• На головну

  • Версія для
    друку

  • Мапа сайту

  • Контакти
Закрити

Авторизація

Увійти на сайт | Реєстрація

майдан Просвіти,1 м.Рівне, 33013 тел.(0362)69–52–02, факс (0362)62–00–64, Е-mail: oblrada@rada.rv.ua

Анонси подій

29 листопада 2019 року відбудеться пленарне засідання двадцять дев'ятої сесії обласної ради сьомого скликання

Засідання відбудеться в сесійній залі обласної ради (м.Рівне, майдан Просвіти, 2, ІІІ поверх). Початок об 11-00 год.

Г Р А Ф І К проведення засідань постійних комісій та президії обласної ради у листопаді 2019 року


15 листопада 2019 року відбудеться засідання постійної комісії
з питань охорони здоров'я, материнства та дитинства (Шевченко Г.М.). Початок засідання о 14-00 год в 301 каб. облради

Конкурсна рада обласного щорічного конкурсу проектів розвитку територіальних громад Рівненської області оголошує обласний конкурс проектів розвитку територіальних громад на 2020 рікОголошується конкурс на зайняття посади директора комунального підприємства «Обласний туберкульозний санаторій м.Костопіль» Рівненської обласної ради19 листопада в приміщенні обласної ради відбудеться фахова майстерня на тему «Формування спроможного районного рівня».
Захід організовується в рамках Проекту USAID «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС), що реалізується Асоціацією міст України у партнерстві з Українською асоціацією районних та обласних рад.


V Міжнародна конференція "Системи тепло-, енергопостачання. Енергосервіс. СТЕПЕС. (SHESES'19)"
відбудеться з 13 по 15 листопада 2019 року у м.Вараш


Архів новин

  
Пн Вт Сер Чт Пт Сб Нд
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 1

Розпорядження голови обласної ради - 2019 р.

 

У К Р А Ї Н А

РІВНЕНСЬКА  ОБЛАСНА  РАДА

(Сьоме скликання)

 

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

ГОЛОВИ ОБЛАСНОЇ РАДИ

 

 

від ­­08 липня 2019 року                                                                                             50

 

Про заходи зовнішнього врегулювання

конфлікту інтересів щодо директора комунального закладу «Рівненська обласна станція юних туристів» Рівненської обласної ради Криж О.В.

 

 

Враховуючи лист від 27.06.2019 №35-0/54461/19 та рішення Національного агенства з питань запобігання корупції від 27.06.2019 №1875 про порушення вимог законодавства щодо етичної поведінки, запобігання та врегулювання конфлікту інтересів, інших порушень закону, відповідно до статті 29, пункту 2 частини другої статті 33 Закону України «Про запобігання корупції», керуючись Положенням про порядок управління об’єктами спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Рівненської області, затвердженого рішенням Рівненської обласної ради від 04 березня 2014 року № 1142 зі змінами та статтею 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

 

1. Здійснити заходи зовнішнього врегулювання конфлікту інтересів щодо директора комунального закладу «Рівненська обласна станція юних туристів» Рівненської обласної ради Криж Ольги Василівни шляхом застосування до неї зовнішнього контролю за виконанням особою завдання, вчиненням нею дій, розгляду справ, підготовки та прийнятті рішень.

 

2. Призначити начальника відділу з питань спільної власності територіальних громад та економічного розвитку виконавчого апарату Рівненської обласної ради Нілабовича Юрія Михайловича уповноваженим працівником від обласної ради на проведення зовнішнього контролю за виконанням директором комунального закладу «Рівненська обласна станція юних туристів» Рівненської обласної ради                     Криж Ольгою Василівною завдання, вчиненням нею дій, розгляду справ, підготовки та прийнятті рішень стосовно її чоловіка Сухого Ю.В.

 

3. Визначити форми контролю за виконанням директором комунального закладу «Рівненська обласна станція юних туристів» Рівненської обласної ради Криж О.В. завдання, вчиненням нею дій, розгляду справ, підготовки та прийнятті рішень шляхом вчинення вказаних дій у присутності начальника відділу з питань спільної власності територіальних громад та економічного розвитку виконавчого апарату Рівненської обласної ради Нілабовича Юрія Михайловича з візуванням ним відповідних документів постійно два рази в місяць.

 

4. Директор комунального закладу «Рівненська обласна станція юних туристів» Рівненської обласної ради Криж Ольга Василівна у зв’язку із застосуванням зовнішнього контролю за виконанням нею завдання, вчиненням дій, розгляду справ, підготовки та прийнятті нею рішень здійснює свої службові обов’язки (повноваження) у частині, що спричиняють ситуацію конфлікту інтересів, виключно у присутності начальника відділу з питань спільної власності територіальних громад та економічного розвитку виконавчого апарату Рівненської обласної ради Нілабовича Юрія Михайловича шляхом візування ним відповідних документів (постійно два рази в місяць), що стосуються:

4.1. вирішення питань щодо переведення Сухого Ю.В. на іншу посаду, притягнення його до дисциплінарної відповідальності, звільнення з посади;

4.2. прийняття рішень щодо оформлення відряджень Сухого Ю.В.;

4.3. розгляду справ щодо оплати праці Сухого Ю.В. (в тому числі призначення йому премій, встановлення доплат, надбавок, виплати матеріальної допомоги на оздоровлення).

 

         5. Начальник відділу з питань спільної власності територіальних громад та економічного розвитку виконавчого апарату Рівненської обласної ради Нілабович Юрій Михайлович має бути присутній під час виконання Криж Ольгою Василівною завдання, вчиненням нею дій, розгляду справ, підготовки та прийнятті рішень та на нього покладається обов’язок візувати відповідні документи (постійно два рази в місяць), що стосуються:

5.1. вирішення питань щодо переведення Сухого Ю.В. на іншу посаду, притягнення його до дисциплінарної відповідальності, звільнення з посади;

5.2. прийняття рішень щодо оформлення відряджень Сухого Ю.В.;

5.3. розгляду справ щодо оплати праці Сухого Ю.В. (в тому числі призначення йому премій, встановлення доплат, надбавок, виплати матеріальної допомоги на оздоровлення).

 

6. З цим розпорядженням особисто ознайомити директора комунального закладу «Рівненська обласна станція юних туристів» Рівненської обласної ради Криж Ольгу Василівну та начальника відділу з питань спільної власності територіальних громад та економічного розвитку виконавчого апарату Рівненської обласної ради Нілабовича Юрія Михайловича.

 

7. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

 

 

 

 

 

Голова ради                                                                                О. Данильчук

 

 

 

 

Назад до розділу