03.04.2019

Оголошено конкурс на посаду керівника обласного протитуберкульозного диспансера

Сьогодні відбулося засідання постійно діючої конкурсної комісії з призначення керівників закладів охорони здоров’я, на якому члени комісії затвердили  оголошення щодо проведення конкурсу на заняття посади директора комунального закладу «Рівненський обласний протитуберкульозний диспансер» Рівненської обласної ради.

DSC_0006+.jpg

В оголошенні зазначені основні напрями діяльності закладу, його статут та структура, перелік документів, який необхідно подати тим, хто претендує зайняти посаду директора. Також вимоги до претендента і до конкурсної пропозиції. Зокрема, претендент має подати  план розвитку закладу на найближчі три-п’ять років.

DSC_0010+.jpg

Подати документа можна буде в період з 4 по 18 квітня до виконавчого апарату обласної ради за адресою майдан Просвіти, 1, каб. 328.

DSC_0013+.jpg

А вже 19 квітня відбудеться засідання конкурсної комісії, де розглянуть заяви та документи від претендентів та визначаться, хто ж стане учасниками конкурсу. Цього ж дня члени комісії планують заслухати пропозиції тих, хто допущений до конкурсу, та визначити переможця.

Нагадаємо, що у разі, якщо конкурсна комісія обере переможця, його кандидатура буде винесена на розгляд сесії обласної ради.

DSC_0014+.jpgПовернення до списку