• На головну

  • Версія для
    друку

  • Мапа сайту

  • Контакти
Закрити

Авторизація

Увійти на сайт | Реєстрація

майдан Просвіти,1 м.Рівне, 33013 тел.(0362)69–52–02, факс (0362)62–00–64, Е-mail: oblrada@rada.rv.ua

Архів новин

  
Пн Вт Сер Чт Пт Сб Нд
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 1

Рішення обласної ради 7 скликання

Опубліковано: 21.03.2019

У  К  Р  А  Ї  Н  А

РІВНЕНСЬКА   ОБЛАСНА   РАДА

Cьоме   скликання

(Двадцять пята  сесія)

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

від 15 березня 2019 року                                                                  1305

 

 

Про деякі питання реорганізації комунального закладу "Обласний дитячий багатопрофільний санаторій "Козинський" Рівненської обласної ради

 

Враховуючи подання Рівненської обласної державної адміністрації, на виконання рішення Рівненської обласної ради від 07 вересня 2018 року                   № 1116 "Про реорганізацію комунального закладу "Обласний дитячий багатопрофільний санаторій "Козинський" Рівненської обласної ради, керуючись статтею 16 Закону України "Основи законодавства України про охорону здоров'я", статтями 43, 60 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", за погодженням з постійними комісіями та президією обласної ради, обласна рада

в и р і ш и л а:

1. Затвердити передавальний акт комунального закладу "Обласний дитячий багатопрофільний санаторій "Козинський" Рівненської обласної ради, що додається.

2. Визнати таким, що втратив чинність пункт 2 рішення Рівненської обласної ради від 07 вересня 2018 року №1116 "Про реорганізацію комунального закладу "Обласний дитячий багатопрофільний санаторій "Козинський" Рівненської обласної ради".

3. Затвердити статут комунального підприємства "Обласний дитячий багатопрофільний санаторій "Козинський" Рівненської обласної ради, що додається.

4. Голові комісії з реорганізації (перетворення) комунального закладу "Обласний дитячий багатопрофільний санаторій "Козинський" Рівненської обласної ради подати передавальний акт та статут державному реєстратору для проведення державної реєстрації  юридичної особи в порядку, визначеному чинним законодавством України та проінформувати обласну раду.

5. Комісії з реорганізації (перетворення) комунального закладу "Обласний дитячий багатопрофільний санаторій "Козинський" Рівненської обласної ради забезпечити виконання цього рішення відповідно до чинного законодавства України.

6. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію обласної ради з питань охорони здоров`я, материнства та дитинства.

Голова ради                                                                        О.Ю. Данильчук

 

С Т А Т У Т

КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА

"ОБЛАСНИЙ ДИТЯЧИЙ БАГАТОПРОФІЛЬНИЙ САНАТОРІЙ "КОЗИНСЬКИЙ"

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ

1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

1.1.   Цей Статут визначає правові та економічні основи організації та діяльності КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА "ОБЛАСНИЙ ДИТЯЧИЙ БАГАТОПРОФІЛЬНИЙ САНАТОРІЙ "КОЗИНСЬКИЙ" РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ (надалі – "Санаторій"). За своїм статусом Санаторій є закладом охорони здоров’я – комунальним унітарним некомерційним підприємством, що надає санаторно-курортні послуги (допомога) дітям на умовах, встановлених законодавством України та цим Статутом.

Санаторій заснований на спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міст Рівненської області. Власником Санаторію є територіальні громади сіл, селищ, міст Рівненської області, в особі Рівненської обласної ради (далі – Власник). Санаторій є підпорядкованим, підзвітним та підконтрольним Власнику.

Санаторій є правонаступником усіх прав та обов'язків дитячого фтизіо-пульмонологічного санаторію "Козинський", створеного відповідно до наказу управління охорони здоров’я Рівненської обласної державної адміністрації від 17 липня 1998 року № 110-К, комунального закладу "Обласний дитячий багатопрофільний санаторій "Козинський" Рівненської обласної ради, (рішення Рівненської обласної ради від 05 квітня 2013 року № 888).

 Майно Санаторію є власнiстю територiальних громад сіл, селищ, міст Рівненської області в особi Рівненської обласної ради.

