Розпорядження голови обласної ради - 2012 р.

У К Р А Ї Н А

РІВНЕНСЬКА ОБЛАСНА РАДА

(Шосте скликання)

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

ГОЛОВИ ОБЛАСНОЇ РАДИ


від 9 квітня 2012 року № 88


Про передачу автомобіля

DaewooNubiraз балансу

Рівненської обласної ради на

баланс комунального закладу «Обласний центр

з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт»

Рівненської обласної ради


Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», Порядком передачі з балансу на баланс майна, що належить до спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Рівненської області, затвердженим рішенням обласної ради від 10.10.2008 року №993, зі змінами від 29.05.2009 року №1249, за погодженням з постійною комісією обласної ради з економічних питань та комунальної власності, з метою ефективного використання комунального майна:

1. Передати автомобіль Daewoo Nubira, 1998 року випуску, державний номер 77706 РО, що є спільною власністю територіальних громад області з балансу Рівненської обласної ради на баланс комунального закладу «Обласний центр з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт» Рівненської обласної ради.

2. Комунальному закладу «Обласний центр з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт» Рівненської обласної ради спільно з виконавчим апаратом обласної ради створити комісію та здійснити приймання-передачу зазначеного автомобіля в установленому порядку.

3. Акт приймання-передачі подати на затвердження голові обласної ради.

4. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови обласної ради Кривка М.П.

Голова обласної ради                                     Ю. Кічатий