• На головну

  • Версія для
    друку

  • Мапа сайту

  • Контакти
Закрити

Авторизація

Увійти на сайт | Реєстрація

майдан Просвіти,1 м.Рівне, 33013 тел.(0362)69–52–02, факс (0362)62–00–64, Е-mail: oblrada@rada.rv.ua

Анонси подій

29 листопада 2019 року відбудеться пленарне засідання двадцять дев'ятої сесії обласної ради сьомого скликання

Засідання відбудеться в сесійній залі обласної ради (м.Рівне, майдан Просвіти, 2, ІІІ поверх). Початок об 11-00 год.

Г Р А Ф І К проведення засідань постійних комісій та президії обласної ради у листопаді 2019 року


18 листопада 2019 року в 301 каб.облради відбудуться засідання постійних комісій

- о 9-00 год. з питань бюджету, фінансів та податків (Ю.Благодир) 
- о 14-00 год. з питань аграрної політики, земельних відносин та розвитку села (С.Богатирчук-Кривко).

Конкурсна рада обласного щорічного конкурсу проектів розвитку територіальних громад Рівненської області оголошує обласний конкурс проектів розвитку територіальних громад на 2020 рікОголошується конкурс на зайняття посади директора комунального підприємства «Обласний туберкульозний санаторій м.Костопіль» Рівненської обласної ради19 листопада в приміщенні обласної ради відбудеться фахова майстерня на тему «Формування спроможного районного рівня».
Захід організовується в рамках Проекту USAID «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС), що реалізується Асоціацією міст України у партнерстві з Українською асоціацією районних та обласних рад.


19 листопада 2019 року відбудуться засідання постійних комісій:
- об 11-00 год. з питань соціальної політики і соціального захисту учасників АТО та членів їх сімей (голова Бірук Б.І.);
- о 14-00 год. з питань будівництва та розвитку інфраструктури (голова Кучерук М.Г.).
Засідання відбудуться в 301 каб. облради

Архів новин

  
Пн Вт Сер Чт Пт Сб Нд
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 1

Рішення обласної ради 7 скликання

Опубліковано: 14.12.2018

 

У  К  Р  А  Ї  Н  А

РІВНЕНСЬКА   ОБЛАСНА   РАДА

Cьоме   скликання

(Двадцять третя сесія)

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

від 07 грудня 2018 року                                                                       1221

 

Про реорганізацію комунального закладу «Зірненська туберкульозна лікарня» Рівненської обласної ради

  

Враховуючи подання Рівненської обласної державної адміністрації, відповідно до статей 104-108 Цивільного кодексу України, статей 59, 78 Господарського кодексу України, статті 16 Закону України «Основи законодавства України про охорону здоров'я», статей 43, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням з постійними комісіями та президією обласної ради, обласна рада

в и р і ш и л а:

1. Реорганізувати комунальний заклад «Зірненська туберкульозна лікарня» Рівненської обласної ради (код ЄРДПОУ  03074476), місце  знаходження: вулиця Мироненка 27 А, село Зірне, Березнівський район, Рівненська область, 34609, шляхом його перетворення в комунальне підприємство «Зірненська лікарня «Хоспіс» Рівненської обласної ради.

2. Затвердити статут комунального  підприємства «Зірненська лікарня  «Хоспіс» Рівненської обласної ради, що додається.

3. Доручити голові Рівненської обласної ради в установленому порядку:

– утворити комісію з реорганізації (перетворення) комунального закладу «Зірненська туберкульозна лікарня» Рівненської обласної ради (далі – Комісія);

– здійснити інші організаційно-правові заходи щодо виконання пункту 1 цього рішення.

4. Уповноважити голову Комісії подати відповідні документи щодо державної реєстрації юридичної особи – комунального підприємства  «Зірненська лікарня «Хоспіс» Рівненської обласної ради на реєстрацію у порядку, встановленому чинним законодавством, та поінформувати обласну раду.

