На Рівненщині визначили переможців у легкоатлетичних пробігах 05.11.2019 На Рівненщині визначили переможців у легкоатлетичних пробігах

В рамках Всеукраїнських фізкультурно-оздоровчих заходів «Біг заради гармонії» на Рівненщині відбулися легкоатлетичні пробіги.

Близько 4000 учасників взяли участь у спортивних естафетах, які організували комунальний заклад «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради за участю Відділення НОК України в Рівненській області. 

До сотні логотипів представили в обласному краєзнавчому музеї 05.11.2019 До сотні логотипів представили в обласному краєзнавчому музеї

Виставка дизайнера Олексія Штромило під назвою «Лого Знак» відкрилася в комунальному закладі "Рівненський обласний краєзнавчий музей" Рівненської обласної ради. До експозиції увійшли майже сто розробок за 30 років професійної діяльності автора.

Оголошено обласний конкурс проектів розвитку територіальних громад на 2020 рік 05.11.2019 Оголошено обласний конкурс проектів розвитку територіальних громад на 2020 рік

Сьогодні відбулося засідання Конкурсної ради з проведення щорічного обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад за участі співголови Конкурсної ради, першого заступника голови обласної ради Сергія Свисталюка та заступника голови ОДА Ігоря Тимошенка, на якому оголосили про початок Конкурсу.   

Реабілітовані просять збільшити їм допомогу 04.11.2019 Реабілітовані просять збільшити їм допомогу

Голова обласної ради Олександр Данильчук традиційно у перший понеділок місяця провів особистий прийом громадян.  


В Рівному відбулися змагання з пауерліфтингу 04.11.2019 В Рівному відбулися змагання з пауерліфтингу

В рамках відкритого кубку Рівненської області з пауерліфтингу відбулися змагання спортивно-масового фестивалю ветеранів фізичної культури і спорту. Організатори заходу – комунальний заклад «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради та Рівненська обласна організація Федерація пауерліфтингу України. 

Олексій Бучинський привітав трудовий колектив Центру по нарахуванню та здійсненню соціальних виплат із професійним святом 01.11.2019 Олексій Бучинський привітав трудовий колектив Центру по нарахуванню та здійсненню соціальних виплат із професійним святом
31 жовтня 2019 року у Рівненському міському палаці культури відбулися урочисті заходи із нагоди прийдешнього Дня працівника соціальної сфери. Привітав та нагородив почесними грамотами і подяками трудовий колектив обласного Центру по нарахуванню та здійсненню соціальних виплат заступник голови Рівненської обласної ради Олексій Бучинський.

Рівненська обласна рада визнана найпрозорішою серед органів місцевого самоврядування 31.10.2019 Рівненська обласна рада визнана найпрозорішою серед органів місцевого самоврядування

Про це сьогодні повідомили на прес-конференції представники Коаліції інститутів громадянського суспільства «Прозорі ради».

В ході заходу представники Коаліції презентували результати моніторингу нормативно-правових актів органів місцевого самоврядування щодо їх відповідності чинному законодавству України.

«Онкологія Рівненщини»: у Рівному проходить масштабна наукова конференція 31.10.2019 «Онкологія Рівненщини»: у Рівному проходить масштабна наукова конференція

Сьогодні стартувала науково-практична конференція «Онкологія Рівненщини: минуле, сьогодення, погляд в майбутнє». Участь у заході беруть головні лікарі та працівники онкологічних диспансерів зі всієї України. 

Голова обласної ради привітав працівників соціальної сфери з професійним святом 31.10.2019 Голова обласної ради привітав працівників соціальної сфери з професійним святом

Згідно Указу Президента України від 13 квітня 1999 року №374/99 в Україні професійне свято – День працівника соціальної сфери відзначають щорічно у першу неділю листопада.

З цієї нагоди, сьогодні, голова обласної ради Олександр Данильчук та голова Рівненської ОДА Віталій Коваль привітали працівників соціальної сфери з професійним святом.

Оголошено переможців Європейського тижня спорту 31.10.2019 Оголошено переможців Європейського тижня спорту

В 2019 році Україна та зокрема Рівненщина вже вдруге приєдналась до однієї з основних ініціатив ЄС у сфері спорту – Європейського тижня спорту під егідою Європейської Комісії.

Так з 23 по 30 вересня в рамках заходів до Європейського тижня спорту у більшості населених пунктів області проходили різноманітні активності з нагоди 5-річчя заснування такої ініціативи. 


Новини 21 — 30 з 7631
Початок | Поперед. | 1 2 3 4 5 | Наст. | Кінець