• На головну

  • Версія для
    друку

  • Мапа сайту

  • Контакти
Закрити

Авторизація

Увійти на сайт | Реєстрація

майдан Просвіти,1 м.Рівне, 33013 тел.(0362)69–52–02, факс (0362)62–00–64, Е-mail: oblrada@rada.rv.ua

Анонси подій

29 листопада 2019 року відбудеться пленарне засідання двадцять дев'ятої сесії обласної ради сьомого скликання

Засідання відбудеться в сесійній залі обласної ради (м.Рівне, майдан Просвіти, 2, ІІІ поверх). Початок об 11-00 год.

Г Р А Ф І К проведення засідань постійних комісій та президії обласної ради у листопаді 2019 року


18 листопада 2019 року в 301 каб.облради відбудуться засідання постійних комісій

- о 9-00 год. з питань бюджету, фінансів та податків (Ю.Благодир) 
- о 14-00 год. з питань аграрної політики, земельних відносин та розвитку села (С.Богатирчук-Кривко).

Конкурсна рада обласного щорічного конкурсу проектів розвитку територіальних громад Рівненської області оголошує обласний конкурс проектів розвитку територіальних громад на 2020 рікОголошується конкурс на зайняття посади директора комунального підприємства «Обласний туберкульозний санаторій м.Костопіль» Рівненської обласної ради19 листопада в приміщенні обласної ради відбудеться фахова майстерня на тему «Формування спроможного районного рівня».
Захід організовується в рамках Проекту USAID «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС), що реалізується Асоціацією міст України у партнерстві з Українською асоціацією районних та обласних рад.


19 листопада 2019 року відбудуться засідання постійних комісій:
- об 11-00 год. з питань соціальної політики і соціального захисту учасників АТО та членів їх сімей (голова Бірук Б.І.);
- о 14-00 год. з питань будівництва та розвитку інфраструктури (голова Кучерук М.Г.).
Засідання відбудуться в 301 каб. облради

Архів новин

  
Пн Вт Сер Чт Пт Сб Нд
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 1

Рішення обласної ради 7 скликання

Опубліковано: 14.12.2018

У  К  Р  А  Ї  Н  А

РІВНЕНСЬКА   ОБЛАСНА   РАДА

Cьоме   скликання

(Двадцять третя  сесія)

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

від 07 грудня 2018 року                                                                        1218

 

Про деякі питання реорганізації комунального закладу "Острозька  обласна психіатрична лікарня" Рівненської обласної ради  

  

Враховуючи подання Рівненської обласної державної адміністрації, на виконання рішення Рівненської обласної ради від 27 липня 2018 року                   № 1030 "Про реорганізацію комунального закладу "Острозька обласна психіатрична лікарня" Рівненської обласної ради", керуючись                          статтею 16 Закону України "Основи законодавства України про охорону здоров'я", статтями 43, 60 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", за погодженням з постійними комісіями та президією обласної ради, обласна рада

в и р і ш и л а:

     1. Затвердити передавальний акт комунального закладу "Острозька обласна психіатрична лікарня" Рівненської обласної ради, що додається.

     2. Визнати таким, що втратив чинність пункт 2 рішення Рівненської обласної ради від 27 липня 2018 року №1030 "Про реорганізацію комунального закладу "Острозька обласна психіатрична лікарня" Рівненської обласної ради.

     3. Затвердити статут комунального підприємства "Острозька обласна психіатрична лікарня" Рівненської обласної ради, що додається.

     4.  Голові комісії з реорганізації  (перетворення) комунального закладу  "Острозька обласна психіатрична лікарня" Рівненської обласної ради подати передавальний акт та статут державному реєстратору для проведення державної реєстрації в порядку, визначеному чинним законодавством України та поінформувати обласну раду.

     5. Комісії з реорганізації (перетворення) комунального закладу "Острозька обласна психіатрична лікарня" Рівненської обласної ради забезпечити виконання цього рішення відповідно до чинного законодавства України.

6. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію обласної ради з питань охорони здоров`я, материнства та дитинства.

 

 

 

Голова ради                                                                       О.Ю. Данильчук

 

ЗАТВЕРДЖЕНО

Рішення Рівненської обласної ради

від 07 грудня 2018 року

1218

Голова Рівненської обласної ради

 

_____________  О.Ю. Данильчук

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

С Т А Т У Т

КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА

"ОСТРОЗЬКА ОБЛАСНА ПСИХІАТРИЧНА ЛІКАРНЯ"

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

місто Рівне – 2018


1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

1.1.   Цей Статут визначає правові та економічні основи організації та діяльності КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА «ОСТРОЗЬКА  ОБЛАСНА ПСИХІАТРИЧНА ЛІКАРНЯ» РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ (надалі – «Лікарня»). За своїм статусом Лікарня є багатопрофільним закладом охорони здоров’я – комунальним унітарним некомерційним підприємством, що надає спеціалізовану медичну допомогу третинного рівня,  послуги, будь-яким особам в порядку та на умовах, встановлених законодавством України та цим Статутом.

Лікарня заснована на спільній власності територіальних громад Рівненської області. Власником Лікарні є територіальні громади сіл, селищ, міст Рівненської області, в особі Рівненської обласної ради (далі – Власник).

Комунальне підприємство "Острозька обласна психіатрична лікарня"       Рівненської обласної ради є правонаступником усіх прав та обов’язків комунального закладу "Острозька обласна психіатрична лікарня"       Рівненської обласної ради (Рішення Рівненської обласної ради від 23 грудня 2016 року № 416), комунальний заклад "Острозька обласна психіатрична лікарня" Рівненської обласної ради є правонаступником  Острозької обласної психіатричної лікарні, створеної наказом Рівненського облздороввідділу            від 24 вересня 1953 року № 1020.

Лікарня є правонаступником усього майна, всіх прав та обов’язків комунального закладу «Острозька обласна психіатрична лікарня» Рівненської обласної ради.

1.2. Лікарня керується у своїй діяльності чинним законодавством України, актами Президента України, постановами Кабінету Міністрів України, наказами Міністерства охорони здоров'я України, рішеннями Рівненської обласної ради, розпорядженнями голови Рівненської обласної ради та голови Рівненської обласної державної адміністрації, цим Статутом і погодженими планами роботи.

1.3. Лікарня є юридичною особою публічного права, має самостійний баланс, розрахунковий та інші рахунки в установах банків, органах Державного казначейства, печатку зі своєю назвою, кутовий штамп, емблему, та інші необхідні реквізити.

1.4. Лікарня є неприбутковою організацією і фінансується за рахунок бюджетних коштів та інших  джерел, не заборонених законом.

1.5. Лікарня здійснює господарську некомерційну діяльність, спрямовану на досягнення соціальних та інших результатів без мети одержання прибутку.