1.2. Санаторій керується у своїй діяльності чинним законодавством України, актами Президента України, постановами Кабінету Міністрів України, наказами Міністерства охорони здоров'я України, рішеннями Рівненської обласної ради, розпорядженнями голови Рівненської обласної ради та голови Рівненської обласної державної адміністрації, цим Статутом і погодженими планами роботи.

1.3. Cанаторій є юридичною особою публічного права, має самостійний баланс, розрахунковий та інші рахунки в установах банків, органах Державного казначейства, печатку зі своєю назвою, кутовий штамп, емблему, та інші необхідні реквізити.

1.4. Санаторій є неприбутковою організацією і фінансується за рахунок бюджетних коштів та інших  джерел, не заборонених законом.

1.5. Санаторій здійснює господарську некомерційну діяльність, спрямовану на досягнення соціальних та інших результатів без мети одержання прибутку.

1.6. Забороняється розподіл отриманих доходів (прибутків) Санаторію або їх частини серед засновників (учасників), працівників (крім оплати їхньої праці, нарахування єдиного соціального внеску), членів органів управління та інших пов’язаних з ними осіб.

Не вважається розподілом доходів Санаторію, використання власних доходів (прибутків) виключно для фінансування видатків на утримання такої неприбуткової організації, реалізації мети (цілей, завдань) та напрямів діяльності, визначених Статутом.

При виконанні покладених на нього завдань Санаторій може використовувати власні надходження, отримані відповідно до чинного законодавства України.

1.7. Санаторій самостійно відповідає за своїми зобов'язаннями відповідно до чинного законодавства України.

1.8. Санаторій не відповідає за зобов'язаннями Власника, а Власник не відповідає за зобов'язаннями Санаторію.

1.9. Держава, її органи не несуть відповідальності за зобов'язаннями Санаторію. Санаторій не відповідає за зобов'язаннями держави, її органів а також інших підприємств, установ, організацій.

У межах своєї статутної діяльності та положень цього Статуту Санаторій має право укладати від свого імені правочини, виступати позивачем  та відповідачем у судах.

1.10. Найменування:

- повне: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ОБЛАСНИЙ ДИТЯЧИЙ БАГАТОПРОФІЛЬНИЙ САНАТОРІЙ "КОЗИНСЬКИЙ" РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ.

- скорочене: КП "ОДБП САНАТОРІЙ "КОЗИНСЬКИЙ" РОР.

1.11. Юридична адреса: вул. Садова, 21-Б, с. Зарічне, Рівненської області Радивилівського району, 35523.

 

2. МЕТА ТА ПРЕДМЕТ ДІЯЛЬНОСТІ САНАТОРІЮ

   

2.1. Головне завдання Санаторію – організація лікувально-оздоровчої та профілактичної допомоги дітям.

2.2. Основними видами статутної діяльності Санаторію є:

- здійснення медичної практики відповідно до ліцензії;

- санаторно-гігієнічний режим з максимальним використанням природних лікувальних факторів-чистого повітря, сонця і води, створення сприятливого зовнішнього середовища, що значно підвищує опірність дитячого організму;

-  лікувально-оздоровчий процес:

1) використання всіх необхідних і доступних в санаторних умовах спеціальних методів лікування;

2) фітотерапія, лікувальна гімнастика, фізіо-терапевтичне лікування, раціональне і лікувальне харчування, вітамінотерапія;

3) виховний процес, що відповідає віку і стану здоров’я дітей.

2.3. Покази для перебування дітей в санаторії:

- кардіологічні, пульмонологічні та гастроентерологічні захворювання не в гострому періоді протікання;

2.4. Протипокази для перебування дітей в санаторії є загальні протипокази, передбачені для направлення в Санаторій.

