• На головну

  • Версія для
    друку

  • Мапа сайту

  • Контакти
Закрити

Авторизація

Увійти на сайт | Реєстрація

майдан Просвіти,1 м.Рівне, 33013 тел.(0362)69–52–02, факс (0362)62–00–64, Е-mail: oblrada@rada.rv.ua

Анонси подій

29 листопада 2019 року відбудеться пленарне засідання двадцять дев'ятої сесії обласної ради сьомого скликання

Засідання відбудеться в сесійній залі обласної ради (м.Рівне, майдан Просвіти, 2, ІІІ поверх). Початок об 11-00 год.

Г Р А Ф І К проведення засідань постійних комісій та президії обласної ради у листопаді 2019 року


15 листопада відбудеться ІІ Міжнародна науково-практична конференція "Нові дослідження пам'яток археології на Волині"



15 листопада 2019 року відбудеться засідання постійної комісії
з питань охорони здоров'я, материнства та дитинства (Шевченко Г.М.). Початок засідання о 14-00 год в 301 каб. облради

Конкурсна рада обласного щорічного конкурсу проектів розвитку територіальних громад Рівненської області оголошує обласний конкурс проектів розвитку територіальних громад на 2020 рік



Оголошується конкурс на зайняття посади директора комунального підприємства «Обласний туберкульозний санаторій м.Костопіль» Рівненської обласної ради



19 листопада в приміщенні обласної ради відбудеться фахова майстерня на тему «Формування спроможного районного рівня».
Захід організовується в рамках Проекту USAID «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС), що реалізується Асоціацією міст України у партнерстві з Українською асоціацією районних та обласних рад.


Архів новин

  
Пн Вт Сер Чт Пт Сб Нд
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 1

Розпорядження голови обласної ради - 2019 р.

 

У К P А Ї Н А

РІВНЕНСЬКА ОБЛАСНА РАДА

(Сьоме скликання)

 

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

ГОЛОВИ ОБЛАСНОЇ РАДИ

 

від 02 вересня 2019 року                                                               № 126-а

 

Про нагородження Почесною грамотою та пам’ятним знаком, Подякою, цінним подарунком обласної ради

 

 

Відповідно до рішення обласної ради від 04.03.2011 №177 «Про Почесну грамоту, Подяку, цінний подарунок та Почесну відзнаку Рівненської обласної ради» зі змінами від 16.11.2012 № 796, 25.10.2013 № 1058 та від 01.12.2017 № 813, керуючись Законом України від 21.05.1997 №280/97-ВР «Про місцеве самоврядування в Україні» НАГОРОДИТИ:

1.       Почесною грамотою та пам’ятним знаком обласної ради згідно з додатком 1.

2.       Подякою обласної ради згідно з додатком 2.

3.       Цінним подарунком згідно з додатком 3.

4.       Контроль за виконанням розпорядження покласти на керуючого справами виконавчого апарату обласної ради – керівника секретаріату Сологуба Б.Є.

 

 

Голова ради                                                          Олександр ДАНИЛЬЧУК

 

 


Додаток 1
до розпорядження голови

Рівненської обласної ради

02.09.2019 р. № 126-а

 

Список

нагороджених Почесною грамотою та пам’ятним знаком обласної ради

 

1. За високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток економіки міста Рівне та області, самовіддану працю на благо територіальної громади та з нагоди 65-річчя від Дня народження, нагородити:

 

Кирею

Миколу Івановича

начальника управління економіки міста виконавчого комітету Рівненської міської ради

 

2. За багаторічну плідну працю, високий професіоналізм та з нагоди 15-річчя роботи в установі, нагородити:

 

Касько

Марію Миколаївну

головного спеціаліста фінансового відділу комунального закладу «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради

 

3. За вагомий особистий внесок у становлення української державності, активну громадянську позицію та з нагоди 30-річчя створення громадсько-політичної організації «Народний Рух України за перебудову», нагородити:

 

Дяченка

Михайла Михайловича

 

 

члена Народного Руху України за перебудову

Колюха

Миколу Олексійовича

 

 

члена Народного Руху України за перебудову

Шевчука

Миколу Остаповича

 

 

члена Народного Руху України за перебудову

Кінаха

Любомира Ярославовича

 

члена Народного Руху України за перебудову

Гриба

Анатолія Григоровича

члена Народного Руху України за перебудову

 

Степчука

Михайла Михайловича

 

