• На головну

  • Версія для
    друку

  • Мапа сайту

  • Контакти
Закрити

Авторизація

Увійти на сайт | Реєстрація

майдан Просвіти,1 м.Рівне, 33013 тел.(0362)69–52–02, факс (0362)62–00–64, Е-mail: oblrada@rada.rv.ua

Анонси подій

29 листопада 2019 року відбудеться пленарне засідання двадцять дев'ятої сесії обласної ради сьомого скликання

Засідання відбудеться в сесійній залі обласної ради (м.Рівне, майдан Просвіти, 2, ІІІ поверх). Початок об 11-00 год.

Г Р А Ф І К проведення засідань постійних комісій та президії обласної ради у листопаді 2019 року


20 листопада 2019 року в 301 каб.облради відбудуться засідання постійних комісій
- об 11-00 год. з питань місцевого самоврядування, розвитку територій та європейської інтеграції (В.Крока)  - о 14-00 год. з економічних питань та комунальної власності (В.Бойко).

Конкурсна рада обласного щорічного конкурсу проектів розвитку територіальних громад Рівненської області оголошує обласний конкурс проектів розвитку територіальних громад на 2020 рікОголошується конкурс на зайняття посади директора комунального підприємства «Обласний туберкульозний санаторій м.Костопіль» Рівненської обласної ради19 листопада в приміщенні обласної ради відбудеться фахова майстерня на тему «Формування спроможного районного рівня».
Захід організовується в рамках Проекту USAID «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС), що реалізується Асоціацією міст України у партнерстві з Українською асоціацією районних та обласних рад.


Архів новин

  
Пн Вт Сер Чт Пт Сб Нд
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 1

20.06.2019

Рівненський аеропорт мають намір передати в концесію

Вчора на засіданні сесії обласної ради депутати проголосували за проект рішення «Про утворення конкурсної комісії для проведення конкурсу з передачі в концесію цілісного майнового комплексу обласного комунального підприємства «Міжнародний аеропорт Рівне».

Рішення зумовлене з метою залучення інвестицій в економіку регіону та ефективнішого використання майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Рівненщини. Так, згідно документу буде створена комісія, до складу якої входитиме 12 осіб.

Зокрема, голова комісії – перший заступник голови Рівненської обласної ради Сергій Свисталюк, секретар – начальник відділу з питань спільної власності територіальних громад та економічного розвитку виконавчого апарату обласної ради Юрій Нілабович та члени комісії: голова постійної комісії з економічних питань та комунальної власності Віталій Бойко, заступник голови обласної ради Олексій Бучинський, перший заступник голови постійної комісії з питань бюджету, фінансів та податків Діана Гордійчук, член постійної комісії з питань Регламенту, діяльності правоохоронних органів та боротьби з корупцією Микола Драганчук, член постійної комісії з економічних питань та комунальної власності Михайло Кириллов, начальник відділу Управління Служби Безпеки України в Рівненській області Сергій Косяк, голова постійної комісії з питань будівництва та розвитку інфраструктури Микола Кучерук, начальник управління інфраструктури та промисловості облдержаадміністрації Федір Мисюра, директор обласного комунального підприємства «Міжнародний аеропорт Рівне» Ігор Насинюк, заступник голови облдержаадміністрації Ігор Тимошенко.

За словами Сергія Свисталюка, дане положення передбачає тільки створення комісії.

«В її повноваження входить розроблення документації щодо умов конкурсу. Проте, всі рішення прийматиме не комісія, а депутатський конкурс», - сказав він.

Також, як зауважив голова комісії, таке рішення депутати прийняли з огляду на те, що обласний бюджет не може покривати борги комунального підприємства «Міжнародний аеропорт Рівне».

«Передача в концесію – це чи не єдиний шлях виходу з економічного стану, який склався на сьогодні, - наголосив Сергій Свисталюк. – Перше засідання комісії ймовірно відбудеться наприкінці червня, або ж у липні».