Веломандрівки для читачів організовують рокитнівські бібліотекарі 25.11.2019 Веломандрівки для читачів організовують рокитнівські бібліотекарі

Цікаву форму роботи з читачами зорганізували фахівці центральної районної бібліотеки, що у селищі Рокитне. Під час веломандрівок унікальними місцинами району, учасники подорожі не лише дізнаються чимало пізнавального про свій край, а й пропагують здоровий спосіб життя.

Рівненщина – лідер в Україні за прозорістю 25.11.2019 Рівненщина – лідер в Україні за прозорістю
З 22 регіонів України, які залучили для дослідження, саме Рівненська область за підсумками 2019 року посіла перше 
місце в рейтингу прозорості. Аналіз проводився в рамках проекту «Транспарентність, фінансове здоров’я та конкурентоспроможність муніципалітетів», який реалізує словацька недержавна неприбуткова організація INEKO та український аналітичний центр МЦПД. Окрім регіонів, проаналізували й муніципальну діяльність в 50 найбільших українських містах.

«Розминка від чемпіона» - цього разу в Яринівці 25.11.2019 «Розминка від чемпіона» - цього разу в Яринівці
Комунальний заклад «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради вкотре знайомить дітлахів Рівненщини зі знаними спортсменами. Цього разу до вихованців Яринівської філії опорного закладу Кам’янського ліцею Березнівської районної ради завітав майстер спорту України міжнародного класу, чемпіон Європи, неодноразовий володар кубку Європи зі стрільби з лука, відомий тренер Валентин Хавтура в рамках традиційних заходів, відомих як «Розминка від чемпіона».

Рівненським студентам розповіли про Голодомор 25.11.2019 Рівненським студентам розповіли про Голодомор
До Дня пам’яті жертв голодоморів в Україні фахівці комунального закладу «Рівненська обласна бібліотека для молоді» Рівненської обласної ради організували для студентів тематичні заходи:  вечір скорботи «Голодомор – чорна сповідь моєї Вітчизни» та вечір пам’яті «Рік тридцять третій… Голод» з переглядом фільму «Великий злам».

У Рівному вшанували пам'ять жертв голодоморів 23.11.2019 У Рівному вшанували пам'ять жертв голодоморів
23 листопада у Рівному відбулися жалобні заходи з нагоди Дня пам’яті жертв голодоморів. Біля Свято-Покровського кафедрального собору відбувся мітинг-реквієм в пам’ять про мільйони замучених українців під час якого містяни запалили та виклали у формі хреста свічки і лампадки. 

Депутати обласної ради домовилися з польськими колегами про співпрацю 22.11.2019 Депутати обласної ради домовилися з польськими колегами про співпрацю

Впродовж трьох днів члени постійної комісії з питань бюджету, фінансів та податків вивчали роботу місцевого самоврядування у Люблінському Воєводстві.

Депутати зустрілися з Віцемаршалком Збігнєвом Войцховським, головою сеймику Міхалом Мулавою та депутатами сеймику.

Керівники громад написали Звернення до народних депутатів від Рівненщини 21.11.2019 Керівники громад написали Звернення до народних депутатів від Рівненщини
20 листопада у Рівному відбулося чергове засідання регіональної платформи на тему формування ефективного місцевого самоврядування та створення самодостатніх громад. Керівництво області, голови ОТГ, міських, сільських та селищних рад разом з депутатами Верховної Ради України від Рівненщини обговорили перебіг децентралізації. Значну увагу приділили проблемам, з якими вже стикнулися  новостворені громади, та які можуть чекати на них вже наступного року. Свої пропозиції до законотворців представники громад виклали у Зверненні.

Сьогодні в Україні  - День Гідності та Свободи 21.11.2019 Сьогодні в Україні - День Гідності та Свободи
Упродовж дня по всій області вшановуватимуть пам’ять тих, хто віддав своє життя під час подій Революції Гідності та бойових дій на Сході України.

Чотири обласних комунальних заклади можуть отримати нових керівників 20.11.2019 Чотири обласних комунальних заклади можуть отримати нових керівників
20 листопада під час засідання постійної комісії з економічних питань та комунальної власності депутати розглянули питання обрання керівник чотирьох комунальних закладів Рівненської обласної ради.

Представники профільної комісії обласної ради розглянули зміни до перспективного плану формування територій громад 20.11.2019 Представники профільної комісії обласної ради розглянули зміни до перспективного плану формування територій громад
20 листопада під час засідання постійної комісії Рівненської обласної ради з питань місцевого самоврядування, розвитку територій та Європейської інтеграції депутати розглянули запропоновані зміни до перспективного плану формування територій громад області.


Новини 11 — 20 з 7648
Початок | Поперед. | 1 2 3 4 5 | Наст. | Кінець