• На головну

  • Версія для
    друку

  • Мапа сайту

  • Контакти
Закрити

Авторизація

Увійти на сайт | Реєстрація

майдан Просвіти,1 м.Рівне, 33013 тел.(0362)69–52–02, факс (0362)62–00–64, Е-mail: oblrada@rada.rv.ua

Анонси подій

29 листопада 2019 року відбудеться перше пленарне засідання двадцять дев'ятої сесії обласної ради сьомого скликання

Засідання відбудеться в сесійній залі обласної ради (м.Рівне, майдан Просвіти, 2, ІІІ поверх). Початок об 11-00 год.

У понеділок, 2 грудня 2019 року в 301 каб. облради відбудуться засідання постійно діючої конкурсної комісії для проведення конкурсів на зайняття посад керівників обласних комунальних закладів охорони здоров'я:29 листопада 2019 року о 10-00 год відбудеться засідання постійної комісії обласної ради з економічних питань та комунальної власності (В.Бойко)29 листопада 2019 року о 9-00 год відбудеться засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету, фінансів та податків (Ю.Благодир)Конкурсна рада обласного щорічного конкурсу проектів розвитку територіальних громад Рівненської області оголошує обласний конкурс проектів розвитку територіальних громад на 2020 рікОголошується конкурс на зайняття посади директора комунального підприємства «Обласний туберкульозний санаторій м.Костопіль» Рівненської обласної радиАрхів новин

  
Пн Вт Сер Чт Пт Сб Нд
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5

Розпорядження голови обласної ради - 2011 р.

У К Р А Ї Н А


РІВНЕНСЬКА  ОБЛАСНА  РАДА


(Шосте скликання)


 


Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я


ГОЛОВИ ОБЛАСНОЇ РАДИ


 


 


 


від  21 березня    2011 року                                                                                       100


 


Про нагородження Почесною


грамотою обласної ради


    


  


     За вагомий внесок у розвиток сфер життєдіяльності області, активну громадсько-політичну діяльність, заслуги у сприянні становленню та зміцненню України, як демократичної, соціальної, правової держави, благодійну роботу, виховання та навчання молоді, з нагоди професійних свят та ювілейних дат, відповідно до рішення обласної ради від 04.03.2011 №177 «Про Почесну грамоту, Подяку, цінний подарунок та Почесну відзнаку Рівненської обласної ради», керуючись Законом України "Про місцеве самоврядування в Україні":


 


1.     Нагородити Почесною грамотою обласної ради та пам’ятним знаком згідно з додатком.


2.     Контроль за виконанням розпорядження покласти на керуючого справами виконавчого апарату обласної ради Яцюка М.І.


 


 


Перший заступник


голови ради                                                                                            М.Кривко


 Додаток


                                                               до розпорядження голови


                                                               Рівненської обласної ради


                                                               від 23 березня 2011 року100


 


Список


нагороджених Почесною грамотою та пам’ятним знаком


обласної ради


 


      1. За плідну творчу діяльність, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток української національної культури, популяризацію народних звичаїв, свят, обрядів та з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та аматорів народного мистецтва:


 


Корду


Ніну Миколаївну


                       


-  директора будинку культури с.Повча, Дубенського району


Кузьмич


Валентину Сергіївну


 


- завідувача бібліотеки-філіалу с.Студянка, Дубенського району


 


 


     2. За високий професіоналізм, сумлінну працю в сфері соціального страхування, особистий внесок у вирішення державних програм соціального захисту населення та з нагоди 65-річчя від дня народження Куклевську Любов Костянтинівну -  головного спеціаліста відділу оздоровчих заходів  виконавчої дирекції Рівненського обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності.


   


     3. За сумлінну багаторічну плідну працю, високу педагогічну майстерність, вагомий особистий внесок у розвиток освітньої галузі та з нагоди 55-річчя від дня народження Шавловську Ларису Львівну - директора Рівненської загальноосвітньої школи I-II ступенів №16 Рівненської міської ради.


 


      4. За високий професіоналізм, сумлінну працю в сфері соціального страхування, особистий внесок у вирішення питань соціального захисту населення та з нагоди десятої річниці утворення Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань:


 
Довгалюка


Віталія Євстафійовича


 


-  начальника відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних  захворювань у Гощанському районі


 


Лаворик


Тетяну Григорівну


- заступника головного бухгалтера відділу бухгалтерського обліку, фінансів та звітності управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних  захворювань у Рівненській області


Мельниченко


Наталію Іванівну


 


- заступника начальника відділу по роботі з роботодавцями відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних  захворювань у місті Рівне


 


Пастух


Юлію Павлівну


 


- головного бухгалтера відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних  захворювань у Дубенському районі


 


 


        5. За багаторічну сумлінну працю, високу  професійну майстерність, вагомий внесок у розвиток гідрометеорологічної служби та з нагоди Всесвітнього метеорологічного дня:


 


Мороз


Ніну Миколаївну


 


-  завідувача сектору метеорологічних прогнозів АМСЦ Рівне, Рівненського Обласного центру з гідрометеорології 


 


Марценюк


Марію Іванівну


 


- техніка-агрометеоролога 2к. метеостанції Дубно, Рівненського Обласного центру з гідрометеорології 


 


 


   


         6. За сумлінну плідну працю, вагомі досягнення в сільськогосподарському виробництві, та з нагоди 50-річчя від дня народження Гаврилюка Павла Петровича -  голову фермерського господарства «Гаврилюк», Млинівського району.


 


   


 


 


 


         7. За багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, відповідальність і відданість справі, вагомий внесок у розвиток галузі охорони здоров’я та з нагоди 80-річчя від дня народження Козу Петра Сергійовича - завідувача хірургічним відділенням Костопільської центральної районної лікарні.


 


Керуючий справами виконавчого


апарату обласної ради                                                                М.Яцюк


 

Назад до розділу