• На головну

  • Версія для
    друку

  • Мапа сайту

  • Контакти
Закрити

Авторизація

Увійти на сайт | Реєстрація

майдан Просвіти,1 м.Рівне, 33013 тел.(0362)69–52–02, факс (0362)62–00–64, Е-mail: oblrada@rada.rv.ua

Анонси подій

29 листопада 2019 року відбудеться пленарне засідання двадцять дев'ятої сесії обласної ради сьомого скликання

Засідання відбудеться в сесійній залі обласної ради (м.Рівне, майдан Просвіти, 2, ІІІ поверх). Початок об 11-00 год.

Г Р А Ф І К проведення засідань постійних комісій та президії обласної ради у листопаді 2019 року


18 листопада 2019 року в 301 каб.облради відбудуться засідання постійних комісій

- о 9-00 год. з питань бюджету, фінансів та податків (Ю.Благодир) 
- о 14-00 год. з питань аграрної політики, земельних відносин та розвитку села (С.Богатирчук-Кривко).

Конкурсна рада обласного щорічного конкурсу проектів розвитку територіальних громад Рівненської області оголошує обласний конкурс проектів розвитку територіальних громад на 2020 рікОголошується конкурс на зайняття посади директора комунального підприємства «Обласний туберкульозний санаторій м.Костопіль» Рівненської обласної ради19 листопада в приміщенні обласної ради відбудеться фахова майстерня на тему «Формування спроможного районного рівня».
Захід організовується в рамках Проекту USAID «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС), що реалізується Асоціацією міст України у партнерстві з Українською асоціацією районних та обласних рад.


19 листопада 2019 року відбудуться засідання постійних комісій:
- об 11-00 год. з питань соціальної політики і соціального захисту учасників АТО та членів їх сімей (голова Бірук Б.І.);
- о 14-00 год. з питань будівництва та розвитку інфраструктури (голова Кучерук М.Г.).
Засідання відбудуться в 301 каб. облради

Архів новин

  
Пн Вт Сер Чт Пт Сб Нд
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 1

Рішення обласної ради 7 скликання

Опубліковано: 14.12.2018

 

У  К  Р  А  Ї  Н  А

РІВНЕНСЬКА   ОБЛАСНА   РАДА

Cьоме   скликання

(Двадцять третя сесія)

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

від 07 грудня 2018 року                                                                                1216

 

Про деякі питання реорганізації комунального закладу "Обласний перинатальний центр" Рівненської обласної ради

 

Враховуючи подання Рівненської обласної державної адміністрації, на виконання рішення Рівненської обласної ради від 27 липня 2018 року № 1033 Про реорганізацію комунального закладу Обласний перинатальний центр Рівненської обласної ради, керуючись статтею 107 Цивільного Кодексу України, статтями 43, 60 Закону України Про місцеве самоврядування в Україні, за погодженням з постійними комісіями та президією обласної ради, обласна рада

в и р і ш и л а:

1.  Затвердити передавальний акт комунального закладу “Обласний перинатальний центр” Рівненської обласної ради, що додається.

2.  Визнати таким, що втратив чинність пункт 2 рішення Рівненської обласної ради від 27 липня 2018 року №1033 “Про реорганізацію комунального закладу “Обласний перинатальний центр” Рівненської обласної ради.

3.  Затвердити статут комунального підприємства “Обласний перинатальний центр” Рівненської обласної ради, що додається.

4. Голові комісії з реорганізації (перетворення) комунального закладу “Обласний перинатальний центр” Рівненської обласної ради подати передавальний акт та статут державному реєстратору для проведення державної реєстрації в порядку, визначеному чинним законодавством України та поінформувати обласну раду.

5. Комісії з реорганізації (перетворення) комунального закладу “Обласний перинатальний центр” Рівненської обласної ради забезпечити виконання даного рішення відповідно до чинного законодавства України.

6. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію обласної ради з питань охорони здоров`я, материнства та дитинства.

 

 

 

Голова ради                                                                                  О.Ю. Данильчук

 

 

 

 

ЗАТВЕРДЖЕНО

Рішення Рівненської обласної ради

від 07 грудня 2018 року

1216

Голова Рівненської обласної ради

 

_____________  О.Ю. Данильчук

             

 

 

 

 

 

 

 

 

С Т А Т У Т

КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА

"ОБЛАСНИЙ ПЕРИНАТАЛЬНИЙ ЦЕНТР" РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ

 

 

 

 

  

 

 

 

 

   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

місто Рівне – 2018

 

1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

1.1 Цей Статут визначає правові та економічні основи організації та діяльності КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА “ОБЛАСНИЙ ПЕРИНАТАЛЬНИЙ ЦЕНТР” РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ (далі – Центр).