  1.6. Забороняється розподіл отриманих доходів (прибутків) Лікарні або їх частини серед засновників (учасників), працівників (крім оплати їхньої праці, нарахування єдиного соціального внеску), членів органів управління та інших пов’язаних з ними осіб.

Не вважається розподілом доходів Лікарні, використання власних доходів (прибутків) виключно для фінансування видатків на утримання такої

 

неприбуткової організації, реалізації мети (цілей, завдань) та напрямів діяльності, визначених Статутом.

При виконанні покладених на неї завдань Лікарня може використовувати власні надходження, отримані відповідно до чинного законодавства України.

1.7. Лікарня самостійно відповідає за своїми зобов'язаннями відповідно до чинного законодавства України.

1.8. Лікарня не відповідає за зобов'язаннями Власника, а Власник не відповідає за зобов'язаннями Лікарні .

1.9. Держава, її органи не несуть відповідальності за зобов'язаннями Лікарні. Лікарня не відповідає за зобов'язаннями держави, її органів а також інших підприємств, установ, організацій.

У межах своєї статутної діяльності та положень даного Статуту Лікарня має право укладати від свого імені угоди, виступати позивачем  та відповідачем у судах.

1.10. Найменування Лікарні:

– повне: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ОСТРОЗЬКА ОБЛАСНА ПСИХІАТРИЧНА ЛІКАРНЯ" РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ  РАДИ.

– скорочене:  КП "ООПЛ" РОР.

1.11. Юридична адреса:, проспект Незалежності, 40а, м. Острог, Рівненська область, 35800.

 

2. МЕТА ТА ПРЕДМЕТ ДІЯЛЬНОСТІ ЛІКАРНІ

2.1 Лікарня  створена  з  метою реалізації державної політики у сфері охорони  здоров'я,  що  передбачає  проведення  в  регіоні заходів, спрямованих на:

- забезпечення доступності  надання   якісної   спеціалізованої медичної допомоги хворим з психічною та наркологічною патологією;

- розроблення та  впровадження  сучасних   методів   профілактики, діагностики та лікування психічної та наркологічної патології.

2.2.  Основним завданням Лікарні є:

- попередження, виявлення та лікування психічних та наркологічних захворювань;

- зниження захворюваності, смертності та інвалідності населення внаслідок психічної та наркологічної патології.

2.3.  Предметом діяльності Лікарні яка здійснюється без мети одержання прибутку є:  здійснення медичної практики відповідно до ліцензії;   

- дотриманням  вимог чинного законодавства при  надання  медичної   допомоги   хворим з психіатричною та наркологічною патологією;

- розроблення та впровадження нових форм та методів профілактики, діагностики та лікування психічних та наркологічних захворювань;

- здійснення  заходів  щодо  попередження  і  виявлення психічної та наркологічної патології, зменшення рівня ускладнень, інвалідності та смертності населення внаслідок психічних та наркологічних захворювань;

- визначення проблемних питань надання медичної допомоги хворим з психічною та наркологічною патологією та шляхів їх вирішення;

- розроблення, координація  впровадження та контроль за виконанням обласних програм та заходів з питань надання медичної допомоги хворим з психічною та наркологічної патологією;

- участь у розробленні та опрацюванні  проектів  регіональних програм  та  заходів,  що  передбачають  надання медичної допомоги хворим з психічною та наркологічною патологією;

- організація та  надання  спеціалізованої  медичної  допомоги хворим з психічною та наркологічною патологією;

- забезпечення Лікарні лікарськими засобами,  виробами медичного призначення, витратними матеріалами  для  діагностики  та  лікування  психічних та наркологічних захворювань;

- вивчення, аналіз  і  прогнозування  показників стану здоров'я хворих із психічною та наркологічною патологією  та  участь  у  розробленні  заходів, спрямованих  на  збереження  і  покращення  здоров'я  хворих  цієї категорії;

- експертиза тимчасової непрацездатності хворих, видача та продовження листків непрацездатності, складання трудових рекомендацій для хворих, що потребують переведення на інші ділянки роботи, своєчасне направлення хворих до медико-соціальної експертної комісії;

- підготовка збірок, довідників та аналітичних оглядів  з питань   профілактики, діагностики та лікування психічних та наркологічних захворювань;

- опрацювання відповідей на запити центральних  та  місцевих органів  виконавчої  влади  та  органів  місцевого самоврядування, підприємств,  установ,  організацій та громадян з  питань  надання медичної допомоги хворим з психічною та наркологічною патологією;

- організаційно-методичне забезпечення підвищення кваліфікації           лікарів-психіатрів, середнього медичного персоналу з питань профілактики, діагностики та лікування психічних та наркологічних захворювань;

- проведення спільно з організаціями різних форм власності та підпорядкування, громадськими об'єднаннями з'їздів, науково-практичних  конференцій, семінарів, та інших заходів,  спрямованих на удосконалення надання медичної допомоги хворим з психічними та наркологічними захворюваннями;

- встановлення міжнародних зв'язків, заснування або вступ до національних,  міжнародних або  зарубіжних  об'єднань,  підписання відповідних  угод,  що передбачають удосконалення надання медичної допомоги хворим з психічною та наркологічною патологією;

-  надання спеціалізованої кваліфікованої лікувально-діагностичної та соціально-відновлюваної допомоги особам, які страждають психічними та наркологічними розладами, в умовах стаціонару;

- діяльність, пов'язана з обігом наркотичних засобів, психотропних речовин та прекурсорів (у т.ч. здійснення діяльності, пов'язаної з придбанням, перевезенням, зберіганням, відпуском, використанням, знищенням наркотичних засобів, психотропних речовин, прекурсорів);

-          участь  у   реалізації міжнародних проектів та міжнародних грантів з питань профілактики, діагностики та лікування психічних та наркологічних захворювань пацієнтів;

-          проведення санітарно-освітньої роботи з питань профілактики, діагностики та лікування психічних та наркологічних захворювань;

-          надання інших видів послуг у порядку, встановленому чинним законодавством.

 - укладає договори з  організаціями, державними  органами та установами,  всіх форм власності з медичного обслуговування населення;

-  співпрацює з міжнародними організаціями та з іноземними лікувальними закладами в галузі охорони здоров'я;

- здійснення інших видів діяльності у встановленому законом порядку.

Окремими видами діяльності, що підлягають ліцензуванню та акредитації, Лікарня може займатися тільки на підставі спеціального дозволу  (ліцензії),  отриманого у встановленому законом порядку.

2.4.   Лікарня може здійснювати за дорученням Власника інші функції для виконання його основної Статутної діяльності.

2.5. Лікарня може надавати платні послуги в порядку і межах, встановлених чинним законодавством України.