5. Комісії:

– подати передавальний акт щодо реорганізації на затвердження Рівненській обласній раді;

– здійснити передбачені чинним законодавством України заходи щодо реорганізації комунального закладу «Зірненська туберкульозна лікарня» Рівненської обласної ради шляхом його перетворення у комунальне  підприємство  «Зірненська лікарня «Хоспіс» Рівненської обласної ради.

6. Доручити відділу з питань спільної власності територіальних громад та економічного розвитку виконавчого апарату обласної ради повідомити державного реєстратора про прийняте рішення щодо реорганізації комунального закладу «Зірненська туберкульозна лікарня» Рівненської обласної ради шляхом його перетворення у комунальне підприємство  «Зірненська лікарня «Хоспіс» Рівненської обласної ради.

7. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань охорони здоров`я, материнства та дитинства.

 

 

 

Голова ради                                                                        О.Ю. Данильчук

ЗАТВЕРДЖЕНО

Рішення Рівненської обласної ради

від 07 грудня 2018 року

1220

Голова Рівненської обласної ради

 

_____________  О.Ю. Данильчук

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                                                                           

 

                                                                            

С Т А Т У Т

КОМУНАЛЬНОГО  ПІДПРИЄМСТВА

"ЗІРНЕНСЬКА ЛІКАРНЯ "ХОСПІС"

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

село Зірне – 2018


1. ЗАГАЛЬНІ  ПОЛОЖЕННЯ

1.1 Цей Статут визначає правові та економічні основи організації та діяльності КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА "ЗІРНЕНСЬКА ЛІКАРНЯ  "ХОСПІС" РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ (далі – Лікарня "Хоспіс").

За своїм статусом Лікарня "Хоспіс" є закладом охорони здоров’я –лікувально-профілактичним, комунальним унітарним некомерційним підприємством, що надає медичну допомогу невиліковним хворим, спеціалізовану медичну допомогу,  послуги, будь-яким особам в порядку та на умовах, встановлених законодавством України та цим Статутом. Лікарня "Хоспіс" є об’єктом права спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Рівненської області. Власником Лікарні "Хоспіс" є територіальні громади сіл, селищ, міст Рівненської області, в особі Рівненської обласної ради (далі – Власник). Лікарня "Хоспіс" є підпорядкована, підзвітна та підконтрольна Власнику.

Лікарня "Хоспіс" є правонаступником усіх прав та обов’язків Зірненської  протитуберкульозної лікарні, створеної розпорядженням голови обласної державної адміністрації від 21.02.2001 №101.

Власником  Лікарні "Хоспіс" є територіальні  громади  сіл, селищ, міст Рівненської області в особі Рівненської обласної ради (далі - Власник).

1.2. Лікарня "Хоспіс" керується у своїй діяльності чинним законодавством України, актами Президента України, постановами Кабінету Міністрів України, наказами Міністерства охорони здоров'я України, рішеннями Рівненської обласної ради, розпорядженнями голови Рівненської обласної ради та голови Рівненської обласної державної адміністрації, цим Статутом і погодженими планами роботи.

1.3. Лікарня "Хоспіс" є юридичною особою публічного права, має самостійний баланс, розрахунковий та інші рахунки в установах банків, органах Державного казначейства, печатку зі своєю назвою, кутовий штамп, емблему та інші необхідні реквізити.

1.4. Лікарня "Хоспіс" є неприбутковою організацією і фінансується за рахунок бюджетних коштів та інших  джерел, не заборонених законом.

1.5. Лікарня "Хоспіс" здійснює господарську некомерційну діяльність, спрямовану на досягнення соціальних та інших результатів без мети одержання прибутку.

1.6. Забороняється розподіл отриманих доходів (прибутків) Лікарні "Хоспіс" або їх частини серед засновників (учасників), працівників (крім оплати їхньої праці, нарахування єдиного соціального внеску), членів органів управління та інших пов’язаних з ними осіб.

Не вважається розподілом доходів Лікарні "Хоспіс", використання власних доходів (прибутків) виключно для фінансування видатків на утримання такої неприбуткової організації, реалізації мети (цілей, завдань) та напрямів діяльності, визначених Статутом.