За своїм статусом Центр є закладом охорони здоров’я – комунальним унітарним некомерційним підприємством, що надає високоспеціалізовану медичну допомогу, послуги, будь-яким особам в порядку та на умовах, встановлених законодавством України та цим Статутом.

Центр заснований на спільній власності територіальних громад Рівненської області. Засновником та власником Центру є територіальні громади  сіл, селищ, міст Рівненської області. Управління Центром здійснює Рівненська обласна рада, яка представляє спільні інтереси територіальних громад сіл, селищ, міст Рівненської області.

1.2. Власником  Центру є територіальні  громади  сіл, селищ, міст Рівненської області в особі Рівненської обласної ради (далі - Власник).

1.3. Центр є правонаступником комунального закладу “Обласний перинатальний центр” Рівненської обласної ради (Рішення Рівненської обласної ради від 30 липня 2008 року № 907).

Центр керується у своїй діяльності чинним законодавством України, актами Президента України, постановами Кабінету Міністрів України, наказами Міністерства охорони здоров’я України, рішеннями Рівненської обласної ради, розпорядженнями голови Рівненської обласної ради та голови Рівненської обласної державної адміністрації, цим Статутом і погодженими планами роботи.

1.4. Центр є юридичною особою публічного права, має самостійний баланс, розрахунковий та інші рахунки в установах банків, органах Державного казначейства, печатку зі своєю назвою, а також бланки організаційно-розпорядної документації, печатки і штампи, необхідні для організації своєї роботи, кутовий штамп, інші необхідні реквізити. Має право використовувати власну емблему.

Центр набуває права юридичної особи з моменту її державної реєстрації в установленому законом порядку.

1.5. Контроль за забезпеченням збереження та ефективністю використання майна Центру здійснює  Власник.

1.6 Центр є неприбутковою організацією і фінансується за рахунок бюджетних коштів та інших  джерел, не заборонених законом.

1.7. Центр здійснює господарську некомерційну діяльність, спрямовану на досягнення соціальних та інших результатів без мети одержання прибутку.

1.8. Забороняється розподіл отриманих доходів (прибутків) Центру або їх частини серед засновників (учасників), працівників (крім оплати їхньої праці, нарахування єдиного соціального внеску), членів органів управління та інших пов’язаних з ними осіб.

1.9. Не вважається розподілом доходів Центру, використання власних доходів (прибутків) виключно для фінансування видатків на утримання такої неприбуткової організації, реалізації мети (цілей, завдань) та напрямів діяльності, визначених Статутом. При виконанні покладених на нього завдань Центр може використовувати власні надходження, отримані відповідно до чинного законодавства України.

1.10. Центр самостійно відповідає за своїми зобов'язаннями відповідно до чинного законодавства України.

1.11. Центр  не відповідає за зобов'язаннями Власника, а Власник не відповідає за зобов'язаннями Центру.

1.12. Держава, її органи не несуть відповідальності за зобов'язаннями Центру. Центр не відповідає за зобов'язаннями держави, її органів, а також інших підприємств, установ, організацій.

1.13. У межах своєї статутної діяльності та положень даного Статуту Центр має право укладати від свого імені угоди, виступати позивачем та відповідачем у судах, господарських, адміністративних та третейських  судах.

1.14. Найменування:

- повне: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО “ОБЛАСНИЙ ПЕРИНАТАЛЬНИЙ ЦЕНТР” РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ;

- скорочене: КП “ОБЛАСНИЙ ПЕРИНАТАЛЬНИЙ ЦЕНТР” РОР.

1.15. Юридична адреса: вул. Міцкевича, будинок, 30, м. Рівне, Рівненська область,  33000.

1.16. Центр взаємодіє на договірних засадах з вищими навчальними медичними закладами, якими на базі Центру створюються кафедри або філії, які надають Центру допомогу в проведенні консиліумів, консультацій, виконанні складних оперативних втручань, впровадженні нових методів діагностики та лікування хворих, підготовці кадрів, підвищенні їх професійного рівня, організації науково-практичних конференцій, симпозіумів, з'їздів, виставок та інше.

 

2. МЕТА ТА ПРЕДМЕТ ДІЯЛЬНОСТІ ЦЕНТРУ

2.1. Центр створений з метою забезпечення надання ефективної висококваліфікованої консультативно-діагностичної та лікувально-профілактичної медичної допомоги шляхом об'єднання діяльності акушерсько- гінекологічної, неонатологічної та педіатричної служб.

