09.08.2019

Спортсмени-переможці Чемпіонатів світу і Європи отримали грошові винагороди

Сьогодні голова обласної ради Олександр Данильчук спільно з виконувачем обов’язків голови ОДА Ігорем Тимошенком привітали та вручили грошові винагороди переможцям та призерам командного Чемпіонату світу і чемпіонату Європи з дзюдо серед спортсменів з вадами зору.

Олександр Данильчук, який є Почесним Президентом Асоціації вільної боротьби на Рівненщині зауважив, що сам знає, як важко готуватися до змагань та здобувати перемогу.

«Бажаю вам й надалі працювати та перемагати! Міцного здоров’я, менше травм та більше нагород», - сказав він.

Нагадаємо, що командний чемпіонат світу з дзюдо проходив 5 липня в м. Форт Вейн (США), участь в якому взяли 158 спортсменів з 31 країн світу. До слова, дані змагання є рейтинговим у відборі для участі у літніх Паралімпійських іграх 2020 року.

У складі національної збірної команди України участь у змаганнях брали 7 спортсменів та 2 тренери з Рівненщини. 

Зокрема, Никита Омельчук, Давид Хорава, Олександр Назаренко, Олександр Помінов, Юлія Галінська, Ірина Гусєва, Анастасія Гарник.

Чемпіонат Європи відбувся з 26 по 28 липня в м. Генуя (Італія). Учасниками змагань були 130 спортсменів із 18 країн Європи, з яких 6 спортсменів – з Рівненщини.

У підсумку чемпіонами Європи стали Давид Хорова та Олександр Назаренко. Бронзовими призерами чемпіонату Європи стали Людмила Логацька та Анастасія Гарник, Олександр Помінов та Юлія Галінська посіли 5 місця.

У медальному заліку збірна команда України виборола перше загальнокомандне місце, здобувши 3 золотих та 4 бронзових медалей.

Підготовку спортсменів до змагань здійснювали Заслужені тренери України Михайло Романкевич, Ірина Качковська та Іван Іваницький.

З 1 по 5 серпня у місті Пітешт (Румунія) відбувся чемпіонат світу з веслування на байдарках та каное серед юніорів та молоді до 23-х років, де Андрій Шкарнига виборов дві бронзових медалі. Підготував спортсмена до змагань тренер Олександр Максимчук.

Всі спортсмени та їх тренера отримали грошові сертифікати на загальну суму 180 630 тис. грн. 


Повернення до списку