При виконанні покладених на неї завдань Лікарня "Хоспіс" може використовувати власні надходження, отримані відповідно до чинного законодавства України.

1.7. Лікарня "Хоспіс" самостійно відповідає за своїми зобов'язаннями відповідно до чинного законодавства України.

1.8. Лікарня "Хоспіс" не відповідає за зобов'язаннями Власника, а Власник не відповідає за зобов'язаннями Лікарні "Хоспіс".

1.9. Держава, її органи не несуть відповідальності за зобов'язаннями Лікарні "Хоспісу". Лікарня "Хоспіс" не відповідає за зобов'язаннями держави, її органів а також інших підприємств, установ, організацій.

У межах своєї статутної діяльності та положень даного Статуту Лікарня "Хоспіс" має право укладати від свого імені угоди, виступати позивачем та відповідачем у судах.

1.10. Найменування Лікарні "Хоспіс":

- повне: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЗІРНЕНСЬКА ЛІКАРНЯ  "ХОСПІС" РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ;

- скорочене: КП "ЗЛХ" РОР.

1.11. Юридична адреса: вулиця Мироненка 27 А, с. Зірне, Березнівський район, Рівненська область, 34609 

 

2. МЕТА СТВОРЕННЯ ТА ПРЕДМЕТ ДІЯЛЬНОСТІ

ЛІКАРНІ "ХОСПІС"

2.1. Основною метою діяльності Лікарні "Хоспіс" є забезпечення поліпшення якості життя Пацієнта шляхом своєчасної діагностики больового синдрому і розладів життєдіяльності, запобігання та полегшення страждань Пацієнта, цілодобового кваліфікованого контролю симптомів і медичного догляду, медико-психологічної реабілітації, соціальної та духовної підтримки.

2.2. Відповідно до поставленої мети предметом діяльності Лікарні "Хоспіс" є:

- здійснення медичної практики відповідно до ліцензії;

- надання паліативної допомоги, медико-психологічної реабілітації, психологічної, соціальної і духовної підтримки та медичних послуг населенню області в порядку та обсязі, встановлених законодавством;

- надання паліативної хоспісної та спеціалізованої медичної допомоги хворим на туберкульоз і на поєднані форми туберкульозу та ВІЛ-інфекції;

- організація  необхідного  обсягу кваліфікованого догляду, обстеження,  необхідної патогенетичної, симптоматичної та психологічної допомоги     хворим; 

- своєчасне діагностування ускладнень або загострень супутніх хронічних захворювань,  надання екстреної допомоги у разі невідкладних станів;

- взаємодія з лікувально-профілактичними закладами та установами  соціального забезпечення, які направляють хворих на госпіталізацію до Лікарні "Хоспіс";

- забезпечення взаємодії з іншими закладами, громадськими організаціями та фондами, що пропонують свою допомогу у вирішенні питань  надання медико-соціальної допомоги хворим, залучення релігійних  організацій  будь-яких віросповідань для  догляду за хворими та відправлення в разі необхідності культових обрядів в період перебування хворого в стаціонарі;

- організація соціально-психологічної допомоги хворим, членам їх родини та близьким на період хвороби та втрати ними рідного;

- забезпечення взаємозв'язку та  наступності лікування з центрами  з    профілактики та боротьби зі СНІДом, дерматовенерологічними та наркологічними  диспансерами, амбулаторно-поліклінічними закладами;

- вивчення та впровадження в практику сучасних методів паліативного та симптоматичного лікування, догляду за тяжкохворими та хворими у термінальній стадії захворювання;

- надання консультативно-методичної допомоги медичним працівникам та родичам хворого, які здійснюють паліативне та симптоматичне лікування,  догляд за тяжкохворими та хворими у термінальній стадії захворювання на дому;

- ведення встановлених форм первинної облікової документації і форм звітності;

