• На головну

  • Версія для
    друку

  • Мапа сайту

  • Контакти
Закрити

Авторизація

Увійти на сайт | Реєстрація

майдан Просвіти,1 м.Рівне, 33013 тел.(0362)69–52–02, факс (0362)62–00–64, Е-mail: oblrada@rada.rv.ua

Архів новин

  
Пн Вт Сер Чт Пт Сб Нд
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 1

Рішення обласної ради 7 скликання

Опубліковано: 14.12.2018

 

У  К  Р  А  Ї  Н  А

РІВНЕНСЬКА   ОБЛАСНА   РАДА

Cьоме   скликання

(Двадцять третя  сесія)

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

від 07 грудня 2018 року                                                                        1211

 

Про деякі питання реорганізації комунального закладу "Рівненський обласний госпіталь ветеранів війни" Рівненської обласної ради  

  

Враховуючи подання Рівненської обласної державної адміністрації, на виконання рішення Рівненської обласної ради від 27 липня 2018 року                   № 1031 Про реорганізацію комунального закладу "Рівненський обласний госпіталь ветеранів війни" Рівненської обласної ради, керуючись                          статтею 16 Закону України "Основи законодавства України про охорону здоров'я", статтями 43, 60 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", за погодженням з постійними комісіями та президією обласної ради, обласна рада

в и р і ш и л а:

     1.  Затвердити передавальний акт комунального закладу "Рівненський обласний госпіталь ветеранів війни" Рівненської обласної ради, що додається.

     2. Визнати таким, що втратив чинність пункт 2 рішення Рівненської обласної ради від 27 липня 2018 року №1031 про реорганізацію комунального закладу "Рівненський обласний госпіталь ветеранів війни" Рівненської обласної ради.

     3. Затвердити статут комунального підприємства "Рівненський обласний госпіталь ветеранів війни" Рівненської обласної ради, що додається.

     4.  Голові комісії з реорганізації  (перетворення) комунального закладу  "Рівненський обласний госпіталь ветеранів війни" Рівненської обласної ради подати передавальний акт та статут державному реєстратору для проведення державної реєстрації в порядку, визначеному чинним законодавством України та поінформувати обласну раду.

      5. Комісії з реорганізації (перетворення) комунального закладу "Рівненський обласний госпіталь ветеранів війни" Рівненської обласної ради забезпечити виконання цього рішення відповідно до чинного законодавства України.

6. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань охорони здоров`я, материнства та дитинства.

 

 

 

Голова ради                                                                        О.Ю. Данильчук

 

ЗАТВЕРДЖЕНО

Рішення Рівненської обласної ради

від 07 грудня 2018 року

1211

Голова Рівненської обласної ради

 

_____________  О.Ю. Данильчук

 

 

 

 

 

С Т А Т У Т

КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА

"РІВНЕНСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ГОСПІТАЛЬ

ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ"

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

смт Клевань – 2018


1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

1.1 Цей Статут визначає правові та економічні основи організації та діяльності КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА "РІВНЕНСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ГОСПІТАЛЬ ВЕТЕРАНІВ  ВІЙНИ" РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ (далі –Госпіталь).

Госпіталь є об’єктом права спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Рівненської області.

Госпіталь є правонаступником усіх прав та обов'язків  Рівненського обласного госпіталю для інвалідів Великої Вітчизняної війни, створеного розпорядженням голови обласної державної адміністрації від 3 вересня 2001 року №572, комунального закладу "Рівненський обласний госпіталь ветеранів війни" Рівненської обласної ради (рішення Рівненської обласної ради 12 червня 2015 року  № 1497).

Власником Госпіталю є територіальні  громади  сіл, селищ, міст Рівненської області в особі Рівненської обласної ради (далі - Власник).

1.2. Госпіталь керується у своїй діяльності чинним законодавством України, актами Президента України, постановами Кабінету Міністрів України, наказами Міністерства охорони здоров’я України, рішеннями Рівненської обласної ради, розпорядженнями голови Рівненської обласної ради та голови Рівненської обласної державної адміністрації, цим Статутом і погодженими планами роботи.