2.2. Предметом діяльності Центру є:

- надання кваліфікованої стаціонарної лікувально-діагностичної допомоги жінкам, вагітним, роділлям, породіллям, новонародженим згідно з "Нормативами надання стаціонарної акушерсько-гінекологічної та неонатологічної допомоги";

- надання висококваліфікованої консультативно-діагностичної та лікувально-профілактичної допомоги вагітним з невиношуванням, іншою акушерською та екстрагенітальною патологією групи високого та вкрай високого ступеня ризику;

- забезпечення кваліфікованою анестезіологічною та реанімаційною допомогою пацієнтів;

- раціональне розродження вагітних високого та вкрай високого ступеня перинатального та акушерського ризику;

- надання медичної допомоги хворим та недоношеним новонародженим з подальшим проведенням реабілітаційних заходів; 
- впровадження сучасних організаційних, діагностичних і лікувальних технологій, спрямованих на зниження репродуктивних втрат та збереження репродуктивного здоров'я; 

- проведення аналізу стану надання медичної допомоги жінкам, вагітним, роділлям, породіллям та новонародженим у перинатальному центрі;

- аналіз причин материнської та перинатальної смертності, захворюваності вагітних та гінекологічних жінок, захворюваності новонароджених;

- планування заходів щодо поліпшення медичної допомоги жінкам та новонародженим, зниження перинатальної захворюваності та смертності;

- забезпечення підвищення кваліфікації медичних кадрів з питань охорони репродуктивного здоров'я, неонатології;

-  проведення заходів щодо профілактики вертикальної трансмісії від матері до дитини;

- організація і проведення санітарно-просвітницької роботи серед населення з питань збереження та зміцнення репродуктивного здоров'я; профілактики ускладнень вагітності та пологів; профілактики ЗПСШ, ВІЛ, СНІДу; планування сім'ї; первинної профілактики вроджених вад розвитку; профілактики онкозахворювань та інше;

 2.3. Центр має право здійснювати зовнішньоекономічну та інші види діяльності, які відповідають меті його створення та не заборонені чинним законодавством.

2.4.  При здійсненні зовнішньоекономічної діяльності Центр користується повним обсягом прав суб'єкта зовнішньоекономічної діяльності та несе відповідальність за порушення законодавства, укладених контрактів, заподіяння шкоди.

2.5. Окремими видами діяльності, що підлягають ліцензуванню та   акредитації,   Центр  може  займатися тільки на підставі спеціального дозволу  (ліцензії),  отриманого у встановленому законом порядку. 

2.6. Центр має право здійснювати діяльність, пов'язану з придбанням, перевезенням, зберіганням, відпуском, обліком та знищенням наркотичних речовин, прекурсорів та рецептурних спецбланків.

2.7.   Центр може здійснювати за дорученням Власника інші функції для виконання його основної Статутної діяльності.

2.8. Центр може надавати платні послуги в порядку і межах, встановлених чинним законодавством України.

2.9. Центр формує свою господарську, фінансову та іншу діяльність з виконання планів роботи, погоджених з органом, що здійснює галузеве управління об’єктами спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Рівненської області, виключно на підставі законодавства України, з дотриманням положень, встановлених цим Статутом.

2.10. Центр має право в межах погоджених планів роботи та кошторисів направляти спеціалістів за кордон та використовувати іноземних спеціалістів у своїй роботі згідно з чинним законодавством України.

2.11. Для забезпечення виконання покладених на Центр завдань, зобов’язань має право звертатися до органів місцевого самоврядування та органів виконавчої влади області усіх рівнів за відповідною інформацією.

                           

3. СТАТУТНИЙ КАПІТАЛ ЦЕНТРУ

3.1.    Для забезпечення діяльності Центру  створюється статутний капітал, який формується з активів Центру і становить 66 567 434,00 грн.

3.2. Зміна розміру статутного капіталу Центру здійснюється за рішенням Рівненської обласної ради.

4. МАЙНО ЦЕНТРУ

4.1. Майно Центру становлять основні фонди та обігові кошти, а також інші матеріальні та фінансові ресурси, вартість яких відображається на самостійному балансі Центру.

4.2. Майно Центру є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ, міст Рівненської області і закріплюється за Центром на правах оперативного управління. Здійснюючи право оперативного управління Центр володіє, користується і розпоряджається майном, закріпленим за нею Власником для здійснення статутної діяльності у межах, встановлених чинним законодавством України та з урахуванням обмежень, встановлених даним Статутом.

Відчуження, передача в оренду, заставу, позику, найм юридичним чи фізичним особам, а також списання основних засобів Центр здійснює у межах чинного законодавства України та відповідно до цього Статуту.