- постійний моніторинг ефективності надання медико-соціальної допомоги хворим та організації діяльності Лікарні "Хоспіс" як складової  частини хоспісної допомоги населенню. Розробка рекомендацій з удосконалення організації паліативної, в т.ч. хоспісної допомоги хворим в регіоні;

- організація зберігання, використання медичних препаратів,  патогенетичних та симптоматичних препаратів відповідно до вимог нормативних документів;

- організація, зберігання, перевезення, придбання, використання, відпуску, знищення наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів, відповідно до чинних нормативно-правових актів;

- надання платних послуг з медичного обслуговування населення відповідно до чинного законодавства України;

- соціальний розвиток колективу, зміцнення матеріальної бази центру надання умов для здійснення висококваліфікованої праці, повноцінного відпочинку та соціальної справедливості;

- інші функції, що випливають із покладених на Лікарню "Хоспіс" завдань.

2.3. Лікарня "Хоспіс" може здійснювати за дорученням Власника інші функції для виконання його основної Статутної діяльності.

2.4. Лікарня "Хоспіс" може надавати платні послуги в порядку і межах, встановлених чинним законодавством України.

2.5. Діяльність Лікарні "Хоспісу" здійснюється за умови наявності сертифіката державної акредитації закладу охорони здоров’я, ліцензії Міністерства охорони здоров’я України на право провадження господарської діяльності: з медичної практики; з обігу наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів.

2.6. Лікарня "Хоспіс" формує свою господарську, фінансову та іншу діяльність з виконання планів роботи, погоджених з органом, що здійснює галузеве управління об’єктами спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Рівненської області, виключно на підставі законодавства України, з дотриманням положень, встановлених цим Статутом.

2.7. Лікарня "Хоспіс" має право в межах погоджених планів роботи та кошторисів направляти спеціалістів за кордон та використовувати іноземних спеціалістів у своїй роботі згідно з чинним законодавством України.

2.8. Для забезпечення виконання покладених на Лікарню "Хоспіс" завдань, зобов’язань Лікарня "Хоспіс" має право звертатися до органів місцевого самоврядування та органів виконавчої влади області усіх рівнів за відповідною інформацією.

 

3. СТАТУТНИЙ КАПІТАЛ ЛІКАРНІ "ХОСПІС"

3.1. Для забезпечення діяльності Лікарні "Хоспіс" створюється статутний капітал, який формується з активів Лікарні "Хоспіс" становить 11 444 944, 00 грн.

3.2. Зміна розміру статутного капіталу Лікарні "Хоспіс" здійснюється за рішенням Рівненської обласної ради.

         

4. МАЙНО  ЛІКАРНІ «ХОСПІС»

4.1. Майно Лікарні "Хоспіс" становлять основні фонди та обігові кошти, а також інші матеріальні та фінансові ресурси, вартість яких відображається на самостійному балансі Лікарні "Хоспіс".

4.2. Майно Лікарні "Хоспіс" є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ, міст Рівненської області і закріплюється за ним на правах оперативного управління. Здійснюючи право оперативного управління Лікарня "Хоспіс" володіє, користується і розпоряджається майном, закріпленим за нею Власником для здійснення статутної діяльності у межах, встановлених чинним законодавством України та з урахуванням обмежень, встановлених даним Статутом.

Відчуження, передача в оренду, заставу, позику, найм юридичним чи фізичним особам, а також списання основних засобів Лікарня "Хоспіс" здійснює у межах чинного законодавства України та відповідно до цього Статуту.

4.3. Джерелами формування майна Лікарні "Хоспіс" є:

- грошові та матеріальні внески Власника;

- фінансування з бюджетів усіх рівнів;

- грошові кошти Страхових компаній;

- безоплатні або благодійні внески, гранти, дарунки, пожертвування організацій, громадян, підприємців;

- майно придбане в установленому законодавством  порядку;

- централізовані кошти Міністерства охорони здоров’я України;

- доходи одержані від реалізації продукції (послуг), а також від інших доходів господарської діяльності;

- інші джерела, не заборонені чинним законодавством України.