2.6. Лікарня формує свою господарську, фінансову та іншу діяльність з виконання планів роботи, погоджених з органом, що здійснює галузеве управління об’єктами спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Рівненської області, виключно на підставі законодавства України, з дотриманням положень, встановлених цим Статутом.

2.7. Лікарня має право в межах погоджених планів роботи та кошторисів направляти спеціалістів за кордон та використовувати іноземних спеціалістів у своїй роботі згідно з чинним законодавством України.

2.8. Для забезпечення виконання покладених на Лікарню завдань, зобов’язань Лікарня має право звертатися до органів місцевого самоврядування та органів виконавчої влади області усіх рівнів за відповідною інформацією.

2.9. Лікарня взаємодіє на договірних засадах з вищими навчальними медичними закладами, якими на базі Лікарні створюються кафедри або філії, які надають Лікарні допомогу в проведенні консиліумів, консультацій, виконанні складних оперативних втручань, впровадженні нових методів діагностики та лікування, підготовці кадрів, підвищенні їх професійного рівня, організації науково-практичних конференцій, симпозіумів, з'їздів, виставок та інше.

                            3. СТАТУТНИЙ КАПІТАЛ ЛІКАРНІ

3.1.   Для забезпечення діяльності Лікарні  створюється статутний капітал, який формується з активів Лікарні і становить 5 341 170 грн.

3.2. Зміна розміру статутного капіталу Лікарні здійснюється за рішенням Рівненської обласної ради.

 

4. МАЙНО ЛІКАРНІ

4.1. Майно Лікарні становлять основні фонди та обігові кошти, а також інші матеріальні та фінансові ресурси, вартість яких відображається на самостійному балансі Лікарні.

4.2. Майно Лікарні є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ, міст Рівненської області і закріплюється за Лікарнею на правах оперативного управління. Здійснюючи право оперативного управління Лікарня володіє, користується і розпоряджається майном, закріпленим за нею Власником для здійснення статутної діяльності у межах, встановлених чинним законодавством України та з урахуванням обмежень, встановлених даним Статутом.

Відчуження, передача в оренду, заставу, позику, найм юридичним чи фізичним особам, а також списання основних засобів Лікарня здійснює у межах чинного законодавства України та відповідно до цього Статуту.

4.3. Джерелами формування майна Лікарні є:

- грошові та матеріальні внески Власника;

- фінансування з бюджетів усіх рівнів;

- грошові кошти Страхових компаній;

- безоплатні або благодійні внески, гранти, дарунки, пожертвування організацій, громадян, підприємців;

- майно придбане в установленому законодавством  порядку;

- централізовані кошти Міністерства охорони здоров’я України;

- доходи одержані від реалізації продукції (послуг), а також від інших доходів господарської діяльності;

- інші джерела, не заборонені чинним законодавством України.

Лікарня має право здавати в оренду рухоме і нерухоме майно у порядку визначеному чинним законодавством.

4.4. Відчуження, передача в оренду, заставу, позику, найм юридичним чи фізичним особам, а також списання основних засобів Лікарня здійснює з дозволу обласної ради у межах чинного законодавства України та відповідно до цього Статуту.

 

5. ОСОБЛИВОСТІ ГОСПОДАРСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ЛІКАРНІ

5.1. Лікарня самостійно планує свою діяльність, визначає стратегію та основні напрями свого розвитку відповідно до галузевих науково-технічних прогнозів, кон’юнктури ринку продукції, товарів, робіт, послуг та економічної ситуації.

5.2. Лікарня надає платні послуги у порядку визначеному чинним законодавством України.

5.3. Лікарня не має права безоплатно передавати належне їй майно іншим юридичним особам чи громадянам. Відчужувати, віддавати в заставу, позику, найм майнові об’єкти, що належать до основних фондів, здавати в оренду цілісні майнові комплекси структурних одиниць та підрозділів Лікарня має право лише за попередньою згодою Рівненської обласної ради.

5.4. Списання з балансу не повністю замортизованих основних фондів, а також прискорена амортизація основних фондів Лікарні можуть проводитися лише за згодою Власника.

5.5. Лікарня зобов’язане виконувати завдання Власника, а також враховувати їх при формуванні програми діяльності, визначенні  перспектив свого економічного і соціального розвитку.

5.6. Лікарня є суб’єктом зовнішньоекономічної діяльності, має право здійснювати зовнішньоекономічну діяльність відповідно до предмета своєї діяльності та чинного законодавства України, що регулює цю діяльність.

5.7. При здійсненні зовнішньоекономічної діяльності Лікарня користується повним обсягом прав суб’єкта зовнішньоекономічної діяльності та несе відповідальність за порушення чинного законодавства України, укладених контрактів, заподіяння шкоди.

5.8. Лікарня веде первинний  бухгалтерський облік результатів своєї роботи, складає статистичну інформацію,  надає відповідно до вимог закону фінансову звітність та статистичну інформацію щодо своєї господарської діяльності. Встановлення цін і тарифів на виконані роботи, виготовлену продукцію та надані послуги здійснюється відповідно до вимог чинного законодавства України.

5.9. Умови оплати праці трудового колективу визначаються відповідно до вимог чинного законодавства України.

Лікарня може самостійно встановлювати форми і системи оплати праці, норми праці, розцінки, умови запровадження та розміри надбавок, доплат, премій, винагород та інших заохочувальних та компенсаційних і гарантійних виплат у колективному договорі з дотриманням мінімальних норм та гарантій, передбачених законодавством, генеральною та галузевими (регіональними) угодами.

5.9.1 Лікарня розробляє та затверджує структуру і штатний розпис відповідно до чинного законодавства.

                       

6. ОРГАНИ УПРАВЛІННЯ ЛІКАРНІ ТА ЇХ КОМПЕТЕНЦІЯ

6.1. Органом управління Лікарні є Рівненська обласна рада.

6.2. До компетенції Рівненської обласної ради, як органу управління належить:

6.2.1. розпорядження основними засобами Лікарні:

- прийняття рішень про відчуження майна;

- позика, застава;

- списання не повністю замортизованих основних засобів;

6.2.2. затвердження та внесення змін до Статуту Лікарні;

6.2.3. погодження планів Лікарні та затвердження звітів про їх виконання в установленому порядку;

6.2.4. призначення та звільнення керівника Лікарні;

6.2.5. прийняття рішення про припинення діяльності Лікарні, її ліквідацію, затвердження ліквідаційного балансу.

6.2.6. Органом управління Лікарні також є наглядова рада (в разі її утворення). Наглядова рада Лікарні утворюється за рішенням Рівненської обласної ради.

Порядок утворення, організації діяльності та ліквідації наглядової ради та її комітетів, порядок призначення членів наглядової ради затверджуються рішенням  Рівненської обласної ради.