4.3. Джерелами формування майна Центру є:

- грошові та матеріальні внески Власника;

- фінансування з бюджетів усіх рівнів;

- грошові кошти Страхових компаній;

- безоплатні або благодійні внески, гранти, дарунки, пожертвування організацій, громадян, підприємців;

- майно придбане в установленому законодавством  порядку;

- централізовані кошти Міністерства охорони здоров’я України;

- доходи одержані від реалізації продукції (послуг), а також від інших доходів господарської діяльності;

- інші джерела, не заборонені чинним законодавством України.

Центр має право здавати в оренду рухоме і нерухоме майно у порядку визначеному чинним законодавством.

4.4. Відчуження, передача в оренду, заставу, позику, найм юридичним чи фізичним особам, а також списання основних засобів Центр здійснює з дозволу обласної ради у межах чинного законодавства України та відповідно до цього Статуту.

 

 

 

5. ОСОБЛИВОСТІ ГОСПОДАРСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ЦЕНТРУ

5.1. Центр самостійно планує свою діяльність, визначає стратегію та основні напрями свого розвитку відповідно до галузевих науково-технічних прогнозів, кон’юнктури ринку продукції, товарів, робіт, послуг та економічної ситуації.

5.2. Центр надає платні послуги у порядку визначеному чинним законодавством України.

5.3. Центр не має права безоплатно передавати належне йому майно іншим юридичним особам чи громадянам. Відчужувати, віддавати в заставу, позику,  найм майнові об’єкти, що належать до основних фондів, здавати в оренду цілісні майнові комплекси структурних одиниць та підрозділів Центр має право лише за попередньою згодою Рівненської обласної ради.

5.4. Списання з балансу не повністю замортизованих основних фондів, а також прискорена амортизація основних фондів Центру можуть проводитися лише за згодою Власника.

5.5. Центр зобов’язаний виконувати завдання Власника, а також враховувати їх при формуванні програми діяльності, визначенні  перспектив свого економічного і соціального розвитку.

5.6. Центр є суб’єктом зовнішньоекономічної діяльності, має право здійснювати зовнішньоекономічну діяльність відповідно до предмета своєї діяльності та чинного законодавства України, що регулює цю діяльність.

5.7. При здійсненні зовнішньоекономічної діяльності Центр користується повним обсягом прав суб’єкта зовнішньоекономічної діяльності та несе відповідальність за порушення чинного законодавства України, укладених контрактів, заподіяння шкоди.

5.8. Центр веде первинний  бухгалтерський облік результатів своєї роботи, складає статистичну інформацію,  надає відповідно до вимог закону фінансову звітність та статистичну інформацію щодо своєї господарської діяльності. Встановлення цін і тарифів на виконані роботи, виготовлену продукцію та надані послуги здійснюється відповідно до вимог чинного законодавства України.

5.9. Умови оплати праці трудового колективу визначаються відповідно до вимог чинного законодавства України.

Центр  може самостійно встановлювати форми і системи оплати праці, норми праці, розцінки, умови запровадження та розміри надбавок, доплат, премій, винагород та інших заохочувальних та компенсаційних і гарантійних виплат у колективному договорі з дотриманням мінімальних норм та гарантій, передбачених законодавством, генеральною та галузевими (регіональними) угодами.

5.9.1 Центр розробляє та затверджує структуру і штатний розпис відповідно до чинного законодавства.

 

6. ОРГАНИ УПРАВЛІННЯ ЦЕНТРУ ТА ЇХ КОМПЕТЕНЦІЯ

6.1. Органом управління Центру є Рівненська обласна рада.

6.2. До компетенції Рівненської обласної ради, як органу управління належить:

6.2.1. розпорядження основними засобами Центру:

- прийняття рішень про відчуження майна;

- позика, застава;

- списання не повністю замортизованих основних засобів;

6.2.2. затвердження та внесення змін до Статуту Центру;

6.2.3. погодження планів Центру та затвердження звітів про їх виконання в установленому порядку;

6.2.4.призначення та звільнення керівника Центру ;

6.2.5.прийняття рішення про припинення діяльності Центру, його ліквідацію, затвердження ліквідаційного балансу ;

6.2.6. Органом управління Центром також є наглядова рада ( в разі ЇЇ утворення). Наглядова рада Центру утворюється за рішенням Рівненської обласної ради.

Порядок утворення, організації діяльності та ліквідації наглядової ради та її комітетів, порядок призначення членів наглядової ради затверджуються рішенням  Рівненської обласної ради.

 

ГОЛОВНИЙ ЛІКАР ЦЕНТРУ

6.3. Керівництво поточною діяльністю Центру здійснює Головний лікар (далі – Керівник), який призначається Власником шляхом укладання контракту. Керівником Центру може бути особа, яка відповідає єдиним кваліфікаційним вимогам, що встановлюються центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування державної політики у сфері охорони здоров'я.