1.3. Госпіталь є юридичною особою, має самостійний баланс, розрахунковий та інші рахунки в установах банків, органах Державного казначейства, печатку зі своєю назвою, кутовий штамп, та інші необхідні реквізити.

1.4. Госпіталь є неприбутковою організацією і фінансується за рахунок бюджетних коштів та інших  джерел, не заборонених законом.

1.5. Госпіталь здійснює господарську некомерційну діяльність, спрямовану на досягнення соціальних та інших результатів без мети одержання прибутку.

1.6. Забороняється розподіл отриманих доходів (прибутків) Госпіталю або їх частини серед засновників (учасників), працівників (крім оплати їхньої праці, нарахування єдиного соціального внеску), членів органів управління та інших пов’язаних з ними осіб.

Не вважається розподілом доходів Госпіталю, використання власних доходів (прибутків) виключно для фінансування видатків на утримання такої неприбуткової організації, реалізації мети (цілей, завдань) та напрямів діяльності, визначених Статутом. При виконанні покладених на нього завдань Госпіталь може використовувати власні надходження, отримані відповідно до чинного законодавства України.

При виконанні покладених на нього завдань Госпіталь може використовувати власні надходження, отримані відповідно до чинного законодавства України.

1.7. Госпіталь самостійно відповідає за своїми зобов'язаннями відповідно до чинного законодавства України.

1.8. Госпіталь  не відповідає за зобов'язаннями Власника, а Власник не відповідає за зобов'язаннями Госпіталю.

1.9. Держава, її органи не несуть відповідальності за зобов'язаннями Госпіталю. Госпіталь не відповідає за зобов'язаннями держави, її органів, а також інших підприємств, установ, організацій.

1.10. У межах своєї статутної діяльності та положень даного Статуту Госпіталь має право укладати від свого імені угоди, виступати позивачем та відповідачем у судах, господарських, адміністративних та третейських  судах.

1.11. Найменування Госпіталю:

- повне: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "РІВНЕНСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ГОСПІТАЛЬ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ" РІВНЕНСЬКОЇ  ОБЛАСНОЇ  РАДИ;

- скорочене:  КП "РІВНЕНСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ГОСПІТАЛЬ ВВ".

1.12. Юридична адреса: вул. Деражненська, 39, смт Клевань, Рівненського району, Рівненської області, 35311.

 

2. МЕТА СТВОРЕННЯ ТА ПРЕДМЕТ ДІЯЛЬНОСТІ ГОСПІТАЛЮ

2.1. Госпіталь створений з метою забезпечення надання ефективної висококваліфікованої консультативно-діагностичної та лікувально-профілактичної медичної допомоги ветеранам війни та особам, прирівняним по пільгам.

2.2. Основним завданням Госпіталю  є:

надання комплексу медичних послуг, що здійснюються в Госпіталі ветеранам війни та особам, прирівняним по пільгам.

2.3. Предметом діяльності Госпіталю є:

– облік ветеранів війни та учасників АТО, що потребують стаціонарного і санаторно-курортного лікування;

– спеціалізована лікувальна допомога ветеранам війни та прирівняним до них особам і надання їм висококваліфікованих консультацій спеціалістами Госпіталю з питань діагностики і лікування;

     реабілітація ветеранів війни та осіб, прирівняних до них;

– керівництво роботою лікувально-відбіркової комісії;

– вивчення безпосередніх і віддалених результатів лікування;

– керівництво підготовкою середніх медичних кадрів за окремими медичними профілями для роботи з ветеранами війни;

– науково-дослідна робота щодо впровадження нових, найбільш ефективних методів діагностики і лікування.

2.4. Госпіталь може здійснювати за дорученням Власника інші завдання для виконання його основної Статутної діяльності.

2.5. Госпіталь може надавати платні послуги в порядку і межах, встановлених чинним законодавством України.

2.6. Госпіталь формує свою господарську, фінансову та іншу діяльність з виконання планів роботи, погоджених з органом, що здійснює галузеве управління об’єктами спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Рівненської області, виключно на підставі законодавства України, з дотриманням положень, встановлених цим Статутом.

2.7. Госпіталь має право в межах погоджених планів роботи та кошторисів направляти спеціалістів за кордон та використовувати іноземних спеціалістів у своїй роботі згідно з чинним законодавством України.