Заклад має право здавати в оренду рухоме і нерухоме майно у порядку визначеному чинним законодавством.

4.4. Відчуження, передача в оренду, заставу, позику, найм юридичним чи фізичним особам, а також списання основних засобів Заклад здійснює з дозволу обласної ради у межах чинного законодавства України та відповідно до цього Статуту.

 

5. ОСОБЛИВОСТІ ГОСПОДАРСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

ЛІКАРНІ "ХОСПІС»"

5.1. Лікарня "Хоспіс" самостійно планує свою діяльність, визначає стратегію та основні напрями свого розвитку відповідно до галузевих науково-технічних прогнозів, кон’юнктури ринку продукції, товарів, робіт, послуг та економічної ситуації.

5.2. Лікарня "Хоспіс" надає платні послуги у порядку, визначеному чинним законодавством України.

5.3. Лікарня "Хоспіс" не має права безоплатно передавати належне їй майно іншим юридичним особам чи громадянам. Відчужувати, віддавати в заставу, позику, найм майнові об’єкти, що належать до основних фондів, здавати в оренду цілісні майнові комплекси структурних одиниць та підрозділів Лікарня "Хоспіс" має право лише за попередньою згодою Рівненської обласної ради.

5.4. Списання з балансу не повністю замортизованих основних фондів, а також прискорена амортизація основних фондів Лікарні "Хоспіс" можуть проводитися лише за згодою Власника.

5.5. Лікарня "Хоспіс" зобов’язана виконувати завдання Власника, а також враховувати їх при формуванні програми діяльності, визначенні  перспектив свого економічного і соціального розвитку.

5.6. Лікарня "Хоспіс" є суб’єктом зовнішньоекономічної діяльності, має право здійснювати зовнішньоекономічну діяльність відповідно до предмета своєї діяльності та чинного законодавства України, що регулює цю діяльність.

5.7. При здійсненні зовнішньоекономічної діяльності Лікарня "Хоспіс" користується повним обсягом прав суб’єкта зовнішньоекономічної діяльності та несе відповідальність за порушення чинного законодавства України, укладених контрактів, заподіяння шкоди.

5.8. Лікарня "Хоспіс" веде первинний  бухгалтерський облік результатів своєї роботи, складає статистичну інформацію,  надає відповідно до вимог закону фінансову звітність та статистичну інформацію щодо своєї господарської діяльності. Встановлення цін і тарифів на виконані роботи, виготовлену продукцію та надані послуги здійснюється відповідно до вимог чинного законодавства України.

5.9. Умови оплати праці трудового колективу визначаються відповідно до вимог чинного законодавства України.

Лікарня "Хоспіс" може самостійно встановлювати форми і системи оплати праці, норми праці, розцінки, умови запровадження та розміри премій, винагород та інших заохочувальних та компенсаційних і гарантійних виплат у колективному договорі з дотриманням мінімальних норм та гарантій, передбачених законодавством, генеральною та галузевими (регіональними) угодами.

5.9.1. Лікарня "Хоспіс" розробляє та затверджує структуру і штатний розпис відповідно до чинного законодавства.

5.10. Окремими видами діяльності, що підлягають ліцензуванню та акредитації, Лікарня "Хоспіс" може займатися тільки на підставі спеціального дозволу (ліцензії), отриманого у встановленому законом порядку.

 

6. ОРГАНИ УПРАВЛІННЯ ЛІКАРНІ "ХОСПІС" ТА ЇХ КОМПЕТЕНЦІЯ

6.1. Органом управління Лікарні "Хоспіс" є Рівненська обласна рада.

6.2. До компетенції Рівненської обласної ради, як органу управління належить:

6.2.1. розпорядження основними засобами Лікарні "Хоспіс":

- прийняття рішень про відчуження майна;

- позика, застава;

- списання не повністю замортизованих основних засобів;

6.2.2. затвердження та внесення змін до Статуту Лікарні "Хоспіс";

6.2.3. погодження планів Лікарні "Хоспіс" та затвердження звітів про їх виконання в установленому порядку;

6.2.4.  призначення та звільнення керівника Лікарні "Хоспіс";

6.2.5. в Лікарні "Хоспіс" може утворюватися наглядова рада. Наглядова рада Лікарні "Хоспіс" утворюється за рішенням Рівненської обласної ради.