 

 

Головний лікар Лікарні

6.3. Керівництво поточною діяльністю Лікарні здійснює Головний лікар (далі – Керівник), який призначається Власником шляхом укладання контракту. Керівником Лікарні може бути особа, яка відповідає єдиним кваліфікаційним вимогам, що встановлюються центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування державної політики у сфері охорони здоров'я.

У випадку передбаченому законом, Керівник призначається Власником або органом, що здійснює галузеве управління об’єктами спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Рівненської області шляхом укладання контракту.

6.4. В Контракті визначається строк найму, права, обов'язки і відповідальність Керівника, умови його матеріального забезпечення, умови звільнення його з посади, інші умови за погодженням сторін.

6.5. Керівник може бути звільнений з посади раніше закінчення терміну дії Контракту з підстав та в порядку визначеному Контрактом, чинним законодавством України та Положенням про порядок управління об’єктами спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Рівненської області.

6.6. Керівник підзвітний Власнику з усіх питань Статутної, фінансової, соціально-побутової, організаційно-господарської діяльності Лікарні, несе перед ним відповідальність за забезпечення діяльності  відповідно до покладених на неї завдань і функцій згідно чинного законодавства України. 

6.7. Керівник вирішує усі питання діяльності Лікарні, з урахуванням  обмежень, передбачених даним Статутом.

6. 8. До компетенції Керівника відноситься:

6.8.1. забезпечення  Статутної діяльності Лікарні;

6.8.2. вирішення поточних питань роботи Лікарні;

6.8.3. вирішення внутрішніх кадрових питань;

6.8.4. вирішення питань матеріально-технічного забезпечення;

6.8.5. організація ведення обліку, звітності, внутрішнього контролю;

6.8.6. забезпечення встановлення у колективному договорі форм і систем оплати праці, норм праці, розцінок, умов запровадження та розмірів надбавок, доплат, премій, винагород та інших заохочувальних та компенсаційних і гарантійних виплат  з дотриманням норм та гарантій, передбачених законодавством, генеральною та галузевими (регіональними) угодами.

6.8.7. укладання договорів та угод, які пов’язані з діяльністю Лікарні;

6.8.8. видає довіреності на представництво та захист інтересів в суді та інші довіреності, які необхідні для забезпечення діяльності Лікарні;

6.8.9. відкриває в органах державної казначейської служби та установах банків рахунки, які необхідні для забезпечення діяльності Лікарні;

6.8.10. має право першого підпису на фінансових документах;

6.8.11. розпоряджається коштами та майном Лікарні відповідно до чинного законодавства України та Статуту;

6.8.12. приймає на роботу та звільняє з роботи працівників Лікарні  згідно з чинним законодавством України;

6.8.13. затверджує положення про структурні підрозділи Лікарні, посадові інструкції працівників та інші необхідні документи;

6.8.14. веде переговори щодо укладення колективного договору, укладає колективний договір, звітує та несе відповідальність за його виконання;

6.8.15. накладає дисциплінарні стягнення на працівників Лікарні;

6.8.16. зобов’язаний організувати проведення попередніх та періодичних медичних оглядів працівників Лікарні згідно вимог Кодексу законів про працю України;

6.8.17. створює належні умови працівникам для високопродуктивної праці, забезпечує додержання законодавства про працю, правил та норм охорони праці, техніки безпеки, соціального страхування;

6.8.18. несе персональну відповідальність за збереження, відчуження, списання майна та втрати у будь-якій формі, майна Лікарні;

6.8.19. несе персональну відповідальність за будь-які порушення вчинені при зміні балансової вартості майна Лікарні;

6.8.20. вчиняє інші дії в порядку та межах встановлених законодавством України.

6.9. При здійсненні діяльності Лікарні Керівник забезпечує:

6.9.1. дотримання відповідних умов, передбачених чинним законодавством України щодо діяльності Лікарні;

6.9.2. організацію бухгалтерського обліку та контроль за фінансовою звітністю Лікарні;

6.9.3. розробку структури та штатного розпису. Затверджує штатний розпис відповідно до чинного законодавства.

6.9.4. належний рівень побутових умов для перебування в Лікарні;

6.9.5. виконання Лікарнею у своїй діяльності норм та вимог щодо охорони навколишнього природного середовища, раціонального використання і відтворення природних ресурсів, а також забезпечення екологічної безпеки.

6.9.6. У межах своєї компетенції Керівник видає накази, розпорядження, обов’язкові для виконання усіма працівниками Лікарні та здійснює контроль за їх виконанням.

6.9.7. Керівник має право без довіреності виконувати дії від імені Лікарні  в межах чинного законодавства України.

6.9.8. У разі відсутності Керівника його обов'язки виконує заступник згідно із розподілом функціональних обов'язків.  А у разі відсутності особи, що  може виконувати обов'язки Керівника, його обов'язки виконує посадова особа, визначена Власником в установленому порядку.

6.9.9. Керівник та головний бухгалтер Лікарні несуть персональну відповідальність за додержання порядку ведення і достовірності обліку та звітності.

6.10. На вимогу Власника або органу, що здійснює галузеве управління об’єктами спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Рівненської області, Лікарня у встановлений ними термін надає інформацію стосовно будь-яких напрямків своєї діяльності.

6.11. З метою дотримання прав та забезпечення безпеки пацієнтів, додержання вимог законодавства при здійсненні медичного обслуговування населення закладом охорони здоров’я, фінансово-господарської діяльності  створюється Спостережна Рада.

 

7. ТРУДОВИЙ КОЛЕКТИВ ЛІКАРНІ

7.1. Трудовий колектив Лікарні складають фізичні особи, які своєю працею беруть участь у його діяльності на підставі трудових договорів.

7.2. Трудовий   колектив Лікарні формується на загальних засадах     відповідно до вимог чинного законодавства України.                          

7.3. Основною формою здійснення повноважень трудового колективу є загальні збори.

           7.4. Умови організації та оплати праці трудового колективу Лікарні, їх соціальний захист визначаються відповідно до вимог чинного законодавства України.

Відносини  між  адміністрацією  Лікарні  та  трудовим   колективом регулюються колективним договором  та  правилами  внутрішнього  трудового  розпорядку.

7.5. Загальні збори трудового колективу розглядають проект колективного договору та приймають рішення щодо схвалення або відхилення цього проекту.

7.6. Трудовий колектив Лікарні провадить свою діяльність відповідно до Статуту, Колективного договору та посадових інструкцій згідно з чинним законодавством України.

 

8. КОНТРОЛЬ ЗА ДІЯЛЬНІСТЮ ЛІКАРНІ.