У випадку передбаченому законом, Керівник призначається Власником або органом, що здійснює галузеве управління об’єктами спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Рівненської області шляхом укладання контракту.

6.4. В Контракті визначається строк найму, права, обов'язки і відповідальність Керівника, умови його матеріального забезпечення, умови звільнення його з посади, інші умови за погодженням сторін.

6.5. Керівник може бути звільнений з посади раніше закінчення терміну дії Контракту з підстав та в порядку визначеному Контрактом, чинним законодавством України та Положенням про порядок управління об’єктами спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Рівненської області.

6.6. Керівник підзвітний Власнику з усіх питань Статутної, фінансової, соціально-побутової, організаційно-господарської діяльності Центру, несе перед ним відповідальність за забезпечення діяльності  відповідно до покладених на неї завдань і функцій згідно чинного законодавства України. 

6.7. Керівник вирішує усі питання діяльності Центру, з урахуванням обмежень, передбачених даним Статутом.

6. 8. До компетенції Керівника відноситься:

6.8.1. забезпечення  Статутної діяльності Центру;

6.8.2. вирішення поточних питань роботи Центру;

6.8.3. вирішення внутрішніх кадрових питань;

6.8.4. вирішення питань матеріально-технічного забезпечення;

6.8.5. організація ведення обліку, звітності, внутрішнього контролю;

6.8.6. забезпечення встановлення у колективному договорі форм і систем оплати праці, норм праці, розцінок, умов запровадження та розмірів надбавок, доплат, премій, винагород та інших заохочувальних та компенсаційних і гарантійних виплат  з дотриманням норм та гарантій, передбачених законодавством, генеральною та галузевими (регіональними) угодами.

6.8.7. укладання договорів та угод, які пов’язані з діяльністю Центру;

6.8.8. видає довіреності на представництво та захист інтересів в суді та інші довіреності, які необхідні для забезпечення діяльності Центру;

6.8.9. відкриває в органах державної казначейської служби та в установах банків рахунки, які необхідні для забезпечення діяльності Центру;

6.8.10. має право першого підпису на фінансових документах;

6.8.11. розпоряджається коштами та майном Центру відповідно до чинного законодавства України та Статуту;

6.8.12. приймає на роботу та звільняє з роботи працівників Центру  згідно з чинним законодавством України;

6.8.13. затверджує положення про структурні підрозділи Центру, посадові інструкції працівників та інші необхідні документи;

6.8.14. веде переговори щодо укладення колективного договору, укладає колективний договір, звітує та несе відповідальність за його виконання;

6.8.15. накладає дисциплінарні стягнення на працівників Центру;

6.8.16. зобов’язаний організувати проведення попередніх та періодичних медичних оглядів працівників Центру згідно вимог Кодексу законів про працю України;

6.8.17. створює належні умови працівникам для високопродуктивної праці, забезпечує додержання законодавства про працю, правил та норм охорони праці, техніки безпеки, соціального страхування;

6.8.18. несе персональну відповідальність за збереження, відчуження, списання майна та втрати у будь-якій формі, майна Центру;

6.8.19. несе персональну відповідальність за будь-які порушення вчинені при зміні балансової вартості майна Центру;

6.8.20. вчиняє інші дії в порядку та межах встановлених законодавством України.

6.9. При здійсненні діяльності Центру Керівник забезпечує:

6.9.1. Дотримання відповідних умов, передбачених чинним законодавством України щодо діяльності Центру;

6.9.2. Організацію бухгалтерського обліку та контроль за фінансовою звітністю Центру;

6.9.3. Розробку структури та штатного розпису . Затверджує штатний розпис відповідно до чинного законодавства.

6.9.4. Належний рівень побутових умов для перебування в Центру;

6.9.5. Виконання Центром у своїй діяльності норм та вимог щодо охорони навколишнього природного середовища, раціонального використання і відтворення природних ресурсів, а також забезпечення екологічної безпеки.

6.10. У межах своєї компетенції Керівник видає накази, розпорядження, обов’язкові для виконання усіма працівниками Центру та здійснює контроль за їх виконанням.

6.11. Керівник має право без довіреності виконувати дії від імені Центру  в межах чинного законодавства України.

6.12. У разі відсутності Керівника його обов'язки виконує заступник згідно із розподілом функціональних обов'язків.  А у разі відсутності особи, що  може виконувати обов'язки Керівника, його обов'язки виконує посадова особа, визначена Власником в установленому порядку.

6.13. Керівник та головний бухгалтер Центру несуть персональну відповідальність за додержання порядку ведення і достовірності обліку та звітності.