Порядок утворення, організації діяльності та ліквідації наглядової ради та її комітетів, порядок призначення членів наглядової ради затверджуються рішенням  Рівненської обласної ради.

6.3. Головний лікар

6.3.1. Керівництво поточною діяльністю Лікарні здійснює Головний лікар (далі – Керівник), який призначається Власником шляхом укладання контракту. Керівником Лікарні "Хоспіс" може бути особа, яка відповідає єдиним кваліфікаційним вимогам, що встановлюються центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування державної політики у сфері охорони здоров'я.

У випадку передбаченому законом, Керівник призначається Власником або органом, що здійснює галузеве управління об’єктами спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Рівненської області шляхом укладання контракту.

6.3.2. В Контракті визначається строк найму, права, обов'язки і відповідальність Керівника, умови його матеріального забезпечення, умови звільнення його з посади, інші умови за погодженням сторін.

6.3.3. Керівник може бути звільнений з посади раніше закінчення терміну дії Контракту з підстав та в порядку визначеному Контрактом, чинним законодавством України та Положенням про порядок управління об’єктами спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Рівненської області.

6.3.4. Керівник підзвітний Власнику з усіх питань Статутної, фінансової, соціально-побутової, організаційно-господарської діяльності Лікарні "Хоспіс", несе перед ним відповідальність за забезпечення діяльності  відповідно до покладених на неї завдань і функцій згідно чинного законодавства України. 

6.3.5 Керівник вирішує усі питання діяльності Лікарні "Хоспіс", з урахуванням  обмежень, передбачених даним Статутом.

6. 4. До компетенції Керівника відноситься:

6.4.1. забезпечення  Статутної діяльності Лікарні "Хоспіс";

6.4.2. вирішення поточних питань роботи Лікарні "Хоспіс";

6.4.3. вирішення внутрішніх кадрових питань;

6.4.4. вирішення питань матеріально-технічного забезпечення;

6.4.5. організація ведення обліку, звітності, внутрішнього контролю;

6.4.6. забезпечення встановлення у колективному договорі форм і систем оплати праці, норм праці, розцінок, умов запровадження та розмірів премій, винагород та інших заохочувальних та компенсаційних і гарантійних виплат з дотриманням норм та гарантій, передбачених законодавством, генеральною та галузевими (регіональними) угодами.

6.4.7. укладання договорів та угод, які пов’язані з діяльністю Лікарні "Хоспіс";

6.4.8. видає довіреності на представництво та захист інтересів в суді та інші довіреності, які необхідні для забезпечення діяльності Лікарні "Хоспіс";

6.4.9. відкриває в органах державної казначейської служби та установах банків рахунки, які необхідні для забезпечення діяльності Лікарні "Хоспіс";

6.4.10. має право першого підпису на фінансових документах;

6.4.11. розпоряджається коштами та майном Лікарні "Хоспіс" відповідно до чинного законодавства України та Статуту;

6.4.12. приймає на роботу та звільняє з роботи працівників Лікарні "Хоспіс" згідно з чинним законодавством України;

6.4.13. затверджує положення про структурні підрозділи Лікарні "Хоспіс", посадові інструкції працівників та інші необхідні документи;

6.4.14. веде переговори щодо укладення колективного договору, укладає колективний договір, звітує та несе відповідальність за його виконання;

6.4.15. накладає дисциплінарні стягнення на працівників Лікарні "Хоспіс";

6.4.16. зобов’язаний організувати проведення попередніх та періодичних медичних оглядів працівників Лікарні "Хоспіс" згідно вимог Кодексу законів про працю України;

6.4.17. створює належні умови працівникам для високопродуктивної праці, забезпечує додержання законодавства про працю, правил та норм охорони праці, техніки безпеки, соціального страхування;

6.4.18. несе персональну відповідальність за збереження, відчуження, списання майна та втрати у будь-якій формі, майна Лікарні "Хоспіс";

6.4.19. Несе персональну відповідальність за будь-які порушення вчинені при зміні балансової вартості майна Лікарні "Хоспіс";

6.4.20. Вчиняє інші дії в порядку та межах встановлених законодавством України.