2.8. Для забезпечення виконання покладених на Госпіталь завдань, зобов’язань Госпіталь має право звертатися до органів місцевого самоврядування та органів виконавчої влади області усіх рівнів за відповідною інформацією.

2.9. Госпіталь  може  займатися відповідними видами діяльності, що підлягають ліцензуванню та   акредитації,   тільки на підставі спеціального дозволу  (ліцензії),  отриманого у встановленому законом України порядку.

2.10. Госпіталь, відповідно до медичних показів, має право госпіталізувати осіб, які не відносяться до ветеранів війни, в межах 20% ліжкового фонду для ветеранів війни за погодженням з начальником госпіталю.

 

3. СТАТУТНИЙ КАПІТАЛ ГОСПІТАЛЮ

3.1.   Для забезпечення діяльності Госпіталю  створюється статутний капітал, який формується з активів Госпіталю і становить 52 192 720 грн.

3.2. Зміна розміру статутного капіталу Госпіталю здійснюється за рішенням Рівненської обласної ради.

 

4. МАЙНО ГОСПІТАЛЮ

4.1. Майно Госпіталю становлять основні фонди та обігові кошти, а також інші матеріальні та фінансові ресурси, вартість яких відображається на самостійному балансі Госпіталю.

4.2. Майно Госпіталю є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ, міст Рівненської області і закріплюється за Госпіталем на праві оперативного управління. Здійснюючи право оперативного управління Госпіталь володіє, користується і розпоряджається майном, закріпленим за ним Власником для здійснення статутної діяльності у межах, встановлених чинним законодавством України та з урахуванням обмежень, встановлених даним Статутом.

Відчуження, передача в оренду, заставу, позику, найм юридичним чи фізичним особам, а також списання основних засобів Госпіталь  здійснює у межах чинного законодавства України та відповідно до цього Статуту.

4.3. Джерелами формування майна Госпіталю є:

- грошові та матеріальні внески Власника;

- фінансування з бюджетів усіх рівнів;

- грошові кошти Страхових компаній;

- безоплатні або благодійні внески, гранти, дарунки, пожертвування організацій, громадян, підприємців;

- майно придбане в установленому законодавством порядку;

- централізовані кошти Міністерства охорони здоров’я України;

- доходи одержані від реалізації продукції (послуг), а також від інших доходів господарської діяльності;

- інші джерела, не заборонені чинним законодавством України.

Госпіталь має право здавати в оренду рухоме і нерухоме майно у порядку визначеному чинним законодавством.

4.4. Відчуження, передача в оренду, заставу, позику, найм юридичним чи фізичним особам, а також списання основних засобів Госпіталь здійснює з дозволу обласної ради у межах чинного законодавства України та відповідно до цього Статуту.

 

5. ОСОБЛИВОСТІ ГОСПОДАРСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ГОСПІТАЛЮ

5.1. Госпіталь самостійно планує свою діяльність, визначає стратегію та основні напрями свого розвитку відповідно до галузевих науково-технічних прогнозів, кон’юнктури ринку продукції, товарів, робіт, послуг та економічної ситуації.

5.2. Госпіталь надає платні послуги у порядку визначеному чинним законодавством України.

5.3. Госпіталь не має права безоплатно передавати належне їй майно іншим юридичним особам чи громадянам. Відчужувати, віддавати в заставу, позику, найм майнові об’єкти, що належать до основних фондів, здавати в оренду цілісні майнові комплекси структурних одиниць та підрозділів Госпіталь має право лише за попередньою згодою Рівненської обласної ради.

5.4. Списання з балансу не повністю замортизованих основних фондів, а також прискорена амортизація основних фондів Госпіталю можуть проводитися лише за згодою Власника.

5.5. Госпіталь зобов’язаний виконувати завдання Власника, а також враховувати їх при формуванні програми діяльності, визначенні  перспектив свого економічного і соціального розвитку.

5.6. Госпіталь є суб’єктом зовнішньоекономічної діяльності, має право здійснювати зовнішньоекономічну діяльність відповідно до предмета своєї діяльності та чинного законодавства України, що регулює цю діяльність.