8.1. Контроль за окремими сторонами діяльності Лікарні здійснюють державні органи, на які, відповідно до чинного законодавства України, покладено контроль за використанням бюджетних коштів, за сплатою податків та інших обов'язкових платежів, здійснення нагляду за безпекою виробництва та праці, протипожежною та екологічною безпекою, інші органи відповідно до законодавства України.

8.2. Відносини Лікарні з органами державної влади і місцевого самоврядування регулюються відповідно до цього Статуту, Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про місцеві державні адміністрації», інших законодавчих актів України, які визначають компетенцію цих органів.

8.3. Власний контроль за діяльністю  Лікарні здійснює Рівненська обласна рада, шляхом перевірок всіх питань фінансово-господарської діяльності, за власною ініціативою або на вимогу профільної постійної комісії обласної ради.

8.4. На вимогу Власника Лікарня зобов'язане проводити незалежну аудиторську перевірку фінансової  звітності  та бухгалтерського  обліку.

 

9. ПРИПИНЕННЯ ДІЯЛЬНОСТІ ЛІКАРНІ

9.1. Діяльність Лікарні припиняється в результаті передання всього свого майна, прав та обов'язків іншим юридичним особам-правонаступникам (злиття, приєднання, поділу, перетворення, виділ) або ліквідації.

У разі припинення організації (ліквідації, виділу, злиття, поділу, приєднання або перетворення) усі активи  передаються одній або кільком неприбутковим організаціям відповідного виду або зараховуються до доходу бюджету.

9.2. Злиття, приєднання, поділ, перетворення та виділ здійснюються за рішенням Рівненської обласної ради, або у випадках, передбачених законом, за рішенням суду або відповідних органів державної влади.

9.3. Рівненська обласна рада або суд призначають комісію з припинення діяльності Лікарні (ліквідаційну комісію, ліквідатора тощо) та   встановлюють порядок і строки припинення діяльності Лікарні відповідно до чинного законодавства України.

9.4. Виконання функцій комісії з припинення діяльності Лікарні може бути покладено на орган, що здійснює галузеве управління об’єктами спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Рівненської області.                          

9.5. У разі злиття Лікарні з іншою юридичною особою усі майнові, права та обов'язки кожного з них переходять до юридичної особи, що утворена   внаслідок злиття. 

9.6. У разі приєднання Лікарні до іншої юридичної особи, до останньої переходять усі її майнові права та обов'язки, а в разі приєднання одного або кількох юридичних осіб до Лікарні - переходять усі майнові права та обов'язки приєднаних юридичних осіб.

9.7. У разі поділу Лікарні, усі її майнові права і обов'язки переходять за розподільним актом (балансом) у відповідних частках до кожної з нових юридичних осіб.

9.8. У разі виділення однієї або кількох нових юридичних осіб, до кожної з них переходять за розподільним актом (балансом) у відповідних частках майнові права та обов'язки.

9.9. У разі перетворення Лікарні в іншу юридичну особу усі її майнові права і обов'язки переходять до новоутвореної юридичної  особи.                                                                                                                  

9.10.  Лікарня може бути ліквідована:                                         

- за рішенням Рівненської обласної ради;                                    

- за рішенням суду про визнання недійсною державної реєстрації юридичної особи через допущені при її створенні порушення, які не можна усунути, а також в інших випадках, передбачених чинним законодавством України.

9.11. Лікарня є такою, діяльність якої припинилася, з дня внесення до єдиного державного реєстру запису про припинення  діяльності.

 

10. ПРИКІНЦЕВІ ПОЛОЖЕННЯ

10.1. Зміни та доповнення до цього Статуту вносяться на підставі рішення   Рівненської обласної ради.

10.2. Зміни та доповнення до цього Статуту підлягають державній реєстрації у порядку, встановленому чинним законодавством України.

 

 

 

ЗАТВЕРДЖЕНО

Рішення Рівненської обласної ради

від 07 грудня 2018р. № 1218

Голова Рівненської ради

 

___________ О.Ю. Данильчук

 

 

ПЕРЕДАВАЛЬНИЙ АКТ

 

Комісія, що створена на виконання рішення Рівненської обласної ради від 27.07.2018 №1030 «Про реорганізацію комунального закладу «Острозька обласна психіатрична лікарня» Рівненської обласної ради, розпорядженням голови обласної ради від 31.07.2018 №102 «Про створення комісії з реорганізації (перетворення) комунального закладу «Острозька обласна психіатрична лікарня» Рівненської обласної ради у складі:

 

Маєвський Павло Іванович – головний лікар комунального закладу                      «Острозька обласна психіатрична лікарня» Рівненської обласної ради, голова комісії.

Члени комісії:

Мєсяцева Катерина Юріївна – заступник головного лікаря з лікувальної роботи комунального закладу «Острозька обласна психіатрична лікарня» Рівненської обласної ради.

Манилюк  Олександр Юрійович – заступник головного лікаря з економічних питань комунального закладу «Острозька обласна психіатрична лікарня» Рівненської обласної ради.

Тимощук Ольга Іванівна – головний бухгалтер комунального закладу «Острозька обласна психіатрична лікарня» Рівненської обласної ради.

Шайдюк Аліна Олексіївна – юрисконсульт комунального  закладу «Острозька обласна психіатрична лікарня»  Рівненської обласної ради.

Осіпчук Ігор Іванович – заступник начальника з питань орендних відносин відділу з питань спільної власності територіальних громад та економічного розвитку виконавчого апарату Рівненської обласної ради.

Керуючись статтею 107 Цивільного Кодексу України  склали даний акт про наступне :

Комісія провела обстеження об’єкта реорганізації, юридична адреса :            м. Острог, вул. Незалежності 40 а  і склала даний акт про те, що основні засоби та матеріальні цінності комунального  закладу «Острозька обласна психіатрична лікарня» Рівненської обласної ради передані комунальному  підприємству «Острозька обласна психіатрична лікарня» Рівненської обласної ради на суму 5 341 170 грн.(П’ять мільйонів триста сорок одна тисяча сто сімдесят грн.).

 

 

 

 

№п\п

Інвентарний номер №

Найменування

Од.

Виміру.

К-ть

Рахунок

Сума

Нарахований знос

1.

 

Земельна ділянка Державний акт на право постійного користування ЕАО №507992 від 16.01.2014

 

 

1

 

1011

 

351 769,00

 

2

 

Земельна ділянка Державний акт  на право постійного користування  РВ №00102 від 09.09.1997

 

1

1011

732 773,00

 

3

10310001

Лікувальний корпус 1-3 відділення Свідоцтво на право власності №217 07.10.2011 р.

 

Шт..

1

1013

189564

111850

4

10310002

Лікувальний корпус 4-5 відділення Свідоцтво на право власності №217 07.10.2011 р.

Шт..

1

1013

224357

33756

5

10310003

Адмінкорпус ,ЛФК Свідоцтво на право власності №217 07.10.2011 р.