2.5. Інформаційний супровід реалізації загальнодержавних та регіональних програм, що передбачають надання медичної допомоги хворим з кардіологічною, пульмонологічною та гастроентерологічною патологією;

2.6. Сприяння участі медичних закладів регіону у реалізації міжнародних проектів та міжнародних грантів з питань профілактики, діагностики та лікування кардіологічних, пульмонологічних та гастроентерологічних захворювань;

2.7. Проведення санітарно-освітньої роботи з питань профілактики, діагностики та лікування кардіологічних, пульмонологічних та гастроентерологічних захворювань;

2.8. Окремими видами діяльності, що підлягають ліцензуванню та акредитації, Санаторій може займатися тільки на підставі спеціального дозволу (ліцензії), отриманого у встановленому законом порядку.

                            

3. СТАТУТНИЙ КАПІТАЛ САНАТОРІЮ

 

3.1.   Для забезпечення діяльності Санаторію створюється статутний капітал, який формується з активів Санаторію і становить  7807588,00 грн.

3.2. Зміна розміру статутного капіталу Санаторію здійснюється за рішенням Рівненської обласної ради.

 

4. МАЙНО САНАТОРІЮ

 

4.1. Майно Санаторію становлять основні фонди та обігові кошти, а також інші матеріальні та фінансові ресурси, вартість яких відображається на самостійному балансі Санаторію.

4.2. Майно Санаторію є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ, міст Рівненської області і закріплюється за Санаторієм на правах оперативного управління. Здійснюючи право оперативного управління Санаторій володіє, користується і розпоряджається майном, закріпленим за ним Власником для здійснення статутної діяльності у межах, встановлених чинним законодавством України та з урахуванням обмежень, встановлених цим Статутом.

Відчуження, передачу в оренду, заставу, позику, найм юридичним чи фізичним особам, а також списання основних засобів Санаторій здійснює у межах чинного законодавства України та відповідно до цього Статуту.

4.3. Джерелами формування майна Санаторію є:

- грошові та матеріальні внески Власника;

- фінансування з бюджетів усіх рівнів;

- грошові кошти Страхових компаній;

- безоплатні або благодійні внески, гранти, дарунки, пожертвування організацій, громадян, підприємців;

- майно, придбане в установленому законодавством  порядку;

- централізовані кошти Міністерства охорони здоров’я України;

- доходи, одержані від реалізації продукції (послуг), а також від інших доходів господарської діяльності;

- інші джерела, не заборонені чинним законодавством України.

Санаторій має право здавати в оренду рухоме і нерухоме майно у порядку, визначеному чинним законодавством.

4.4. Відчуження, передачу в оренду, заставу, позику, найм юридичним чи фізичним особам, а також списання основних засобів Санаторій здійснює з дозволу обласної ради у межах чинного законодавства України та відповідно до цього Статуту.

 

5. ОСОБЛИВОСТІ ГОСПОДАРСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ САНАТОРІЮ

 

5.1. Санаторій самостійно планує свою діяльність, визначає стратегію та основні напрями свого розвитку відповідно до галузевих науково-технічних прогнозів, кон’юнктури ринку продукції, товарів, робіт, послуг та економічної ситуації.

5.2. Санаторій надає платні послуги у порядку визначеному чинним законодавством України.

5.3. Санаторій не має права безоплатно передавати належне йому майно іншим юридичним особам чи громадянам. Відчужувати, віддавати в заставу, позику, найм майнові об’єкти, що належать до основних фондів, здавати в оренду цілісні майнові комплекси структурних одиниць та підрозділів Санаторій має право лише за попередньою згодою Рівненської обласної ради.

5.4. Списання з балансу не повністю замортизованих основних фондів, а також прискорена амортизація основних фондів Санаторію можуть проводитися лише за згодою Власника.

5.5. Санаторій зобов’язаний виконувати завдання Власника, а також враховувати їх при формуванні програми діяльності, визначенні  перспектив свого економічного і соціального розвитку.

5.6. Санаторій є суб’єктом зовнішньоекономічної діяльності, має право здійснювати зовнішньоекономічну діяльність відповідно до предмета своєї діяльності та чинного законодавства України, що регулює цю діяльність.

5.7. При здійсненні зовнішньоекономічної діяльності Санаторій користується повним обсягом прав суб’єкта зовнішньоекономічної діяльності та несе відповідальність за порушення чинного законодавства України, укладених контрактів, заподіяння шкоди.