5.7. При здійсненні зовнішньоекономічної діяльності Госпіталь користується повним обсягом прав суб’єкта зовнішньоекономічної діяльності та несе відповідальність за порушення чинного законодавства України, укладених контрактів, заподіяння шкоди.

5.8. Госпіталь веде первинний  бухгалтерський облік результатів своєї роботи, складає статистичну інформацію,  надає відповідно до вимог закону фінансову звітність та статистичну інформацію щодо своєї господарської діяльності. Встановлення цін і тарифів на виконані роботи, виготовлену продукцію та надані послуги здійснюється відповідно до вимог чинного законодавства України.

5.9. Умови оплати праці трудового колективу визначаються відповідно до вимог чинного законодавства України.

Госпіталь може самостійно встановлювати форми і системи оплати праці, норми праці, розцінки, умови запровадження та розміри надбавок, доплат, премій, винагород та інших заохочувальних та компенсаційних і гарантійних виплат у колективному договорі з дотриманням мінімальних норм та гарантій, передбачених законодавством, генеральною та галузевими (регіональними) угодами.

5.9.1 Госпіталь розробляє та затверджує структуру і штатний розпис відповідно до чинного законодавства України.

 

6. ОРГАНИ УПРАВЛІННЯ ГОСПІТАЛЕМ ТА ЇХ КОМПЕТЕНЦІЯ

6.1. Органом управління Госпіталю є Рівненська обласна рада.

6.2.  До компетенції Рівненської обласної ради, як органу управління, належить:

6.2.1. розпорядження основними засобами Госпіталю:

- прийняття рішень про відчуження майна;

- позика, застава;

- списання не повністю замортизованих основних засобів;

6.2.2. затвердження та внесення змін до Статуту Госпіталю;

6.2.3. погодження планів Госпіталю та затвердження звітів про їх виконання в установленому порядку;

6.2.4. призначення та звільнення керівника Госпіталю;

6.2.5. прийняття рішення про припинення діяльності Госпіталю, його ліквідацію, затвердження ліквідаційного балансу.

6.2.6. Органом управління Госпіталю також є наглядова рада ( в разі її утворення). Наглядова рада Госпіталю утворюється за рішенням Рівненської обласної ради.

Порядок утворення, організації діяльності та ліквідації наглядової ради та її комітетів, порядок призначення членів наглядової ради затверджуються рішенням  Рівненської обласної ради.

 

7. КЕРІВНИК ГОСПІТАЛЮ

7.1. Керівництво поточною діяльністю Госпіталю здійснює НАЧАЛЬНИК ГОСПІТАЛЮ, (далі – Керівник), який призначається Власником.

Керівником Госпіталю може бути особа, яка відповідає єдиним кваліфікаційним вимогам, що встановлюються центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування державної політики у сфері охорони здоров'я.

У випадку, передбаченому законом, Керівник призначається Власником або органом, що здійснює галузеве управління об’єктами спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Рівненської області шляхом укладання контракту.

7.2. В Контракті визначається строк найму, права, обов'язки і відповідальність Керівника, умови його матеріального забезпечення, умови звільнення його з посади, інші умови за погодженням сторін.

7.3. Керівник може бути звільнений з посади раніше закінчення терміну дії Контракту з підстав та в порядку визначеному Контрактом, чинним законодавством України та Положенням про порядок управління об’єктами спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Рівненської області.

7.4. Керівник підзвітний Власнику з усіх питань Статутної, фінансової, соціально-побутової, організаційно-господарської діяльності Госпіталю, несе перед ним відповідальність за забезпечення діяльності Госпіталю відповідно до покладених на нього завдань і функцій згідно чинного законодавства України. 

7.5. Керівник вирішує усі питання діяльності Госпіталю, з урахуванням  обмежень, передбачених даним Статутом.