члена Народного Руху України за перебудову

 

Патрікєєва

Миколу Миколайовича

 

члена Народного Руху України за перебудову

Бобрика

Олександра Онуфрійовича

 

члена Народного Руху України за перебудову

Мельника

Павла Володимировича

 

члена Народного Руху України за перебудову

4. За багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, відданість справі, активну громадянську позицію та з нагоди 60-річчя від Дня народження, нагородити:

 

Новак

Людмилу Петрівну

керівника апарату Костопільської районної державної адміністрації

5. За високий професіоналізм, зразкове виконання службових обов’язків та з нагоди Дня рятівника, нагородити:

 

Заверуху

Мар’яну Олександрівну

диспетчера 1 державної пожежно-рятувальної частини 3 державного пожежно-рятувального загону Головного управління ДСНС України у Рівненській області, старшого сержанта служби цивільного захисту

 

Садовчука

Юрія Володимировича

водія 16 державної пожежно-рятувальної частини Головного управління ДСНС України у Рівненській області, молодшого сержанта служби цивільного захисту

 

Самчука

Віктора Федоровича

провідного фахівця відділу психологічного забезпечення та соціально-гуманітарної роботи центру забезпечення діяльності Головного управління ДСНС України у Рівненській області, підполковника служби цивільного захисту

Демидюка

Сергія Павловича

 

начальника Млинівського районного сектора Головного управління ДСНС України у Рівненській області

 

6. За багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, відданість фармацевтичній справі та з нагоди Дня фармацевтичного працівника, нагородити:

 

Борікун

Наталію Василівну

фармацевта аптеки №18 ТДВ «Рівнефармація»

 

Олійник

Ніну Ігнатівну

 

завідувача аптеки №21 ТДВ «Рівнефармація»

7. За активну життєву позицію, вагомий особистий внесок у соціальну та трудову реабілітацію осіб з вадами слуху та з нагоди 65-річчя створення Рівненської обласної організації УТОГ, нагородити:

 

Самчик

Марину Петрівну

інструктора-методиста Рівненської обласної організації УТОГ

 

Куліш

Кристину Вікторівну

 

керівника гуртка Рівненського Будинку культури УТОГ

 

Сліпчука

Олексія Олексійовича

учасника художньої самодіяльності Рівненського Будинку культури УТОГ

 

8. За вагомий внесок у розвиток лісового господарства, високий професіоналізм та з нагоди професійного свята – Дня працівника лісу, нагородити:

 

Мелещука

Олександра Олександровича

директора державного підприємства «Костопільське лісове господарство» Рівненського обласного управління лісового та мисливського господарства

 

Стельмащука

Віталія Миколайовича

головного лісничого державного підприємства «Костопільське лісове господарство» Рівненського обласного управління лісового та мисливського господарства

 

Толочика

Віталія Микитовича

лісничого Новомалинського лісництва державного підприємства «Острозьке лісове господарство» Рівненського обласного управління лісового та мисливського господарства

Крука

Михайла Адамовича

директора державного підприємства «Острозьке лісове господарство» Рівненського обласного управління лісового та мисливського господарства

 

9. За багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток фізичної культури і спорту на Рівненщині та з нагоди професійного свята – Дня фізичної культури і спорту, нагородити:

 

Бондар

Олену Петрівну

 

заступника директора з навчально-тренувальної роботи дитячо-юнацької спортивної школи Вараської міської ради

 

Бондарця

Івана Васильовича

заступника директора з навчально-тренувальної роботи СДЮСШОР №2 м.Рівного

 

Голуба

Ярослава Михайловича

 

учня комунального закладу «Обласна спеціалізована дитячо-юнацька спортивна школа олімпійського резерву» Рівненської обласної ради

 

Гордійчука

Володимира Григоровича

 

тренера-викладача відділення важкої атлетики комунального закладу «Обласна школа вищої спортивної майстерності» Рівненської обласної ради

 

Дітлашка

Петра Олексійовича

 

тренера-викладача з легкої атлетики комунального закладу «Костопільський обласний ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів фізичної культури і спорту» Рівненської обласної ради

 

Досову

Галину Петрівну

 

тренера-викладача відділення фристайлу комунального закладу «Обласна школа вищої спортивної майстерності» Рівненської обласної ради

 

Кожарко

Світлану Миколаївну

 