6.14. На вимогу Власника або органу, що здійснює галузеве управління об’єктами спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Рівненської області, Центр у встановлений ними термін надає інформацію стосовно будь-яких напрямків своєї діяльності.

6.15. З метою дотримання прав та забезпечення безпеки пацієнтів, додержання вимог законодавства при здійсненні медичного обслуговування населення закладом охорони здоров’я, фінансово-господарської діяльності  створюється Спостережна Рада.

 

7. ТРУДОВИЙ КОЛЕКТИВ ЦЕНТРУ

7.1. Трудовий колектив Центру складають фізичні особи, які своєю працею беруть участь у його діяльності на підставі трудових договорів.

7.2Трудовий колектив Центру формується на загальних засадах  відповідно до вимог чинного законодавства України.

7.3. Основною формою здійснення повноважень трудового колективу є загальні збори.

7.4. Умови організації та оплати праці трудового колективу Центру, їх соціальний захист визначаються відповідно до вимог чинного законодавства України.

Відносини  між  адміністрацією  Центру та  трудовим   колективом регулюються колективним договором  та  правилами  внутрішнього  трудового  розпорядку.

7.5. Загальні збори трудового колективу розглядають проект колективного договору та приймають рішення щодо схвалення або відхилення цього проекту.

7.6. Трудовий колектив Центру провадить свою діяльність відповідно до Статуту, Колективного договору та посадових інструкцій згідно з чинним законодавством України.

 

8. КОНТРОЛЬ ЗА ДІЯЛЬНІСТЮ ЦЕНТРУ.

8.1. Контроль за окремими сторонами діяльності Центру здійснюють державні органи, на які, відповідно до чинного законодавства України, покладено контроль за використанням бюджетних коштів, за сплатою податків та інших обов'язкових платежів, здійснення нагляду за безпекою виробництва та праці, протипожежною та екологічною безпекою, інші органи відповідно до законодавства України.

8.2. Відносини Центру з органами державної влади і місцевого самоврядування регулюються відповідно до цього Статуту, Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про місцеві державні адміністрації», інших законодавчих актів України, які визначають компетенцію цих органів.

8.3. Власний контроль за діяльністю  Центру здійснює Рівненська обласна рада, шляхом перевірок всіх питань фінансово-господарської діяльності, за власною ініціативою або на вимогу профільної постійної комісії обласної ради.

8.4. На вимогу Власника Центр зобов'язаний проводити незалежну аудиторську перевірку фінансової  звітності  та бухгалтерського  обліку.

 

9. ПРИПИНЕННЯ ДІЯЛЬНОСТІ ЦЕНТРУ

9.1. Діяльність Центру припиняється в результаті передання всього свого майна, прав та обов'язків іншим юридичним особам-правонаступникам (злиття, приєднання, поділу, перетворення, виділу) або ліквідації.

У разі припинення організації (ліквідації, злиття, поділу, приєднання або перетворення) усі активи  передаються одній або кільком неприбутковим організаціям відповідного виду або зараховуються до доходу бюджету.

9.2. Злиття, приєднання, поділ, перетворення та виділ здійснюються за рішенням Рівненської обласної ради, або у випадках, передбачених законом, за рішенням суду або відповідних органів державної влади.

9.3. Рівненська обласна рада або суд призначають комісію з припинення діяльності Центру (ліквідаційну комісію, ліквідатора тощо) та   встановлюють порядок і строки припинення діяльності Центру відповідно до чинного законодавства України.

9.4. Виконання функцій комісії з припинення діяльності Центру може бути покладено на орган, що здійснює галузеве управління об’єктами спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Рівненської області.                          

9.5. У разі злиття Центру з іншою юридичною особою усі майнові, права та обов'язки кожного з них переходять до юридичної особи, що утворена   внаслідок злиття. 

9.6. У разі приєднання Центру до іншої юридичної особи, до останньої переходять усі її майнові права та обов'язки, а в разі приєднання одного або кількох юридичних осіб до Центру - переходять усі майнові права та обов'язки приєднаних юридичних осіб.

9.7. У разі поділу Центру, усі його майнові права і обов'язки переходять за розподільним актом (балансом) у відповідних частках до кожної з нових юридичних осіб.

9.8. У разі виділення однієї або кількох нових юридичних осіб, до кожної з них переходять за розподільним актом (балансом) у відповідних частках майнові права та обов'язки.

9.9. У разі перетворення Центру в іншу юридичну особу усі її майнові права і обов'язки переходять до новоутвореної юридичної особи.                                                                                                       

9.10.  Центр може бути ліквідований:                                        

за рішенням Рівненської обласної ради;                                    

за рішенням суду про визнання недійсною державної реєстрації юридичної особи через допущені при її створенні порушення, які не можна усунути, а також в інших випадках, передбачених чинним законодавством України.