7.6. До компетенції Керівника відноситься:

7.6.1. забезпечення  Статутної діяльності Госпіталю;

7.6.2. вирішення поточних питань роботи Госпіталю;

7.6.3. вирішення внутрішніх кадрових питань;

7.6.4. вирішення питань матеріально-технічного забезпечення;

7.6.5. організація ведення обліку, звітності, внутрішнього контролю;

7.6.6. укладає договори та угоди, які пов’язані з діяльністю Госпіталю;

7.6.7. видає довіреності на представництво та захист інтересів в суді та інші довіреності, які необхідні для забезпечення діяльності Госпіталю;

7.6.8. має право першого підпису на фінансових документах;

7.6.9. розпоряджається коштами та майном Госпіталю відповідно до чинного законодавства України та Статуту;

7.6.10. приймає на роботу та звільняє з роботи працівників Госпіталю згідно з чинним законодавством України;

7.6.11. затверджує положення про структурні підрозділи Госпіталю, посадові інструкції працівників та інші необхідні документи;

7.6.12. . веде переговори щодо укладення колективного договору, укладає колективний договір, звітує та несе відповідальність за його виконання;

7.6.13. накладає дисциплінарні стягнення на працівників Госпіталю;

7.6.14 зобов’язаний організувати проведення попередніх та періодичних медичних оглядів працівників Госпіталю згідно вимог Кодексу законів про працю України;

7.6.15. створює належні умови працівникам для високопродуктивної праці, забезпечує додержання законодавства про працю, правил та норм охорони праці, техніки безпеки, соціального страхування;

7.6.16. несе персональну відповідальність за збереження, відчуження, списання майна та втрати у будь-якій формі, майна Госпіталю;

7.6.17. несе персональну відповідальність за будь-які порушення вчинені при зміні балансової вартості майна Госпіталю;

7.6.18. вчиняє інші дії в порядку та межах встановлених законодавством України.

7.7. При здійсненні діяльності Госпіталю Керівник забезпечує:

7.7.1. дотримання відповідних умов, передбачених чинним законодавством України щодо діяльності Госпіталю;

7.7.2. організацію бухгалтерського обліку та контроль за фінансовою звітністю Госпіталю;

7.7.3. належний рівень побутових умов для перебування в Госпіталі;

7.7.4. виконання Госпіталем у своїй діяльності норм та вимог щодо охорони навколишнього природного середовища, раціонального використання і відтворення природних ресурсів, а також забезпечення екологічної безпеки.

7.8. У межах своєї компетенції Керівник видає накази, розпорядження, обов’язкові для виконання усіма працівниками Госпіталю та здійснює контроль за їх виконанням.

7.9. Керівник має право без довіреності виконувати дії від імені Госпіталю в межах чинного законодавства України.

7.10. У разі відсутності Керівника його обов'язки виконує заступник згідно із розподілом функціональних обов'язків. А у разі відсутності особи, що  може виконувати обов'язки Керівника, його обов'язки виконує посадова особа, визначена Власником в установленому порядку.

7.11. Керівник та головний бухгалтер Госпіталю несуть персональну відповідальність за додержання порядку ведення і достовірності обліку та звітності.

7.12. На вимогу Власника або органу, що здійснює галузеве управління об’єктами спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Рівненської області, Госпіталь у встановлений ними термін надає інформацію стосовно будь-яких напрямків своєї діяльності.

7.13. З метою дотримання прав та забезпечення безпеки пацієнтів, додержання вимог законодавства при здійсненні медичного обслуговування населення закладом охорони здоров’я, фінансово-господарської діяльності  створюється Спостережна Рада.

 

8. ТРУДОВИЙ КОЛЕКТИВ

8.1. Трудовий колектив Госпіталю складають фізичні особи, які своєю працею беруть участь у його діяльності на підставі трудових договорів.

8.2. Трудовий колектив Госпіталю формується на загальних засадах відповідно до вимог чинного законодавства України.                          

8.3. Основною формою здійснення повноважень трудового колективу є загальні збори.

8.4. Умови організації та оплати праці трудового колективу Госпіталю, їх соціальний захист визначаються відповідно до вимог чинного законодавства України.

Відносини між адміністрацією Госпіталю та трудовим колективом регулюються колективним договором та правилами внутрішнього трудового розпорядку.

8.5. Загальні збори трудового колективу розглядають проект колективного договору та приймають рішення щодо схвалення або відхилення цього проекту.

8.6. Трудовий колектив Госпіталю провадить свою діяльність відповідно до Статуту, Колективного договору та посадових інструкцій згідно з чинним законодавством України.

8.7. Госпіталь в межах затверджених кошторисів може на договірних засадах залучати до своєї роботи спеціалістів (зокрема, іноземних) та формувати тимчасові творчі (трудові) колективи.