Шт..

1

1013

97089

97089

6

10310004

Кишковий ізолятор Свідоцтво на право власності №217 07.10.2011 р.

Шт..

1

1013

12870

12870

7

10310005

Рентгенкабінет,  6 відділення Свідоцтво на право власності №217 07.10.2011 р.

Шт..

1

1013

53374

53374

8

10310006

Лікувальний корпус , 6 відділення Свідоцтво на право власності №217 07.10.2011 р.

Шт..

1

1013

67218

67218

9

10310008

Лікувальний корпус 9 відділення Свідоцтво на право власності №217 07.10.2011 р.

Шт..

1

1013

72722

72722

10

10310009

Лікувальний корпус 7 відділення Свідоцтво на право власності №217 07.10.2011 р.

Шт..

1

1013

93390

93390

11

10310010

Приймальне відділення ,лазня, котельня, стар. Лаб. ко Свідоцтво на право власності №217 07.10.2011 р.

Шт..

1

1013

107628

107628

12

10310012

Лікувальний корпус ,2-8 відділення Свідоцтво на право власності №217 07.10.2011 р.

Шт..

1

1013

38147

38147

13

10310015

Будинок морг Свідоцтво на право власності №217 07.10.2011 р.

Шт..

1

1013

1503

1503

14

10310019

Лікувально –діагностичний корпус Свідоцтво на право власності №217 07.10.2011

 

Шт..

1

1013

436587

309290

15

10300016

Водяна башня

Шт..

1

1013

1479

1479

16

10310021

Харчоблок Свідоцтво на право власності №217 07.10.2011 р.

Шт..

1

1013

135154

135154

17

10310024

Столярна майстерня Свідоцтво на право власності №217 07.10.2011

Шт..

1

1013

14584

14584

18

10310022

Гараж Свідоцтво на право власності №217 07.10.2011

Шт..

1

1013

13917

13917

19

10310023

Лікувально виробнича майстерня Свідоцтво на право власності №217 07.10.2011 р.

Шт..

1

1013

31187

31187

20

1030015

Насосна станція Свідоцтво на право власності №217 07.10.2011 р.

Шт..

1

1013

23608

23608

21

10300017

Ворота подвійні

Шт..

1

1013

363

363

22

10300001

Огорожа

Шт..

1

1013

9441

9441

23

10300013

Огорожа з металевої сітки

Шт..

1

1013

1655

1655

24

10300005

Овочесховище

Шт..

1

1013

9982

9982

25

10510029

Автомобіль ВАЗ 21061 ВК 58-86 ВС

Шт..

1

1015

62109

62109

26

10500030

Прицеп з бочкою

Шт..

1

1015

1520

1520

27

10500010

Асенизаційна машина АНМ-53 А

Шт..

1

1015

2850

2850

28

10500022

Автомобіль Газ- САЗ 3507-01.015

Шт..

1

1015

15672

15672

29

10510028

Автомобіль ВАЗ -21065

Шт..

1

1015

18441

18441

30

10500033

Автомобіль ЛАНОС

Шт..

1

1015

50000

50000

31

10500024

Автомобіль УАЗ 3962 50-62 РВА

Шт..

1

1015

56546

56546

32

10510003

Автомобіль УАЗ3962 49-88 РВН

Шт..

1

1015

5534

5534

33

10500018

Автомобіль УАЗ 3962 34- 32 АЄ

Шт..

1

1015

3074

3074

34

10630235

Мякий модульний куточок 6 предметів ( 3 відділення

Шт..

1

1016

783

783

35

106630242

Крісло

Шт..

1

1016

1626

1626

36

10630236

Меблі в асортименті ( 5 шт  гол. Лікаря )

Шт..

1

1016

6176

6176

37

10630234

Мякий модульний куточок  9 предметів ( 6 відділення

Шт..

1

1016

1455

1455

38

10630343

Шафа книжкова відкрита

Шт..

1

1016

840

840

39

10630242а

Стіл для секретаря

Шт..

1

1016

1141

1141

40

10630241

Шафа тамбур

Шт..

1

1016

1150

1150

41

10630240

Шафа гардеробна

Шт..

1

1016

1024

1024

42

10630239

Шафа книжна під скло

Шт..

1

1016

1213

1213

43

10630238

Стіл для засідань

Шт..

1

1016

1513

1513

44

10630237

Стіл керівника

Шт..

1

1016

1412

1412

45

10630244

Мяке крісло

Шт..

1

1016

   950

950

46

1064018

Стінка

Шт..

1

1016

1000

692

47

1064017

Стіл для комп’ютера ( відділення 8 )

Шт..

1

1016

1000

692

48

1064031

Шафа для одягу ( відділення 5)

Шт..

1

1016

1000

692

49

1064030

Шафа для одягу 9 відділення 3 )

Шт..

1

1016

1140

1140

50

10630210

Столи в наборі ( склад

Шт..

3

1016

758

758

51

10630212

Стінка

Шт..

1

1016

930

930

52

10630211

Набір меблів ( стінка )

Шт..

1

1016

930

930

53

10630213

Стінка

Шт..

1

1016

2590

2590

54

10630214

Шафа лабораторна

Шт..

1

1016

1268

1268

55

10480165

Холодильна камера ( харчоблок )

Шт..

1

1014

850

850

56

10409006

Стіл виробничий В-1

Шт..

1

1014

2029

1453

57

10409005

Ванна мийка ВМ-1

Шт..

1

1014

1217

749

58

10409003

Плита електрична

Шт..

1

1014

5475

3378

59

10409002

Сковорода електрична

Шт..

1

1014

15625

12539

60

10450024

Холодильник « ІНДЕЗІТ »145

Шт..

1

1014

2042

2042

61

10420075

Ел. Сковорода СЄ-045-01

Шт..

1

1014

1719

1719

62

10420073

Мясорубка МІМ-300

Шт..

1

1014

1573

1573

63

10480158

Жарочний шкаф

Шт..

1

1014

 468

 468

64

10420091

Жарочний шкаф

Шт..

1

1014

4174

4174

65

10480184

Котел КПЄ-250

Шт..

1

1014

6500

6500

66

10480185

Котел КПє- 250

Шт..

1

1014

6500

6500

67

10480197

Морозильна камера 282л ( продсклад )

Шт..

1

1014

2300

1957

68

10409003

Морозильна камера

Шт..

1

1014

2500

2064

69

10490035

Холодильник

Шт..

1

1014

1500

828

70

10480163

Вентилятор Ц 75 №4

Шт..

1

1014

1226

1226

71

10440029

Комплекс діагностичний САРДІО

Шт..

1

1014

15500

15500

72

10440028

Електрокардіограф

Шт..

