30.08.2019

Двадцять сьому сесію обласної ради розпочали з хвилини мовчання

У залі зареєструвалися 49 з 64 депутатів. Голова обласної ради Олександр Данильчук розпочав засідання сесії з пропозиції вшанувати хвилиною мовчання загиблих на Сході України бійців. Нагадаємо, напередодні, 29 серпня, в нашій державі вперше відзначали День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.

DSC_0085.JPG

За рішенням президії обласної ради на розгляд депутатів винесено 49 питань. Однак за пропозиціями деяких обранців до порядку денного внесли зміни.

DSC_0185.jpg

Зокрема, голова постійної комісії з питань гуманітарної політики Алла Черній винесла на розгляд колег Звернення до Кабінету Міністрів України та Комітету з питань науки і освіти ВРУ щодо внесення змін до постанови Кабінету Міністрів від 06.03.2019 №221. Документ стосується норм наповненості класів у спеціальних навчальних закладах освіти для дітей з особливими освітніми потребами, а саме - депутати проситимуть уряд скасувати норму граничної наповненості класів.

DSC_0165.jpg

Крім того, за пропозицією першого заступника голови обласної ради Сергія Свисталюка з порядку денного зняли на доопрацювання питання про передачу приміщень з балансу департаменту ЖКГ, енергетики та енергоефективності облдержадміністрації на баланс КП «Рівненське обласне бюро технічної інвентаризації» Рівненської обласної ради.

DSC_0153.JPG

Стежити за перебігом сесії в режимі "наживо" можна за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=u89qdYjimkA


Повернення до списку