9.11. Центр є таким, діяльність якого припинилася, з дня внесення до єдиного державного реєстру запису про припинення  діяльності.

 

10. ПРИКІНЦЕВІ ПОЛОЖЕННЯ

10.1. Зміни та доповнення до цього Статуту вносяться на підставі рішення  Рівненської обласної ради.

10.2. Зміни та доповнення до цього Статуту підлягають державній реєстрації у порядку, встановленому чинним законодавством України.

 ЗАТВЕРДЖЕНО

Рішення Рівненської обласної ради

від 07 грудня 2018 року

№ 1216

Голова Рівненської обласної ради

 

__________________ О.Ю. Данильчук

 

ПЕРЕДАВАЛЬНИЙ АКТ 

        Комісія, що створена на виконання рішення Рівненської обласної ради від 27.07.2018 №1033 "Про реорганізацію комунального закладу «Обласний перинатальний центр» Рівненської обласної ради  розпорядження  голови обласної ради від 31.07.2018 № 95 Про створення комісії з реорганізації  (перетворення) комунального закладу «Обласний перинатальний центр» Рівненської обласної ради ,  у складі:

 

 

Єнікеєва

Вікторія Миколаївна

 

-     головний лікар комунального закладу  «Обласний перинатальний центр» Рівненської обласної ради, реєстраційний номер облікової картки платника податків 2135215644, голова комісії  

 

                                  

Ковальова

Галина Семенівна

 

-     заступник головного лікаря комунального закладу «Обласний перинатальний центр» Рівненської обласної ради з неонатології - координатор регіонального центру грудного вигодовування,  реєстраційний номер облікової картки платника податків  2370403769.заступник голови комісії,

 

 -

 Члени комісії:

Могильний

Сергій Володимирович

-     заступник головного лікаря з економічних питань комунального закладу «Обласний перинатальний центр» Рівненської обласної ради, реєстраційний номер облікової картки платника податків 2217703911

 

 

 Величко

Катерина Миколаївна

-     заступник головного лікаря з медсестринства комунального закладу  «Обласний перинатальний центр» Рівненської обласної ради, реєстраційний номер облікової картки платника податків2182504742

 

 

Серветник

Алла Іванівна

-   заступник головного лікаря з організаційно-методичної роботи  комунального закладу  «Обласний перинатальний центр» Рівненської обласної ради, реєстраційний номер облікової картки платника податків2383114342

 

 

 Оліфір

Людмила Леонідівна

-     головний бухгалтер комунального закладу  «Обласний перинатальний центр» Рівненської обласної ради, реєстраційний номер облікової картки платника податків 2640415346

 

 

 

 

Савісько

Ігор Тарасович

-     юрисконсульт комунального закладу  «Обласний перинатальний центр» Рівненської обласної ради, реєстраційний номер облікової картки платника податків 2470414458

 

 

Поддубняк

Наталія Миколаївна

-     старший інспектор з кадрів комунального закладу  «Обласний перинатальний центр» Рівненської обласної ради, реєстраційний номер облікової картки платника податків 2590503167

 

 

 

Станіславчук

Сергій Миколайович

-     інженер комунального закладу  «Обласний перинатальний центр» Рівненської обласної ради , реєстраційний номер облікової картки платника податків3058218017 

 

Осіпчук

Ігор Іванович

-     заступник начальника з питань орендних відносин відділу з питань спільної власності територіальних громад та економічного розвитку виконавчого апарату Рівненської обласної ради, реєстраційний номер облікової картки платника податків 2743713658

 

 

Керуючись статтею 107 Цивільного кодексу України склали даний акт про наступне:

Комісія провела обстеження об’єкта передачі, юридична адреса:

м.Рівне, вул. Міцкевича, 30, і склала даний акт про те, що основні засоби та матеріальні цінності комунального закладу «Обласний перинатальний центр» Рівненської обласної ради передані створеному комунальному підприємству  «Обласний перинатальний центр» Рівненської обласної ради; на суму 117193137,02 грн. (сто сімнадцять  мільйонів сто дев'яносто три тисячі сто тридцять сім гривень 02 коп.)