1

1014

4500

4500

73

10440030

Електрокардіограф

Шт..

1

1014

4400

4400

74

10420061

Опромінювач  ОРК-21М

Шт..

1

1014

193

193

75

10440012

Електрокардіограф ЄК1Т-03М

Шт..

1

1014

826

826

76

10440018

Електрокардіограф ЕК 1Т-03М2

Шт..

1

1014

1240

1240

77

10470065

Екоенцефалоскоп ЕХО -11

Шт..

1

1014

2068

2068

78

10407025

Апарат УЗД Алока 630

Шт..

1

1014

502442

502442

79

10407028

Датчик секторний

Шт..

1

1014

37811

37811

80

10407026

Датчик конвексний

Шт..

1

1014

37811

37811

81

10407027

Датчик секторний АСВ32

Шт..

1

1014

37811

37811

82

10480196

Електрокардіограф трьохканальний

Шт..

1

1014

15952

12497

83

10470004

Бормашина

Шт..

1

1014

595

595

84

10470001

Кріслозуболікарське

Шт..

1

1014

309

309

85

10480035

Пральна машина Таврія 3МН

Шт..

1

1014

1979

1979

86

10480036

Візок з знімальними носилками

Шт..

1

1014

475

475

87

10480190

Холодильник АЛЬПАРІ ( приймальне )

Шт..

1

1014

1330

1330

88

10480146

Холодильник Кристал

Шт..

1

1014

936

936

89

10450016

Термостат ТС -80

Шт..

1

1014

632

632

90

10470002

Бак для обробки ренгенплівки

Шт..

1

1014

662

662

91

10470051

Ренгенапарат РУМ -20

Шт..

1

1014

39825

39825

92

10470003

Шафа для сушки ренгенплівки

Шт..

1

1014

208

208

93

10470072

Негатоскоп Н-48

Шт..

1

1014

169

169

94

10470039

Негатоскоп пересувний

Шт..

1

1014

193

193

95

10450022

Фотоколориметр КФК

Шт..

1

1014

6000

6000

96

10450012

Мікроскоп

Шт..

1

1014

194

194

97

10480189

Холодильник LG

Шт..

1

1014

990

990

98

10450010

Шафа витяжна

Шт..

1

1014

260

260

99

10470083

Шафа сушильна ( стелізатор )

Шт..

1

1014

614

614

100

10480112

Стіл фізичний

Шт..

1

1014

200

200

101

10450007

Термостат електор.

Шт..

1

1014

216

216

102

10430001

Рефрактометр

Шт..

1

1014

253

253

103

10450013

Центрифуга лаб.

Шт..

1

1014

185

185

104

10450017

Стерилізатор ГТ-20

Шт..

1

1014

892

892

105

10470085

Аквастерилізатор ДЄ -4-2М

Шт..

1

1014

1059

1059

106

10450019

Мікроскоп

Шт..

1

1014

198

198

107

10470561

Термостат ТС-80м2

Шт..

1

1014

3000

3000

108

10400029

Ємкість

Шт..

1

1014

320

78

109

10480177

Телефон - факс

Шт..

1

1014

1500

1464

110

10480195

Димосос Радіальний

Шт..

1

1014

2355

1979

111

10409012

Бітономішалка

Шт..

1

1014

2250

1771

112

10409011

Ворота ( в кінці території)

Шт..

1

1014

2000

1595

113

10408007

Системний блок

Шт..

1

1014

5000

4125

114

10430228

Монітор Самсунг

Шт..

1

1014

990

175

115

10490040

Прінтер СЕНОН

Шт..

1

1014

1500

714

116

10408008

Компютер ( сист блок )

Шт..

1

1014

5305

5287

117

10420010

Мотопомпа

Шт..

1

1014

612

612

118

10420006

Станок рейсмусовий

Шт..

1

1014

995

995

119

10420001

Станок універсальний

Шт..

1

1014

568

568

120

10420003

Фуговочний станок

Шт..

1

1014

595

595

121

10420700

Насос КМ -50.32.125

Шт..

1

1014

2068

2068

122

10420082

Насос К-80-65-168Н

Шт..

1

1014

1180

1180

123

10400041

Насос ФГ -57,5

Шт..

1

1014

196

196

124

10440025

Монітор ( денищук )

Шт..

1

1014

700

700

125

10480178

Компютер КЕЛЕРОН

Шт..

1

1014

3636

3636

126

10440027

Компютер на базі процесора

Шт..

1

1014

4000

4000

127

10440026

Компютер ( куліш )

Шт..

1

1014

4000

4000

128

10480180

Копір - принтер

Шт..

1

1014

3287

3287

129

10480186

Сканер

Шт..

1

1014

269

269

130

10480182

Компютер в комплекті

Шт..

1

1014

1483

1483

131

10440023

Компютер в зборі

Шт..

1

1014

2212

2212

132

10480183

Монітор

Шт..

1

1014

511

511

133

10480175

Компютер в комплекті

Шт..

1

1014

4080

4080

134

10440024

Монітор

Шт..

1

1014

700

700

135

10408013

Прінтер СЕНОН

Шт..

1

1014

980

745

136

10408009

Системний блок

Шт..

1

1014

5000

4083

137

10490021

Прінтер Кенон

Шт..

1

1014

700

480

138

10409023

Багатофункціональний пристрій КЕНОН

Шт..

1

1014

2003

1350

139

10409024

Багатофункціональний пристрій КЕНОН

Шт..

1

1014

2003

1334

140

10420099

Бензогенератор

Шт..

1

1014

2077

2077

141

10400031

Вага товарна

Шт..

1

1014

1450

1450

142

10480174

Холодильник НОРД

Шт..

1

1014

1865

1865

143

10480165

Телевізор Електронік( відділення 1 )

Шт..

1

1014

1162

1162

144

10480149

Холодильник Кристал

Шт..

1

1014

936

936

145

10480166

Телевізор Електронік( відділення 2 )

Шт..

1

1014

1162

1162

146

10480167

Телевізор Електронік 9 відділення 3)

Шт..

1

1014

1116

1116

147

10470067

Дефібрілізатор

Шт..

1

1014

2692

2692

148

10490014

Телевізор Електронік

Шт..

1

1014

1000

717

149

10490015

Пральна машина Автомат

Шт..

1

1014

3500

2508

150

10490034

Електроводонагрівач

Шт..

1

1014

996

575

151

10430225

Утилізатор електричний

Шт.

1

1014

1092

191

152

10490041

Холодильник Б.у

Шт..

1

1014

1150

422

153

10430226

Утилізатор електричний( від.4 )

Шт

1

1014

1092

191

154

10430215-10430224

Ліжко медичне з матрацом.

Шт.

10

1014

22300

22300

155

10480085

Холодильник Чинар( від.5

Шт.

