України, керуючись пунктом 16 частини першої статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням з постійними комісіями та президією обласної ради, обласна рада

в и р і ш и л а:

1. Затвердити Програму дообладнання захисних споруд цивільного захисту в Рівненській області (далі – Програма), схвалену розпорядженням голови обласної державної адміністрації від 06 листопада 2018 року № 775, що додається.

2. Обласній державній адміністрації:         

         передбачати відповідні кошти на виконання заходів Програми в межах наявних фінансових ресурсів;

         забезпечити фінансування заходів Програми за рахунок видатків, виділених структурним підрозділам облдержадміністрації, що здійснюють галузеве управління об‘єктами спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Рівненської області, зазначеними у додатку 2 до Програми;              

щорічно до 15 лютого інформувати обласну раду про хід виконання Програми.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії обласної ради з економічних питань та комунальної власності, з питань бюджету, фінансів та податків.

 

 

Голова ради                                                                      О.Ю. Данильчук


ДОДАТОК

С х в а л е н о

Розпорядження Рівненської  голови облдержадміністрації

від 06 листопада 2018 року

№ 775

 

 

З а т в е р д ж е н о

Рішення Рівненської обласної ради

від 07 грудня 2018 року

№ 1148

 

ПРОГРАМА

дообладнання захисних споруд цивільного захисту в Рівненській області

 

Загальні положення

 

Розроблення Програми зумовлено необхідністю розширеного відтворення матеріальної бази цивільного захисту у зв’язку з розпалюванням збройного конфлікту та тимчасовою окупацією Російською Федерацією частини території України.

Для захисту населення від впливу небезпечних чинників, що виникають внаслідок надзвичайних ситуацій, воєнних дій або терористичних актів, Рівненською обласною державною адміністрацією створено фонд захисних споруд цивільного захисту (далі – захисні споруди), до якого належать:

128 сховищ – герметичні споруди, в яких протягом певного часу створюються умови, що виключають вплив небезпечних факторів;

1545 протирадіаційних укриттів – негерметичні споруди, в яких створюються умови, що виключають вплив іонізуючого опромінення у разі радіоактивного забруднення місцевості;

623 споруди подвійного призначення – наземні або підземні споруди, що можуть бути використані за основним функціональним призначенням і для захисту населення.

На балансі 28 обласних комунальних підприємств, установ та закладів перебуває 51 захисна споруда. За результатами комплексних перевірок їх стан оцінено як «обмежено готові» до прийняття осіб, які укриваються.

Крім того, чотири захисні споруди спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області перебувають у господарському віданні приватизованих обласних комунальних підприємств.

Для переведення захисних споруд у режим укриття в умовах воєнного часу потрібно виконати їх дообладнання, що дозволить привести сховища та протирадіаційні укриття в готовність з гарантією повного захисту осіб, які укриваються, від уражальних чинників.

Дообладнання – поліпшення об‘єкта основних засобів, яке здійснюється, як правило, за окремим кошторисом на придбання та встановлення устаткування, що потребує монтажу.

Утримання захисних споруд здійснюється відповідно до законодавства за рахунок коштів державного та місцевих бюджетів, а також коштів підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності, які є балансоутримувачами захисних споруд, зокрема:

захисних споруд, які перебувають на балансі центральних органів виконавчої влади, – за рахунок коштів державного бюджету;

захисних споруд, які належать до сфери управління місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, – за рахунок коштів місцевих бюджетів відповідно до цільових програм.

 

Обґрунтування необхідності прийняття Програми

 

У зв‘язку з обмеженим фінансуванням капітальних вкладень має місце припинення придбання нового устаткування захисних споруд, що підтримують їх експлуатаційну придатність.

З метою залучення додаткових фінансових ресурсів на дообладнання захисних споруд виникла необхідність розроблення Програми. Замовника Програми зазначено в додатку 1 до Програми.

Шляхом виконання комплексу організаційних, фінансових та інженерно-технічних заходів щодо реалізації Програми здійснюватиметься впровадження плану інженерного забезпечення цивільного захисту на особливий період.

 

Мета Програми

 

Метою Програми є максимальне пристосування захисних споруд для перебування в них осіб з інвалідністю. При цьому передбачено надання пріоритету витратам на устаткування, тобто на створення об‘єкта основних засобів.

 

Основне завдання Програми

 

Основним завданнями Програми є переведення захисних споруд, що перебувають на балансі об‘єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області, у режим укриття.

 

Фінансове забезпечення Програми

 

Фінансове забезпечення виконання Програми здійснюватиметься за рахунок кошторисних призначень на утримання установ та закладів бюджетної сфери.

Для дообладнання захисних споруд у рамках виконання Програми необхідні кошти в обсязі 12089,509 тис. гривень без урахування щорічної інфляції.

Перелік дообладнання захисних споруд цивільного захисту в Рівненській області на 2019 – 2024 роки наведено в додатку 2 до Програми.

 

Очікуваний результат упровадження Програми

 

Реалізація Програми дасть змогу захистити персонал об‘єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області та інші категорії населення від впливу небезпечних чинників, що виникають внаслідок надзвичайних ситуацій, воєнних дій або терористичних актів.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Додаток 1 до Програми

 

ПАСПОРТ ПРОГРАМИ

дообладнання захисних споруд цивільного захисту в Рівненській області

 

1.

Ініціатор та розробник Програми

Управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення облдержадміністрації

2.

Відповідальні виконавці Програми

Обласні комунальні підприємства, установи та заклади

3.

Термін реалізації заходів Програми

2019 – 2024 роки

4.

Обсяг фінансових ресурсів, необхідних для реалізації Програми, всього,

у тому числі:

12089,509 тис. гривень

 

коштів державного бюджету, всього, у тому числі:

734,965 тис. гривень

 

І. Управління міжнародного співробітництва та європейської інтеграції облдержадміністрації

734,965 тис. гривень

 

коштів обласного бюджету, всього, у тому числі:

11354,544 тис. гривень

 

ІІ. Управління культури і туризму облдержадміністрації

4045,375 тис. гривень

 

ІІІ. Управління освіти і науки облдержадміністрації

2447,469 тис. гривень

 

ІV. Департамент соціального захисту населення облдержадміністрації

218,070 тис. гривень

 

V. Управління охорони здоров‘я облдержадміністрації

4643,630 тис. гривень

 

Назад до розділу