• На головну

  • Версія для
    друку

  • Мапа сайту

  • Контакти
Закрити

Авторизація

Увійти на сайт | Реєстрація

майдан Просвіти,1 м.Рівне, 33013 тел.(0362)69–52–02, факс (0362)62–00–64, Е-mail: oblrada@rada.rv.ua

Анонси подій

29 листопада 2019 року відбудеться пленарне засідання двадцять дев'ятої сесії обласної ради сьомого скликання

Засідання відбудеться в сесійній залі обласної ради (м.Рівне, майдан Просвіти, 2, ІІІ поверх). Початок об 11-00 год.

Г Р А Ф І К проведення засідань постійних комісій та президії обласної ради у листопаді 2019 року


19 листопада 2019 року відбудуться засідання постійних комісій:
- о 10-00 год. з питань соціальної політики і соціального захисту учасників АТО та членів їх сімей (голова Бірук Б.І.);
- о 14-00 год. з питань будівництва та розвитку інфраструктури (голова Кучерук М.Г.).
Засідання відбудуться в 301 каб. облради

Конкурсна рада обласного щорічного конкурсу проектів розвитку територіальних громад Рівненської області оголошує обласний конкурс проектів розвитку територіальних громад на 2020 рікОголошується конкурс на зайняття посади директора комунального підприємства «Обласний туберкульозний санаторій м.Костопіль» Рівненської обласної ради19 листопада в приміщенні обласної ради відбудеться фахова майстерня на тему «Формування спроможного районного рівня».
Захід організовується в рамках Проекту USAID «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС), що реалізується Асоціацією міст України у партнерстві з Українською асоціацією районних та обласних рад.


Архів новин

  
Пн Вт Сер Чт Пт Сб Нд
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 1

Рішення обласної ради 7 скликання

Опубліковано: 21.06.2019

 

У  К  Р  А  Ї  Н  А

РІВНЕНСЬКА    ОБЛАСНА   РАДА

Сьоме скликання

(Двадцять шоста сесія)

Р І Ш Е Н Н Я

від 14 червня 2019 року                                                                   1369

 

Про Обласну програму поліпшення стану безпеки, гігієни праці та виробничого середовища на 2019-2023 роки

 

Враховуючи подання Рівненської облдержадміністрації, з метою забезпечення виконання завдань у сфері охорони праці, зокрема, конституційного права громадян на безпечні та нешкідливі умови праці, мінімізації ризиків виробничого травматизму, професійних захворювань             та аварій на виробництві, що сприятиме сталому економічному розвитку, збереженню і розвитку трудового потенціалу, відповідно до Закону України "Про охорону праці", керуючись Законом України "Про місцеве самоврядування в Україні", за погодженням з постійними комісіями та президією обласної ради,     обласна рада

в и р і ш и л а:

 

1. Затвердити схвалену розпорядженням голови обласної державної адміністрації від 06 травня 2019 року №423 Обласну програму поліпшення стану безпеки, гігієни праці та виробничого середовища на 2019 - 2023 роки, що додається.

2.             Рекомендувати районним, міським радам спільно з районними державними адміністраціями, виконавчими комітетами рад міст обласного значення розробити відповідні програми та передбачити кошти на їх реалізацію.

3.             Обласній державній адміністрації про хід виконання Програми інформувати  обласну раду щороку до 15 січня.

4.             Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії обласної ради з питань з питань соціальної політики і соціального захисту учасників АТО та членів їх сімей, з питань бюджету, фінансів та податків.

 

 

 

Голова ради                                                                           О.Ю. Данильчук


ДОДАТОК 

                                                           

Схвалено

розпорядження голови

Рівненської облдержадміністрації

від 06 травня 2019 року № 423

Затверджено

рішення Рівненської обласної ради

від 14 червня 2019 року

№ 1369

 

 

 

Обласна програма поліпшення стану безпеки,

гігієни праці та виробничого середовища на 2019 - 2023 роки

 

Загальна частина

 

Розроблення Обласної програми поліпшення стану безпеки, гігієни праці та виробничого середовища на 2019 - 2023 роки (далі – Програма) зумовлено необхідністю посилення державного регулювання у сфері охорони праці                та координації дій центральних і місцевих органів виконавчої влади.

Законодавчою основою для розроблення Програми є Закон України            "Про охорону праці".

Реалізацію заходів Програми буде спрямовано на поліпшення економічного стану в області, зниження ризику виробничого травматизму, професійних захворювань та аварій на виробництві, що сприятиме зменшенню видатків з державного бюджету на їх ліквідацію та відшкодування шкоди потерпілим на виробництві. І в кінцевому результаті – спрямовано                         на збереження та оздоровлення трудового потенціалу, збереження                      й підвищення працездатності та функціональних можливостей працівників.

Організацію виконання Програми в межах повноважень здійснює  департамент соціального захисту населення облдержадміністрації спільно                з територіальними органами міністерств, інших центральних органів виконавчої влади, райдержадміністраціями, виконавчими комітетами рад міст обласного значення, об’єднаними територіальними громадами та у взаємодії                    з об’єднаннями роботодавців, профспілок, підприємствами, установами                   та організаціями області.

 

Мета та основні завдання Програми

 

Метою Програми є комплексне розв’язання проблем у сфері охорони праці, формування сучасного безпечного та здорового виробничого середовища, мінімізація ризиків виробничого травматизму, професійних захворювань і аварій на виробництві, що сприятиме сталому економічному розвитку та соціальній спрямованості, збереженню і розвитку трудового потенціалу.

Основними завданнями Програми є:

забезпечення дотримання суб’єктами господарювання нормативно-правових актів з питань охорони праці;

налагодження дієвого контролю за охороною праці на всіх організаційних рівнях;

забезпечення функціонування системи управління охороною праці              на кожному підприємстві, в установі та організації;

приведення до нормативних рівнів (обмеження впливу) шкідливих               і небезпечних факторів на робочих місцях шляхом впровадження новітніх безпечних технологій, нових видів засобів індивідуального та колективного захисту;

зниження виробничих ризиків, безпеки виробничих об’єктів, устаткування та запобігання аваріям на об’єктах підвищеної небезпеки;

удосконалення системи навчання з охорони праці, в тому числі запровадження дистанційного навчання, з використанням комп’ютерних банків даних та нових інформаційних технологій.

Виконання зазначених завдань сприятиме поліпшенню стану охорони праці, його контрольованості та прогнозованості, зменшенню кількості аварій, нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань.

 

Очікувані результати виконання Програми

 

Виконання Програми дасть змогу вирішити проблеми в сфері охорони праці, зокрема дозволить скоротити соціальні та економічні втрати                        від негативних наслідків виробничого травматизму, професійної захворюваності та аварійності на виробництві і сприятиме сталому зростанню економіки області.

Ефективність виконання Програми буде забезпечуватися шляхом оптимізації матеріально-технічних, фінансових, трудових витрат, спрямованих на поліпшення стану безпеки, гігієни праці та виробничого середовища                  для забезпечення реалізації конституційного права громадян на належні, безпечні та здорові умови праці, збереження та розвиток трудового потенціалу області.

 

Обсяги та джерела фінансування

 

Виконання Програми передбачається здійснювати за рахунок коштів управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України                 у Рівненській області, Управління Держпраці у Рівненській області, місцевих бюджетів, коштів підприємств, установ, організацій, інших джерел,                      не заборонених законодавством.

 

Назад до розділу