Розпорядження голови обласної ради - 2013 р.


У К P А Ї Н А

РІВНЕНСЬКА ОБЛАСНА РАДА

(Шосте скликання)

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

ГОЛОВИ ОБЛАСНОЇ РАДИ

від 06 березня 2013 року                  № 63


Про скликання шістнадцятої сесії

обласної ради шостого скликання


       Відповідно до частин 4 і 9 статті 46, пункту 1 частини 6 статті 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та Регламенту обласної ради:

         1. Скликати шістнадцяту сесію обласної ради шостого скликання з 25 березня 2013 року.

        2. Провести пленарне засідання шістнадцятої сесії обласної ради шостого скликання 5 квітня 2013 року об 11.00 годині у сесійній залі обласної ради (м. Рівне, майдан Просвіти, 2) з орієнтовним порядком денним, що додається.

        3. Виконавчому апарату обласної ради довести до відома депутатів орієнтовний порядок денний шістнадцятої сесії обласної ради та графік проведення засідань постійних комісій у терміни, встановлені Регламентом.

        4. На сесію обласної ради запросити народних депутатів України VIІ скликання від Рівненської області, голову та заступників голови Рівненської обласної державної адміністрації, міських голів, голів районних рад та державних адміністрацій, начальників департаментів, управлінь та відділів облдержадміністрації, керівників силових структур області, керівників окремих обласних установ, підприємств, організацій, партійних та громадських організацій, представників засобів масової інформації.

        5. Повідомлення про скликання шістнадцятої сесії опублікувати в газеті обласної ради «Вісті Рівненщини» та оприлюднити на сайті Рівненської обласної ради.

        6. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.


Голова ради                     Ю.С.Кічатий