6.5. При здійсненні діяльності Лікарні "Хоспіс" Керівник забезпечує:

6.5.1. Дотримання відповідних умов, передбачених чинним законодавством України щодо діяльності Лікарні "Хоспіс";

6.5.2. Організацію бухгалтерського обліку та контроль за фінансовою звітністю Лікарні "Хоспіс";

6.5.3. Розробку структури та штатного розпису. Затверджує штатний розпис відповідно до чинного законодавства.

6.5.4. Належний рівень побутових умов для перебування в Лікарні "Хоспіс";

6.5.5. Виконання Лікарнею "Хоспіс" у своїй діяльності норм та вимог щодо охорони навколишнього природного середовища, раціонального використання і відтворення природних ресурсів, а також забезпечення екологічної безпеки.

6.6. У межах своєї компетенції Керівник видає накази, розпорядження, обов’язкові для виконання усіма працівниками Лікарні "Хоспіс" та здійснює контроль за їх виконанням.

6.7. Керівник має право без довіреності виконувати дії від імені Лікарні "Хоспіс" в межах чинного законодавства України.

6.8. У разі відсутності Керівника його обов'язки виконує завідуючий стаціонарним відділенням згідно із розподілом функціональних обов'язків.  А у разі відсутності особи, що  може виконувати обов'язки Керівника, його обов'язки виконує посадова особа, визначена Власником в установленому порядку.

6.9. Керівник та головний бухгалтер Лікарні "Хоспіс" несуть персональну відповідальність за додержання порядку ведення і достовірності обліку та звітності.

6.10. На вимогу Власника або органу, що здійснює галузеве управління об’єктами спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Рівненської області, Лікарня "Хоспіс" у встановлений ними термін надає інформацію стосовно будь-яких напрямків своєї діяльності.

6.11. З метою дотримання прав та забезпечення безпеки пацієнтів, додержання вимог законодавства при здійсненні медичного обслуговування населення закладом охорони здоров’я, фінансово-господарської діяльності  може створюватися Спостережна Рада, наглядова рада Лікарні "Хоспісу".

 

7. ТРУДОВИЙ КОЛЕКТИВ ЛІКАРНІ "ХОСПІС"

7.1. Трудовий колектив  Лікарні "Хоспіс" складають фізичні особи, які своєю працею беруть участь у його діяльності на підставі трудових договорів.

7.2Трудовий   колектив Лікарні "Хоспіс" формується на загальних засадах     відповідно до вимог чинного законодавства України.                          

7.3. Основною формою здійснення повноважень трудового колективу є загальні збори.

7.4. Умови організації  праці трудового колективу Лікарні "Хоспіс", їх соціальний захист визначаються відповідно до вимог чинного законодавства України.

Відносини між адміністрацією Лікарні "Хоспіс" та трудовим колективом регулюються колективним договором та правилами внутрішнього трудового розпорядку.

7.5. Загальні збори трудового колективу розглядають проект колективного договору та приймають рішення щодо схвалення або відхилення цього проекту.

7.6. Трудовий колектив Лікарні "Хоспіс" провадить свою діяльність відповідно до Статуту, Колективного договору та посадових інструкцій згідно з чинним законодавством України.

 

8. КОНТРОЛЬ ЗА ДІЯЛЬНІСТЮ ЛІКАРНІ "ХОСПІС"

8.1. Контроль за окремими сторонами діяльності Лікарні "Хоспісу" здійснюють державні органи, на які, відповідно до чинного законодавства України, покладено контроль за використанням бюджетних коштів, за сплатою податків та інших обов'язкових платежів, здійснення нагляду за безпекою виробництва та праці, протипожежною та екологічною безпекою, інші органи відповідно до законодавства України.