1

1014

345

345

156

10480169

Телевізор Електронік

шт

1

1014

1116

1116

157

10490022

холодильник

Шт.

1

1014

1350

923

158

10490033

Холодильник

Шт.

1

1014

1500

877

159

10490036

Ліжко медичне мет.

Шт.

1

1014

1385

740

160

10408008

Багатофункціональний принтер

Шт.

1

1014

1015

791

161

10409037

Каталка медична

Шт.

1

1014

2160

504

162

10490042-10430227

Утилізатор електричний

Шт.

2

1014

2174

488

163

10470006

Крісло гінікологічне

Шт.

1

1014

392

392

164

10470087-1040089

Ліжко функціональне з матрасом

Шт.

3

1014

8028

8028

165

10420097

Холодильник Б.в.

Шт.

1

1014

888

888

166

10480168

Холодильник « Сіменс

Шт.

1

1014

770

770

167

10480170

Телевізор Електронік

Шт.

1

1014

1116

1116

168

10480171

Телевізор електронік ( 7 відділення )

Шт.

1

1014

1116

1116

169

10470041

Крісло гінікологічне

Шт.

1

1014

363,5

363,5

170

10480156

Холодильник Кристал

Шт.

1

1014

868,0

868,0

171

10490019

Холодильник Кристал ( 8 Відділення )

Шт.

1

1014

1500

1500

172

10480172

Телевізор Електронік

Шт.

1

1014

1116

1116

173

10480173

Телевізор Електронік( 9 відділення )

Шт.

1

1014

1116

1116

174

10480165

Холодильник Атлант

Шт.

1

1014

480,00

480,00

175

10409001

Машина пральна електрична СМ ( пральня)

Шт.

1

1014

37500

23440

176

10480142

Пральна машина

Шт.

1

1014

2141

2141

177

10480141

Центрифуга

Шт.

1

1014

2670

2670

178

10480192

Пральна машина Бош

Шт.

1

1014

8125

8125

178

10490020

Холодильник Бв( Аптека )

Шт.

1

1014

2500

1356

179

10480193

Прилад низькочастотної терапії ( Фіз. Каб )

Шт.

1

1014

5690

5215

180

10480194

Інгалятор Ультразвуковий

Шт.

1

1014

2750

2522

181

10470019

Апарат УВЧ -66

Шт.

1

1014

292,50

292,50

182

10470034

Апарат для функлінізації

Шт.

1

1014

278,75

278,75

183

10470045

Апарат Тонус

Шт.

1

1014

760,80

760,80

184

10470007

Шафа сушильна

Шт.

1

1014

392,50

392,50

185

10470033

Апарат ІСКРА

Шт.

1

1014

216,25

216,25

186

10440015

УЗТ

Шт.

1

1014

476,25

476,25

187

10470071

ПОТОК

Шт.

1

1014

181,25

181,25

188

10470070

Поток

Шт.

1

1014

181,25

181,25

189

10470073

Апарат для гальвінізації

Шт.

1

1014

182,50

182,50

190

10450021

Шафа пекарська( пекарня )

Шт.

1

1014

8908,27

8908,27

191

10480164

Тістомішалка

Шт.

1

1014

8880,00

8880,00

192

10470066

Шафа сушильна( стоматологія )

Шт.

1

1014

392,50

392,50

193

10420053

Машина миюча( стерилізаційна )

Шт.

1

1014

5817,20

5817,20

194

10470084

Аквадистилятор

Шт.

1

1014

1016,40

1016,40

195

10470018

Шафа сушильна

Шт.

1

1014

376,80

376,80

196

10490039

Бойлер 50л.

Шт.

1

1014

1000,00

475,00

197

10420055

Стерилізатор

Шт.

1

1014

1449,60

1449,60

198

10420090

Макаронна установка

Шт.

1

1014

36036

36036

199

10480025

Машина швейна

Шт.

1

1014

286,80

286,80

200

10420056

Камера Дезинфекційна

Шт.

1

1014

939,0

939,0

201

10480140

Велотренажор

Шт.

1

1014

338,40

338,40

202

10490038

Ліжко медичне функт.

Шт.

1

1014

2890

1541

203

 

Продукти харчування

 

 

1511

167287,75

 

204

 

Медикаменти

 

 

1512

69714,75

 

205

 

Господарські матеріали

 

 

1513

17623,12

 

206

 

Бензин

л

45

1514

1456,18

 

207

 

Тара

Шт.

113

1516

1445,05

 

208

 

Запасні частини до транспортних засобів

Шт.

87

1515

22325,85

 

209

 

Малоцінні необоротні матеріальні активи

 

 

1113

321386,52

 

210

 

Білизна , постільні речі ,одяг та взуття

 

 

 

1114

236259,09

 

211

 

Малоцінні та швидкозношувані предмети що знаходяться на складі і в експлуатації

 

 

1812

4624,59

 

212

 

Готівкові гроші в касі

 

 

2211

1600,15

 

213

 

Бланки лікарняних

 

 

2213

61,87

 

214

 

Грошові кошти на рахунку Казначейства одержані як плата за послуги

 

 

2311

3092,82

 

215

 

Грошові кошти на рахунку казначейства одержаних за іншими джерелами власних надходжень.

 

 

2312

3789,26

 

216

 

Бібліотечний фонд

 

 

1112

18814,17

 

 

 

Всього по лікарні

 

 

 

5 341 170

 

 

Правонаступником щодо усіх майнових та немайнових прав та обов’язків Комунального закладу « Острозька обласна психіатрична лікарня »Рівненської обласної ради  є  Комунальне підприємство « Острозька обласна психіатрична лікарня » Рівненської обласної ради

 

Маєвський Павло Іванович – головний лікар комунального закладу « Острозька обласна психіатрична лікарня » Рівненської обласної ради , голова комісії

 

 

Члени комісії :

 

Мєсяцева  Катерина Юріївна – заступник головного лікаря  з лікувальної роботи комунального закладу « Острозька обласна психіатрична лікарня » Рівненської обласної ради

 

 

Манилюк  Олександр Юрійович – заступник головного лікаря з економічних питань комунального закладу « Острозька обласна психіатрична лікарня » Рівненської обласної ради

 

 

Тимощук Ольга Іванівна – головний  бухгалтер  комунального  закладу              « Острозька обласна психіатрична лікарня »  Рівненської обласної ради

 

 

Шайдюк Аліна Олексіївна – юрисконсульт комунального  закладу   « Острозька обласна психіатрична лікарня »  Рівненської обласної ради

 

 

Осіпчук Ігор Іванович – Заступник начальника з питань орендних відносин відділу з питань спільної власності територіальних громад та економічного розвитку виконавчого апарату Рівненської обласної ради

 

 

Назад до розділу