 

9. КОНТРОЛЬ ЗА ДІЯЛЬНІСТЮ ГОСПІТАЛЮ

9.1. Контроль за окремими сторонами діяльності Госпіталю здійснюють державні органи, на які, відповідно до чинного законодавства України, покладено контроль за використанням бюджетних коштів, за сплатою податків та інших обов'язкових платежів, здійснення нагляду за безпекою виробництва та праці, протипожежною та екологічною безпекою, інші органи відповідно до законодавства України.

9.2. Відносини Госпіталю з органами державної влади і місцевого самоврядування регулюються відповідно до цього Статуту, Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про місцеві державні адміністрації», інших законодавчих актів України, які визначають компетенцію цих органів.

9.3. Власний контроль за діяльністю  Госпіталю здійснює Рівненська обласна рада, шляхом перевірок всіх питань фінансово-господарської діяльності, за власною ініціативою або на вимогу профільної постійної комісії обласної ради.

9.4. На вимогу Власника, Госпіталь зобов'язаний проводити незалежну аудиторську перевірку фінансової звітності та бухгалтерського обліку.

 

10. ПРИПИНЕННЯ ДІЯЛЬНОСТІ ГОСПІТАЛЮ

10.1. Діяльність Госпіталю припиняється в результаті передання всього свого майна, прав та обов'язків іншим юридичним особам-правонаступникам (злиття, приєднання, поділу, перетворення, виділу) або ліквідації.

У разі припинення організації (ліквідації, злиття, поділу, приєднання або перетворення) усі активи  передаються одній або кільком неприбутковим організаціям відповідного виду або зараховуються до доходу бюджету.

10.2. Злиття, приєднання, поділ, перетворення та виділ здійснюються за рішенням Рівненської обласної ради, або у випадках, передбачених законом, за рішенням суду або відповідних органів державної влади.

10.3. Рівненська обласна рада або суд призначають комісію з припинення діяльності Госпіталю (ліквідаційну комісію, ліквідатора тощо) та   встановлюють порядок і строки припинення діяльності Госпіталю відповідно до чинного законодавства України.

10.4. Виконання функцій комісії з припинення діяльності Госпіталю може бути покладено на орган, що здійснює галузеве управління об’єктами спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Рівненської області.                          

10.5. У разі злиття Госпіталю з іншою юридичною особою усі майнові, права та обов'язки кожного з них переходять до юридичної особи, що утворена   внаслідок злиття. 

10.6. У разі приєднання Госпіталю до іншої юридичної особи, до останньої переходять усі її майнові права та обов'язки, а в разі приєднання одного або кількох юридичних осіб до Госпіталю - переходять усі майнові права та обов'язки приєднаних юридичних осіб.

10.7. У разі поділу Госпіталю, усі його майнові права і обов'язки переходять за розподільним актом (балансом) у відповідних частках до кожної з нових юридичних осіб.

10.8. У разі виділення однієї або кількох нових юридичних осіб, до кожної з них переходять за розподільним актом (балансом) у відповідних частках майнові права та обов'язки.

10.9. У разі перетворення Госпіталю в іншу юридичну особу усі її майнові права і обов'язки переходять до новоутвореної юридичної  особи.                                                                                                                   

10.10.  Госпіталь може бути ліквідований:                                        

- за рішенням Рівненської обласної ради;                                    

- за рішенням суду про визнання недійсною державної реєстрації юридичної особи через допущені при її створенні порушення, які не можна усунути, а також в інших випадках, передбачених чинним законодавством України.

10.11. Госпіталь є таким, діяльність якого припинилася, з дня внесення до єдиного державного реєстру запису про припинення  діяльності.

 

11. ПРИКІНЦЕВІ ПОЛОЖЕННЯ

11.1. Зміни та доповнення до цього Статуту вносяться на підставі рішення   Рівненської обласної ради.

11.2. Зміни та доповнення до цього Статуту підлягають державній реєстрації у порядку, встановленому чинним законодавством України.