тренера-викладача з легкої атлетики комунального закладу «Костопільський обласний ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів фізичної культури і спорту» Рівненської обласної ради

 

Лесковець

Юлію Василівну

 

майстра спорту України з боротьби вільної, чемпіонку Європи 2019 року серед кадетів

Нечипорук

Ірину Антонівну

 

тренера-викладача комунального закладу «Обласна спеціалізована дитячо-юнацька спортивна школа олімпійського резерву» Рівненської обласної ради

 

Романчука

Михайла Степановича

 

тренера-викладача комунального закладу «Обласна спеціалізована дитячо-юнацька спортивна школа олімпійського резерву» Рівненської обласної ради

 

Романюка

Дмитра Сергійовича

 

учня комунального закладу «Обласна спеціалізована дитячо-юнацька спортивна школа олімпійського резерву» Рівненської обласної ради

 

Штундера

Сергія Ігоровича

 

директора Острозької дитячо-юнацької спортивної школи Острозької міської ради Рівненської області

 

10. За багаторічну сумлінну працю, популяризацію здорового способу життя серед громадськості, високий професіоналізм, значний особистий внесок у розвиток фізичної культури та спорту на Рівненщині та з нагоди професійного свята – Дня фізичної культури і спорту, нагородити:

 

Старікова

Володимира Сергійовича

 

тренера-викладача Рівненської обласної Федерації кікбоксингу «БУДОКАН»

 

11. За багаторічну плідну працю, вагомий особистий внесок у розвиток деревообробної промисловості Рівненщини, високий професіоналізм та з нагоди Дня працівника лісу, нагородити:

 

Боженюка

Дмитра Олексійовича

 

директора ТОВ «Українські лісопильні»

 

12. За активну громадську діяльність, значний особистий внесок у розбудову української держави та з нагоди 30-річчя створення громадсько-політичної організації «Народний Рух України за перебудову», нагородити:

 

Жданюка

Степана Івановича

 

члена Народного Руху України за перебудову, делегата установчого з’їзду НРУ

  

Коваленка

Віктора Степановича

 

члена координаційної ради РОО НРУ, депутата обласної ради першого демократичного скликання 1990-1994 років

Омельчука

Романа Юстиновича

 

народного депутата України ІІ скликання 1994-1998 років, депутата обласної ради першого демократичного скликання 1990-1994 років

 

Капись

Ольгу Миколаївну

 

члена Народного Руху України за перебудову, делегата установчого з’їзду НРУ

 

Ковальчук

Олену Василівну

 

члена координаційної ради РОО НРУ, делегата установчого з’їзду НРУ

 

Веремчука

Олександра Яковича

 

члена координаційної ради РОО НРУ, делегата установчого з’їзду НРУ

 

Кур’яніка

Івана Миколайовича

 

члена координаційної ради РОО НРУ, делегата установчого з’їзду НРУ, голову Рівненської обласної громади Конгресу Української Інтелігенції

 

Олексюка

Любомира Романовича

 

члена Народного Руху України за перебудову, делегата установчого з’їзду НРУ

 

Вараницького

Миколу Романовича

 

члена координаційної ради РОО НРУ

Васильця

Василя Олександровича

члена координаційної ради РОО НРУ, делегата установчого з’їзду НРУ

 

Войтовича

Валерія Миколайовича

 

 

члена Народного Руху України за перебудову, делегата установчого з’їзду НРУ

 

Гладуна

Любомира Володимировича

 

члена Народного Руху України за перебудову, делегата установчого з’їзду НРУ

 

Захарука

Володимира Миколайовича

 

члена Народного Руху України за перебудову, делегата установчого з’їзду НРУ

 

Купрієнка

Тараса Миколайовича

 

члена Народного Руху України за перебудову, делегата установчого з’їзду НРУ

Мартинюка

Юрія Михайловича

 

члена координаційної ради РОО НРУ, депутата обласної ради першого демократичного скликання 1990-1994 років

 

Вельгуса

Миколу Михайловича

 

члена правління РОО НРУ, делегата установчого з’їзду НРУ за перебудову

 

Демянюка

Івана Волордимировича

 

делегата установчого з’їзду НРУ за перебудову, редактора газети Рівненської регіональної організації НРУ «Рада»

 

Редюк

Тетяну Іванівну

 

делегата установчого з’їзду НРУ за перебудову, депутата Рівненської міської ради 5-ти скликань

 

Поровського

Миколу Івановича

 