                     прописом 

з/п

 

Рахунок

Назва рахунка

Один. виміру

Кількість

Сума

Нарахований знос

1

101

Основні засоби

шт

1704

87252938,00

20994569,00

2

111

Інші необоротні матеріальні активи

шт

9113

1384520,00

794085,00

3

1512  

Медикаменти та перев’язувальні матеріали

 

 

2115989,31

 

4

1514

Пально-мастильні матеріали

л

2745

85167,23

 

5

1515

Запасні частини

шт

33

13773,05

 

6

1516

Тара

шт

15

900,00

 

7

1511

Продукти харчування

 

 

31949,57

 

8

1812

Малоцінні та швидкозношувані предмети

шт

19919

422198,40

 

9

2311

Поточні рахунки в банку

 

 

18526,13

 

10

7511

Доходи за необмінними операціями (грошові кошти)

 

 

72741,39

 

11

7511/1

Доходи за необмінними операціями (в товарі)

 

 

1411355,33

 

12

8113

Матеріальні витрати по спецфонду (грошові кошти)

 

 

20584,15

 

13

8113/1

Матеріальні витрати по спецфонду (в товарі)

 

 

42115,59

 

14

8115

Матеріальні витрати за

необмінними витратами

 

 

1193838,90

 

15

7011

Бюджетні асигнування

 

 

24703551,87

 

16

8011

 Витрати на оплату праці

 

 

21093098,08

 

17

8013

Матеріальні витрати по загальному фонду

 

 

3517538,61

 

18

6611

Зобов’язання за внутрішніми розрахунками розпорядників бюджетних коштів

 

 

1742151,67

 

19

5511

Фінансовий результат виконання кошторису звітного періоду

 

 

160702,16

 

20

5512

Накопичені фінансові результати виконання кошторису

 

 

465176,60

 

21

5111

Внесений капітал   розпо-рядниками бюджетних коштів

 

 

66848804,00

 

Земельна ділянка площею 0,7442 га (Міцкевича, 30) на умовах постійного користування, Державний акт на право постійного користування земельною ділянкою серія та номер: серія ЯЯ № 262656 виданий 30.12.2011, видавник: Рівненська міська ради з кадастровим номером 5610100000:01:027:0217

Земельна ділянка площею 0,016 га (Міцкевича, 30) для обслуговування будівлі акушер-ського корпусу, пральні та гаражів державний акт на право постійного користування земельною ділянкою, серія та номер: серія ЯЯ № 262656, виданий 30.12.2011, видавник:  Рівненська міська  рада з кадастровим номером 5610100000:01:027:0297

 Правонаступником щодо усіх майнових та немайнових прав та обов’язків комунального закладу «Обласний перинатальний центр» Рівненської обласної ради  є  комунальне підприємство  «Обласний перинатальний центр» Рівненської обласної ради

 Єнікеєва

Вікторія Миколаївна

 

-     головний лікар комунального закладу  «Обласний перинатальний центр» Рівненської обласної ради, реєстраційний номер облікової картки платника податків 2135215644, голова комісії   

                                 

Ковальова

Галина Семенівна

 

-     заступник головного лікаря комунального закладу «Обласний перинатальний центр» Рівненської обласної ради з неонатології - координатор регіонального центру грудного вигодовування,  реєстраційний номер облікової картки платника податків  2370403769.заступник голови комісії,

 

 

 

 -

 Члени комісії:

Могильний

Сергій Володимирович

-     заступник головного лікаря з економічних питань комунального закладу «Обласний перинатальний центр» Рівненської обласної ради, реєстраційний номер облікової картки платника податків 2217703911

 

 

 Величко

Катерина Миколаївна

-     заступник головного лікаря з медсестринства комунального закладу  «Обласний перинатальний центр» Рівненської обласної ради, реєстраційний номер облікової картки платника податків2182504742

 

 

Серветник

Алла Іванівна

-     заступник головного лікаря з організаційно-методичної роботи комунального закладу  «Обласний перинатальний центр» Рівненської обласної ради, реєстраційний номер облікової картки платника податків2383114342

 

 

 Оліфір

Людмила Леонідівна

-     головний бухгалтер комунального закладу  «Обласний перинатальний центр» Рівненської обласної ради, реєстраційний номер облікової картки платника податків 2640415346

 

 

Савісько

Ігор Тарасович

-     юрисконсульт комунального закладу  «Обласний перинатальний центр» Рівненської обласної ради, реєстраційний номер облікової картки платника податків 2470414458

 

 

Поддубняк

Наталія Миколаївна

-     старший інспектор з кадрів комунального закладу  «Обласний перинатальний центр» Рівненської обласної ради, реєстраційний номер облікової картки платника податків 2590503167

 

 

 

Станіславчук

Сергій Миколайович

-     інженер комунального закладу  «Обласний перинатальний центр» Рівненської обласної ради , реєстраційний номер облікової картки платника податків3058218017 

 

Осіпчук

Ігор Іванович

-     заступник начальника з питань орендних відносин відділу з питань спільної власності територіальних громад та економічного розвитку виконавчого апарату Рівненської обласної ради, реєстраційний номер облікової картки платника податків 2743713658

 

Назад до розділу