 

ЗАТВЕРДЖЕНО

Рішення Рівненської обласної ради

від «07» грудня 2018р. № 1211

Голова Рівненської ради

________________О.Ю. Данильчук

 

 

ПЕРЕДАВАЛЬНИЙ АКТ

 

     Комісія, що створена на виконання рішення Рівненської обласної ради від 27.07.2018 № 1031 «Про реорганізацію комунального закладу «Рівненський обласний госпіталь ветеранів війни» Рівненської обласної ради», розпорядженням голови обласної ради від 31.07.2018  № 99 Про створення комісії з реорганізації (перетворення) комунального закладу «Рівненський обласний госпіталь ветеранів війни» Рівненської обласної ради, у складі :

 

Бурачик

Андрій Іванович

- начальник комунального закладу «Рівненський обласний госпіталь ветеранів війни» Рівненської обласної ради, голова комісії

 

Члени комісії

 

 

Гайдук Марія Іванівна

- головний бухгалтер комунального закладу «Рівненський  обласний госпіталь ветеранів війни» Рівненської обласної ради

 

 

Поліщук Олена Петрівна

- юрисконсульт комунального закладу «Рівненський обласний госпіталь ветеранів війни» Рівненської обласної ради

 

Назарець Зоряна Степанівна

 

 

Осіпчук Ігор Іванович

 

 

 

 

- старший інспектор з кадрів комунального закладу «Рівненський обласний госпіталь ветеранів війни» Рівненської обласної ради

 

- заступник начальника з питань орендних відносин  відділу з питань спільної власності територіальних громад та економічного розвитку виконавчого апарату Рівненської обласної ради.

 

         Керуючись статтею 107 Цивільного кодексу України склали даний акт про наступне :

         Комісія провела обстеження об’єкта передачі, юридична адреса:                смт. Клевань, вул. Деражненська 39 і склала даний акт про те, що основні засоби та матеріальні цінності комунального закладу  «Рівненський обласний госпіталь ветеранів війни» Рівненської обласної ради передані комунальному підприємству «Рівненський обласний госпіталь ветеранів війни» Рівненської обласної ради ; на суму 81077816,86грн. (Вісімдесят один мільйон сімдесят сім тисяч вісімсот шістнадцять грн.86 коп.),

місцевий бюджет

з/п

Рахунок

Назва рахунка

Сума

Нарахований знос

1

101

Основні засоби

52603083,94

22586449,00

2

111

Інші необоротні активи

3169935,12

1586822,02

3

1812

Малоцінні та швидкозношувані предмети

92319,61

 

4

1815

Активи для розподілу, передачі, продажу

337037,39

 

5

1511

Продукти харчування

92072,74

 

6

1512

Медикаменти та перевязувальні засоби

2045409,86

 

7

1513

Будівельні матеріали

342650,44

 

8

1514

Паливо, горючі і мастильні матеріали

152603,91

 

 

9

1515

Запасні частини

57151,23

 

10

1516

Тара

6609,26

 

11

1518

Інші виробничі запаси

3863,10

 

12

2213

Грошові документи в національній валюті ( лікарняні листи)

4827,25

 

 

 

 

 

13

2313/1

Реєстраційні рахунки

939,40

 

14

2313/о

Реєстраційні рахунки

45801,70

 

15

2313/2

Реєстраційні рахунки

1,47

 

16

2911

Витрати майбутніх періодів розпорядниками бюджетних коштів

9453,36

 

17

6211

Розрахунки з постачальниками та підрядника

270054,42

 

18

6211б

Розрахунки з постачальниками та підрядниками

 

 

19

2111

Поточна дебіторська заборгованість за розрахунками за товари, роботи, послуг

7122,22

 

20

2114

Дебіторська заборгованість за розрахунками із соціального страхування

40458,12

 

21

6311

Розрахунки з бюджетом за податками і зборами

4614,00

 

22

6312

Інші розрахунки з бюджетом

371,29

 

23

6511

Розрахунки із заробітної плати

35472,83

 

24

5411

Цільове фінансування розпорядників бюджетних коштів

1090996,66

 

25

1311

Капітальні інвестиції в основні засоби

373307,64

 

26

1312

Капітальні інвестиції в інші необоротні матеріальні активи

447634,60

 

27

8014

Амортизація

 

 

28

2711

Дебіторська заборгованість за внутрішніми розрахунками

 