делегата установчого з’їзду НРУ за перебудову, народного депутата України 1, 2 та 4 скликань Верховної Ради України

 

13. За сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий внесок у надання кваліфікованої медичної допомоги та з нагоди Дня народження, нагородити:

 

Обуховську

Ларису Іванівну

 

 

медичного директора комунального підприємства «Рівненська обласна клінічна лікарня» Рівненської обласної ради

 

14. За сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий внесок у надання кваліфікованої медичної допомоги та з нагоди 50-річчя від Дня народження, нагородити:

 

Олійник

Ірину Миколаївну

 

 

завідувача гастроентерологічного центру комунального підприємства «Рівненська обласна клінічна лікарня» Рівненської обласної ради

 

15. За значний особистий внесок у розвиток освіти Рівненщини та з нагоди професійного свята – Дня працівників освіти, нагородити:

 

Алексіюка

Руслана Івановича

 

заступника директора з виховної роботи Рівненського економіко-технологічного коледжу Національного університету водного господарства та природокористування

Янушкевич

Світлану Володимирівну

 

завідувача відділення Рівненського економіко-технологічного коледжу Національного університету водного господарства та природокористування

 

Жильчук

Альону Олександрівну

 

голову циклової комісії моделювання та технології швейних виробів, викладача спецдисциплін Рівненського економіко-технологічного коледжу Національного університету водного господарства та природокористування

 

Лехновську

Ольгу Леонідівну

голову циклової комісії дизайну, викладача спецдисциплін Рівненського економіко-технологічного коледжу Національного університету водного господарства та природокористування

 

Король

Олену Юріївну

 

викладача іноземної мови Рівненського економіко-технологічного коледжу Національного університету водного господарства та природокористування

 

Савущик

Анну Ігорівну

 

викладача економічних дисциплін Рівненського економіко-технологічного коледжу Національного університету водного господарства та природокористування

 

16. За багаторічну плідну працю, високий професіоналізм, впровадження і використання новітніх технологій в обслуговуванні користувачів, популяризацію кращих зразків книжкових видань та з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек, нагородити:

 

Гуріну

Валентину Петрівну

провідного бібліотекаря відділу формування бібліографічного ресурсу, баз даних та обслуговування користувачів комунального закладу «Рівненська обласна універсальна наукова бібліотека» Рівненської обласної ради

 

17. За багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий внесок у розвиток української національної культури, бібліотечної справи на Рівненщині та з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек, нагородити:

                                            

Колнооченко

Ольгу Олексіївну

завідувача відділу комплектування фондів та каталогізації документів комунального закладу «Рівненська обласна бібліотека для молоді» Рівненської обласної ради

 

Назарук

Наталію Адамівну

директора комунального закладу «Рівненська обласна бібліотека для дітей» Рівненської обласної ради

18. За багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, значний внесок у бібліотечне обслуговування користувачів-дітей та з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек, нагородити:

                                            

Русіну

Тетяну Федорівну

завідувача відділу масової роботи та естетичного виховання комунального закладу «Рівненська обласна бібліотека для дітей» Рівненської обласної ради

 

19. За багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, зразкове виконання службових обов’язків, вагомий особистий внесок у розвиток освіти Рівненщини та з нагоди професійного свята – Дня працівників освіти, нагородити:

 

Васькевича

Сергія Геннадійовича

 

майстра виробничого навчання Вищого професійного училища №25                      смт Демидівка

 

Киричука

Дмитра Євгенійовича

 

вчителя фізики Підлозцівського ліцею Підлозцівської сільської ради Млинівського району Рівненської області

 

Остапович

Наталію Петрівну

 

директора Новолюбомирського закладу дошкільної освіти (ясла-садок) загального типу Олександрійської сільської ради Рівненського району Рівненської області

 

Фесянову

Наталію Михайлівну

 

заступника директора з навчальної роботи комунального закладу «Чудельська спеціальна школа №1 І-ІІ ступенів» Рівненської обласної ради

 

 

Шевчук

Ніну Павлівну

 

завідувача навчально-виробничої практики Дубенського коледжу Рівненського державного гуманітарного університету

 

20. За високий професіоналізм, значний особистий внесок у розвиток туризму і краєзнавства на Рівненщині та з нагоди проведення свята поліської кухні «День гарячого казана», нагородити:

 

Сосновчика

Олександра Федоровича

 