8.2. Відносини Лікарні "Хоспіс" з органами державної влади і місцевого самоврядування регулюються відповідно до цього Статуту, Законів України "Про місцеве самоврядування в Україні", "Про місцеві державні адміністрації", інших законодавчих актів України, які визначають компетенцію цих органів.

8.3. Власний контроль за діяльністю  Лікарні "Хоспіс" здійснює Рівненська обласна рада, шляхом перевірок всіх питань фінансово-господарської діяльності, за власною ініціативою або на вимогу профільної постійної комісії обласної ради.

8.4. На вимогу Власника Лікарня "Хоспіс" зобов'язана проводити незалежну аудиторську перевірку фінансової звітності та бухгалтерського обліку.

                                                      

9. ПРИПИНЕННЯ ДІЯЛЬНОСТІ ЛІКАРНІ "ХОСПІС"

9.1. Діяльність Лікарні "Хоспіс" припиняється в результаті передання всього свого майна, прав та обов'язків іншим юридичним особам-правонаступникам (злиття, приєднання, поділу, перетворення, виділ) або ліквідації.

У разі припинення організації (ліквідації, злиття, поділу, приєднання, виділу або перетворення) усі активи  передаються одній або кільком неприбутковим організаціям відповідного виду або зараховуються до доходу бюджету.

9.2. Злиття, приєднання, поділ, перетворення та виділ здійснюються за рішенням Рівненської обласної ради, або у випадках, передбачених законом, за рішенням суду або відповідних органів державної влади.

9.3. Рівненська обласна рада або суд призначають комісію з припинення діяльності Лікарні "Хоспіс" (ліквідаційну комісію, ліквідатора тощо) та   встановлюють порядок і строки припинення діяльності Лікарні "Хоспіс" відповідно до чинного законодавства України.

9.4. Виконання функцій комісії з припинення діяльності Лікарні "Хоспіс" може бути покладено на орган, що здійснює галузеве управління об’єктами спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Рівненської області.                          

9.5. У разі злиття Лікарні "Хоспіс" з іншою юридичною особою усі майнові, права та обов'язки кожного з них переходять до юридичної особи, що утворена   внаслідок злиття. 

9.6. У разі приєднання Лікарні "Хоспіс" до іншої юридичної особи, до останньої переходять усі його майнові права та обов'язки, а в разі приєднання одного або кількох юридичних осіб до Лікарні "Хоспіс" – переходять усі майнові права та обов'язки приєднаних юридичних осіб.

9.7. У разі поділу Лікарні "Хоспіс", усі її майнові права і обов'язки переходять за розподільним актом (балансом) у відповідних частках до кожної з нових юридичних осіб.

9.8. У разі виділення однієї або кількох нових юридичних осіб, до кожної з них переходять за розподільним актом (балансом) у відповідних частках майнові права та обов'язки.

9.9. У разі перетворення Лікарні "Хоспіс" в іншу юридичну особу усі її майнові права і обов'язки переходять до новоутвореної юридичної особи.                                                                                                                  9.10. Лікарня "Хоспіс" може бути ліквідована:                                        

за рішенням Рівненської обласної ради;                                     

за рішенням суду про визнання недійсною державної реєстрації юридичної особи через допущені при її створенні порушення, які не можна усунути, а також в інших випадках, передбачених чинним законодавством України.

9.11. Лікарня "Хоспіс" є такою, діяльність якої припинилася, з дня внесення до єдиного державного реєстру запису про припинення  діяльності.

                                 

10. ПРИКІНЦЕВІ ПОЛОЖЕННЯ

10.1. Зміни та доповнення до цього Статуту вносяться на підставі рішення Рівненської обласної ради.

10.2. Зміни та доповнення до цього Статуту підлягають державній реєстрації у порядку, встановленому чинним законодавством України.

 

 

Назад до розділу