 

29

6611

Зобов’язання за внутрішніми розрахунками розпорядників бюджетних коштів

72,00

 

30

5511

Фінансові результати виконання кошторису звітного періоду

1995017,06

 

31

5512

Накопичені фінансові результати виконання кошторису

18980463,02

 

 

 

32

5111

Внесений капітал у розпорядників бюджетних коштів

55773019,06

 

33

5311

Дооцінка необоротних активів

 

 

 

на суму: 22714471,00грн( Двадцять два мільйони сімсот чотирнадцять тисяч чотириста сімдесят одна гривня 00 копійок)

державний бюджет

з/п

Рахунок

Назва рахунка

Сума

Нарахований знос

1

101

Основні засоби

21446477,80

13858,00

2

111

Інші необоротні активи

249264,51

124632,27

3

1812

Малоцінні та швидкозношувані предмети

76754,16

 

4

1815

Активи для розподілу, передачі, продажу

 

 

5

1511

Продукти харчування

36570,75

 

6

1512

Медикаменти та перевязувальні засоби

640817,56

 

7

1513

Будівельні матеріали

35435,07

 

8

1514

Паливо, горючі і мастильні матеріали

52895,49

 

9

1515

Запасні частини

19415,82

 

10

1516

Тара

 

 

11

1518

Інші виробничі запаси

 

 

12

2213

Грошові документи в національній валюті ( лікарняні листи)

 

 

13

2313/1

Реєстраційні рахунки

401,59

 

14

2313/о

Реєстраційні рахунки

 

 

15

2313/2

Реєстраційні рахунки

 

 

16

2911

Витрати майбутніх періодів розпорядниками бюджетних коштів

 

 

17

6211

Розрахунки з постачальниками та підрядника

 

 

18

6211б

Розрахунки з постачальниками та підрядниками

 

 

19

2111

Поточна дебіторська заборгованість за розрахунками за товари, роботи, послуг

 

 

20

2114

Дебіторська заборгованість за розрахунками із соціального страхування

11587,26

 

21

6311

Розрахунки з бюджетом за податками і зборами

2085,71

 

22

6312

Інші розрахунки з бюджетом

173,80

 

23

6511

Розрахунки із заробітної плати

9729,34

 

24

5411

Цільове фінансування розпорядників бюджетних коштів

144850,99

 

25

1311

Капітальні інвестиції в основні засоби

104280,00

 

26

1312

Капітальні інвестиції в інші необоротні матеріальні активи

40570,99

 

27

8014

Амортизація

 

 

28

2711

Дебіторська заборгованість за внутрішніми розрахунками

 

 

29

5511

Фінансові результати виконання кошторису звітного періоду

28153,37

 

30

5512

Накопичені фінансові результати виконання кошторису

695245,21

 

31

5111

Внесений капітал у розпорядників бюджетних коштів

21695742,31

 

 

         Земельна ділянка на умовах постійного користування.        Нежитловими приміщеннями заклад користується на підставі Рішення Рівненської обласної ради.

         Правонаступником щодо усіх майнових та немайнових прав та обов’язків комунального закладу «Рівненський обласний госпіталь ветеранів війни» Рівненської обласної ради є комунальне підприємство «Рівненський обласний госпіталь ветеранів війни» Рівненської обласної ради.

 

Бурачик А.І.____________

 Начальник комунального закладу «Рівненськаий обласний госпіталь ветеранів війни» Рівненської обласної ради, голова комісії

 

Члени комісії

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Гайдук М.І._____________

головний бухгалтер комунального закладу «Рівненський обласний госпіталь ветеранів війни» Рівненської обласної ради;

 

Поліщук О.П.___________

юрисконсульт комунального закладу «Рівненський обласний госпіталь ветеранів війни» Рівненської обласної ради;

 

Назарець З.С._________

 

 

 

Осіпчук І.І.________

 

старший інспектор з  кадрів комунального закладу «Рівненський обласний госпіталь ветеранів війни» Рівненської обласної ради;

 

заступник начальника з питань орендних відносин  відділу з питань спільної власності територіальних громад та економічного розвитку виконавчого апарату Рівненської обласної ради.

 

 

 

Назад до розділу