керівника туристсько-краєзнавчих гуртків комунального закладу «Соснівський центр дитячої та юнацької творчості» Соснівської селищної ради

 

21. За вагомий особистий внесок у розв’язання проблем соціального захисту населення області, високі досягнення у праці, зразкове виконання службових обов’язків та з нагоди 55-річчя від Дня народження, нагородити:

 

Марчук

Ніну Олексіївну

 

начальника управління праці та соціального захисту населення Костопільської районної державної адміністрації

 

22. За бездоганну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у виконання завдань, пов’язаних з реалізацією державної політики зайнятості та професійним навчанням дорослого населення Рівненщини і з нагоди Дня працівників освіти, нагородити:

 

Псюка

Володимира Івановича

 

директора Рівненського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості

 

Торулю

Сергія Михайловича

 

майстра виробничого навчання Рівненського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості

 

Сидорця

Олександра Васильовича

 

завідувача Олександрійського навчального відділення Рівненського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості

 

 

Керуючий справами виконавчого

апарату обласної ради – керівник секретаріату              Богдан Сологуб


Додаток 2
до розпорядження голови

Рівненської обласної ради

02.09.2019 р. № 126-а

 

Список

нагороджених Подякою обласної ради

 

1. За вагомий внесок у соціальний та культурний розвиток Рівненщини, активну громадську діяльність, висловити подяку:

 

Громадській організації «Клуб РОТАРІ міста Рівне»

 

Ротарі Клуб Еллістон «Rotary Club Alliston» (м. Еллістон, Канада)

 

2. За значний особистий внесок у розвиток освіти Рівненщини та з нагоди професійного свята – Дня працівників освіти, висловити подяку:

 

Артемовій

Аллі Миколаївні

практичному психологу Рівненського економіко-технологічного коледжу Національного університету водного господарства та природокористування

 

Чередниченку

Дмитру Віталійовичу

 

 

культорганізатору Рівненського економіко-технологічного коледжу Національного університету водного господарства та природокористування

 

Ткачук

Ірині Михайлівні

 

викладачу спецдисциплін Рівненського економіко-технологічного коледжу Національного університету водного господарства та природокористування

 

Поліщуку

Олександру Романовичу

 

лаборанту Рівненського економіко-технологічного коледжу Національного університету водного господарства та природокористування

 

 

Керуючий справами виконавчого

апарату обласної ради – керівник секретаріату              Богдан Сологуб

 


Додаток 3
до розпорядження голови

Рівненської обласної ради

02.09.2019 р. № 126-а

 

 

Список

нагороджених цінним подарунком обласної ради

 

1. За активну життєву позицію, вагомий особистий внесок у соціальну та трудову реабілітацію осіб з вадами слуху та з нагоди 65-річчя створення Рівненської обласної організації УТОГ, нагородити:

 

Лебедюк

Віру Віталіївну

виконуючу обов’язки голови Рівненської обласної організації УТОГ

 

2. За багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток фізичної культури і спорту на Рівненщині та з нагоди професійного свята – Дня фізичної культури і спорту, нагородити:

 

Лакусту

Тетяну Дмитрівну

 

заступника директора дитячо-юнацької спортивної школи №5 м.Рівного, суддя міжнародної категорії з боксу

 

Синюка

Миколу Володимировича

 

 

спортсмена-інструктора штатної команди національної збірної України осіб з інвалідністю, УОРА, параканое, бронзового призера чемпіонатів світу та Європи 2018 року, чемпіона Європи 2019 року, чемпіона України 2018, 2019 років

 

Янішевська

Світлана Анатоліївна

 

 

головний спеціаліст відділу з питань фізичної культури і спорту управліня у справах молоді і спорту Рівненської обласної державної адміністрації

 

3. За сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток освітньої галузі Рівненщини та з нагоди Дня народження, нагородити:

 

Морозюка

Миколу Петровича

директора ДПТНЗ «Сарненський професійний аграрний ліцей»

 

4. За багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, значний особистий внесок у розвиток юридичної освіти і науки, підготовку висококваліфікованих юристів та з нагоди 60-річчя від Дня народження, нагородити:

                                            

Бошицький

Юрій Ладиславович

ректор Київського університету права Національної академії наук України

 

Керуючий справами виконавчого

апарату обласної ради – керівник секретаріату              Богдан Сологуб

 

 

 


 

 

Назад до розділу