5.8. Санаторій веде первинний  бухгалтерський облік результатів своєї роботи, складає статистичну інформацію,  надає відповідно до вимог закону фінансову звітність та статистичну інформацію щодо своєї господарської діяльності. Встановлення цін і тарифів на виконані роботи, виготовлену продукцію та надані послуги здійснюється відповідно до вимог чинного законодавства України.

5.9. Умови оплати праці трудового колективу визначаються відповідно до вимог чинного законодавства України.

Санаторій може самостійно встановлювати форми і системи оплати праці, норми праці, розцінки, умови запровадження та розміри премій, винагород та інших заохочувальних та компенсаційних і гарантійних виплат у колективному договорі з дотриманням мінімальних норм та гарантій, передбачених законодавством, генеральною та галузевими (регіональними) угодами.

5.9.1. Санаторій розробляє та затверджує структуру і штатний розпис відповідно до чинного законодавства.

Окремими видами діяльності, що підлягають ліцензуванню та акредитації, Санаторій може займатися тільки на підставі спеціального дозволу (ліцензії), отриманого у встановленому законом порядку.

                       

6. ОРГАНИ УПРАВЛІННЯ САНАТОРІЮ ТА ЇХ КОМПЕТЕНЦІЯ

 

6.1. Органом управління Санаторію є Рівненська обласна рада.

6.2. До компетенції Рівненської обласної ради, як органу управління належить:

6.2.1.  розпорядження основними засобами Санаторію:

- прийняття рішень про відчуження майна;

- позика, застава;

- списання не повністю амортизованих основних засобів;

6.2.2.  затвердження та внесення змін до Статуту Санаторію;

6.2.3. погодження планів Санаторію та затвердження звітів про їх виконання в установленому порядку;

6.2.4.  призначення та звільнення керівника Санаторію;

6.2.5. прийняття рішення про припинення діяльності Санаторію, її ліквідацію, затвердження ліквідаційного балансу.

 

Головний лікар Санаторію

6.3. Керівництво поточною діяльністю Санаторію здійснює Головний лікар (далі – Керівник), який призначається Власником шляхом укладання контракту. Кваліфікаційні вимоги до особи, яка претендує на посаду головного лікаря встановлюються відповідно до єдиних вимог чинного законодавства України.

У випадку передбаченому законом, Керівник призначається Власником або органом, що здійснює галузеве управління об’єктами спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Рівненської області шляхом укладання контракту.

6.4. В Контракті визначається строк найму, права, обов'язки і відповідальність Керівника, умови його матеріального забезпечення, умови звільнення його з посади, інші умови за погодженням сторін.

6.5. Керівник може бути звільнений з посади раніше закінчення терміну дії Контракту з підстав та в порядку визначеному Контрактом, чинним законодавством України та Положенням про порядок управління об’єктами спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Рівненської області.

6.6. Керівник підзвітний Власнику з усіх питань Статутної, фінансової, соціально-побутової, організаційно-господарської діяльності Санаторію, несе перед ним відповідальність за забезпечення діяльності  відповідно до покладених на неї завдань і функцій згідно чинного законодавства України. 

6.7. Керівник вирішує усі питання діяльності Санаторію, з урахуванням  обмежень, передбачених даним Статутом.

6. 8. До компетенції Керівника відноситься:

6.8.1. забезпечення  Статутної діяльності Санаторію;

6.8.2. вирішення поточних питань роботи Санаторію;

6.8.3. вирішення внутрішніх кадрових питань;

6.8.4. вирішення питань матеріально-технічного забезпечення;

6.8.5. організація ведення обліку, звітності, внутрішнього контролю;

6.8.6. визначення порядку оплати праці працівників Санаторію;

6.8.7. укладання договорів та угод, які пов’язані з діяльністю Санаторію;

6.8.8. видає довіреності на представництво та захист інтересів в суді та інші довіреності, які необхідні для забезпечення діяльності Санаторію;

6.8.9. відкриває в органах державної казначейської служби та установах банків рахунки, які необхідні для забезпечення діяльності Санаторію;

6.8.10. має право першого підпису на фінансових документах;

6.8.11. розпоряджається коштами та майном Санаторію відповідно до чинного законодавства України та Статуту;

