• На головну

  • Версія для
    друку

  • Мапа сайту

  • Контакти
Закрити

Авторизація

Увійти на сайт | Реєстрація

майдан Просвіти,1 м.Рівне, 33013 тел.(0362)69–52–02, факс (0362)62–00–64, Е-mail: oblrada@rada.rv.ua

Архів новин

  
Пн Вт Сер Чт Пт Сб Нд
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 1

22.10.2019

Особливі спортсмени змагалася за кубок області з пауерліфтингу

19-20 жовтня у Рівному в приміщенні регіонального центру «Інваспорт» відбувся відкритий кубок Рівненської області з пауерліфтингу серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату (ОРА) та вадами зору. Участь у змаганнях взяло 
70 спортсменів з Березнівського, Зарічненського, Млинівського, Костопільського районів, м. Дубно, м. Сарни, м. Рівне та Волинської області.

Привітали спортсменів начальник управління у справах молоді та спорту Рівненської обласної державної адміністрації Віталій Ліпський та начальник Рівненського регіонального центру «Інваспорт» Андрій Демчук.

Також під час урочистого відкриття змагань були вручені посвідчення
Майстрів спорту України з пауерліфтингу серед спортсменів з ураженнями ОРА
Дар’ї Кобилинській та Сергію Кожушку.

У підсумку змагань переможцями змагань серед спортсменів з вадами зору у своїх вагових категорія стали:

серед жінок

до 48 кг – Блищик Юлія (МСУ, РОДЮСШІ); 
до 56 кг – Багнюк Уляна (МСУМК, м. Рівне); 
до 75 кг – Гордейчук Катерина (м. Рівне);

серед чоловіків:

до 56 кг – Головатчик Руслан (МСУ, м. Рівне);
до 60 кг – Давидюк Михайло (Волинська обл.);
до 67,5 кг – Корнєєв Павло (МСУ, м. Рівне);
до 75 кг – Мурдза Дмитро (МСУ, РОДЮСШІ);
до 82,5 кг – Ткачук Микола (МСУ, м. Рівне);
до 90 кг – Головатчик Павло (МСУ, м. Рівне);
до 100 кг – Дерманський Анатолій (МСУ, м. Рівне).

У підсумку змагань переможцями змагань серед спортсменів з ураженнями ОРА стали:

серед жінок:

до 41 кг – Крецу Валентина (КМСУ, м. Сарни);
до 45 кг – Кобилинська Дар’я (МСУ, РОДЮСШІ);
до 50 кг – Сиротинська Марія (м. Дубно);
до 55 кг – Шаблюк Анастасія (м. Рівне); 
до 61 кг – Самчик Марина (КМСУ, м. Рівне);
до 67 кг – Гаврилюк Галина (м. Рівне);
до 73 кг – Мороз Тетяна (м. Рівне);
до 79 кг – Семенюк Любов (МСУМК, м. Рівне);
понад 86 кг – Юрчук Іванна (Костопільський район).

серед чоловіків:

до 49 кг – Катеринич В’ячеслав (РОДЮСШІ);
до 54 кг – Рожко Василь (МСУМК, РОДЮСШІ);
до 59 кг – Шутак Сергій (МСУ, м. Сарни);
до 65 кг – Марчук Михайло (МСУ, м. Рівне);
до 72 кг – Максимчук Олексій (КМСУ, м. Рівне);
до 80 кг – Ковальчук Юрій (КМСУ, Млинівський район);
до 88 кг – Кожушко Сергій (МСУ, м. Рівне);
до 97 кг – Багнюк Олександр (МСУ, м. Рівне);
до 107 кг – Вдовин Михайло (Млинівський район);
понад 107 кг – Сікальський Андрій (КМСУ м. Рівне).

Переможці та призери змагань були нагородженні грамотами та медалями.