6.8.12. приймає на роботу та звільняє з роботи працівників Санаторію  згідно з чинним законодавством України;

6.8.13. затверджує положення про структурні підрозділи Санаторію, посадові інструкції працівників та інші необхідні документи;

6.8.14. веде переговори щодо укладення колективного договору, укладає колективний договір, звітує та несе відповідальність за його виконання;

6.8.15. накладає дисциплінарні стягнення на працівників Санаторію;

6.8.16. зобов’язаний організувати проведення попередніх та періодичних медичних оглядів працівників Санаторію згідно вимог Кодексу законів про працю України;

6.8.17. створює належні умови працівникам для високопродуктивної праці, забезпечує додержання законодавства про працю, правил та норм охорони праці, техніки безпеки, соціального страхування;

6.8.18. несе персональну відповідальність за збереження, відчуження, списання майна та втрати у будь-якій формі, майна Санаторію;

6.8.19. несе персональну відповідальність за будь-які порушення вчинені при зміні балансової вартості майна Санаторію;

6.8.20. вчиняє інші дії в порядку та межах встановлених законодавством України.

6.9. При здійсненні діяльності Санаторію Керівник забезпечує:

6.9.1. дотримання відповідних умов, передбачених чинним законодавством України щодо діяльності Санаторію;

6.9.2. організацію бухгалтерського обліку та контроль за фінансовою звітністю Санаторію;

6.9.3. розробку структури та штатного розпису Санаторію та подає їх на затвердження в установленому порядку;

6.9.4. належний рівень побутових умов для перебування в Санаторійі.

6.9.5. Виконання Санаторієм у своїй діяльності норм та вимог щодо охорони навколишнього природного середовища, раціонального використання і відтворення природних ресурсів, а також забезпечення екологічної безпеки.

6.10. У межах своєї компетенції Керівник видає накази, розпорядження, обов’язкові для виконання усіма працівниками Санаторію та здійснює контроль за їх виконанням.

6.11. Керівник має право без довіреності виконувати дії від імені Санаторію  в межах чинного законодавства України.

6.12. У разі відсутності Керівника його обов'язки виконує заступник згідно із розподілом функціональних обов'язків.  А у разі відсутності особи, що  може виконувати обов'язки Керівника, його обов'язки виконує посадова особа, визначена Власником в установленому порядку.

6.13. Керівник та головний бухгалтер Санаторію несуть персональну відповідальність за додержання порядку ведення і достовірності обліку та звітності.

6.14. На вимогу Власника або органу, що здійснює галузеве управління об’єктами спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Рівненської області, Санаторій у встановлений ними термін надає інформацію стосовно будь-яких напрямків своєї діяльності.

6.15. В Санаторії може утворюватися наглядова рада. Наглядова рада Санаторію утворюється за рішенням Рівненської обласної ради.

Порядок утворення, організації діяльності та ліквідації наглядової ради та її комітетів, порядок призначення членів наглядової ради затверджуються рішенням  Рівненської обласної ради.

6.16. З метою дотримання прав та забезпечення безпеки пацієнтів, додержання вимог законодавства при здійсненні медичного обслуговування населення закладом охорони здоров’я, фінансово-господарської діяльності  може створюватися Спостережна Рада Санаторію.

 

7. ТРУДОВИЙ КОЛЕКТИВ САНАТОРІЮ

 

7.1. Трудовий колектив Санаторію складають фізичні особи, які своєю працею беруть участь у його діяльності на підставі трудових договорів.

7.2. Трудовий   колектив Санаторію формується на загальних засадах     відповідно до вимог чинного законодавства України.                          

7.3. Основною формою здійснення повноважень трудового колективу є загальні збори.

7.4. Умови організації  праці трудового колективу Санаторію, їх соціальний захист визначаються відповідно до вимог чинного законодавства України.

Відносини  між  адміністрацією  Санаторію  та  трудовим   колективом регулюються колективним договором  та  правилами  внутрішнього  трудового  розпорядку.

7.5. Загальні збори трудового колективу розглядають проект колективного договору та приймають рішення щодо схвалення або відхилення цього проекту.

7.6. Трудовий колектив Санаторію провадить свою діяльність відповідно до Статуту, Колективного договору та посадових інструкцій згідно з чинним законодавством України.

 

8. КОНТРОЛЬ ЗА ДІЯЛЬНІСТЮ САНАТОРІЮ

 

8.1. Контроль за окремими сторонами діяльності Санаторію здійснюють державні органи, на які, відповідно до чинного законодавства України, покладено контроль за використанням бюджетних коштів,  здійснення нагляду за безпекою виробництва та праці, протипожежною та екологічною безпекою, інші органи відповідно до законодавства України.

8.2. Відносини Санаторію з органами державної влади і місцевого самоврядування регулюються відповідно до цього Статуту, Законів України "Про місцеве самоврядування в Україні", "Про місцеві державні адміністрації", інших законодавчих актів України, які визначають компетенцію цих органів.

8.3. Власний контроль за діяльністю  Санаторію здійснює Рівненська обласна рада, шляхом перевірок всіх питань фінансово-господарської діяльності, за власною ініціативою або на вимогу профільної постійної комісії обласної ради.

8.4. На вимогу Власника Санаторій зобов'язаний  проводити незалежну аудиторську перевірку фінансової  звітності  та бухгалтерського  обліку.

 

9. ПРИПИНЕННЯ ДІЯЛЬНОСТІ САНАТОРІЮ

 

9.1. Діяльність Санаторію припиняється в результаті передання всього свого майна, прав та обов'язків іншим юридичним особам-правонаступникам (злиття, приєднання, поділу, перетворення, виділ) або ліквідації.

У разі припинення організації (ліквідації, злиття, поділу, приєднання або перетворення) усі активи  передаються одній або кільком неприбутковим організаціям відповідного виду або зараховуються до доходу бюджету.

9.2. Злиття, приєднання, поділ, перетворення та виділ здійснюються за рішенням Рівненської обласної ради, або у випадках, передбачених законом, за рішенням суду або відповідних органів державної влади.

9.3. Рівненська обласна рада або суд призначають комісію з припинення діяльності Санаторію і (ліквідаційну комісію, ліквідатора тощо) та   встановлюють порядок і строки припинення діяльності Санаторію відповідно до чинного законодавства України.

9.4. Виконання функцій комісії з припинення діяльності Санаторію може бути покладено на орган, що здійснює галузеве управління об’єктами спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Рівненської області.                          

9.5. У разі злиття Санаторію з іншою юридичною особою усі майнові, права та обов'язки кожного з них переходять до юридичної особи, що утворена   внаслідок злиття. 

9.6. У разі приєднання Санаторію до іншої юридичної особи, до останньої переходять усі його майнові права та обов'язки, а в разі приєднання одного або кількох юридичних осіб до Санаторію – переходять усі майнові права та обов'язки приєднаних юридичних осіб.

9.7. У разі поділу Санаторію, усі його майнові права і обов'язки переходять за розподільним актом (балансом) у відповідних частках до кожної з нових юридичних осіб.

9.8. У разі виділення однієї або кількох нових юридичних осіб, до кожної з них переходять за розподільним актом (балансом) у відповідних частках майнові права та обов'язки.

9.9. У разі перетворення Санаторію в іншу юридичну особу усі її майнові права і обов'язки переходять до новоутвореної юридичної  особи.                                                                                                                  

9.10. Санаторій може бути ліквідовано:                                         

- за рішенням Рівненської обласної ради;                                    

- за рішенням суду про визнання недійсною державної реєстрації юридичної особи через допущені при її створенні порушення, які не можна усунути, а також в інших випадках, передбачених чинним законодавством України.

9.11. Санаторій є таким, що припинив свою діяльність, з дня внесення до єдиного державного реєстру запису про припинення  діяльності.

 

10. ПРИКІНЦЕВІ ПОЛОЖЕННЯ

10.1. Зміни та доповнення до цього Статуту вносяться на підставі рішення  Рівненської обласної ради.

10.2. Зміни та доповнення до цього Статуту підлягають державній реєстрації у порядку, встановленому чинним законодавством України.

 

 

 


Назад до розділу