29.11.2019 З 29 листопада 2019 року цей сайт оновлюватися не буде
З 29 листопада 2019 року розпочав роботу новий офіційний вебсайт Рівненської обласної ради, який доступний за посиланням https://ror.gov.ua/

Рівненщина налагоджує співпрацю з Нігерією 29.11.2019 Рівненщина налагоджує співпрацю з Нігерією
Напередодні голова обласної ради Олександр Данильчук та голова облдержадміністрації Віталій Коваль зустрілися з делегацією штату Лагос Федеративної Республіки Нігерія.  На зустріч запросили  товаровиробників Рівненщини, аби ті могли обговорити можливі напрямки співпраці з цією африканською країною.

Новий корпус - до 25-річчя Острозької академії! 28.11.2019 Новий корпус - до 25-річчя Острозької академії!

Офіційне відкриття відбулося сьогодні. Як відзначив ректор університету Ігор Пасічник будівництво корпусу розпочалося ще у 2007 році, однак активні будівельні роботи велися у 2018-2019 роках.

«За цей період вдалося залучити 75 мільйонів гривень державних коштів, що дало можливість завершити його будівництво», - зауважив Ігор Пасічник. 

Березнівський лісотехнічний коледж отримав ліцензію на нову спеціальність 28.11.2019 Березнівський лісотехнічний коледж отримав ліцензію на нову спеціальність

Міністерство освіти і науки України надало Березнівському лісотехнічному коледжу НУВГП ліцензію на здобуття нової спеціальності. Відтепер студенти матимуть змогу навчатися за фахом «Фізична культура і спорт».

Рівненська майстриня креативної книги здивувала черговим шедевром 28.11.2019 Рівненська майстриня креативної книги здивувала черговим шедевром

Нову казку-новелу «Крамниця часу» презентувала рівненська письменниця, авторка вишитих книг Олена Медведєва. Новий шедевр розглядали запрошені вихованці інтернатів, дитбудинків, шкіл та дитсадків.

На Рівненщині стартувала Декада зайнятості для осіб з інвалідністю 27.11.2019 На Рівненщині стартувала Декада зайнятості для осіб з інвалідністю

У рамках Декади зайнятості для осіб з інвалідністю фахівці Рівненської районної філії обласного центру зайнятості та центу професійно-технічної освіти державної служби зайнятості провели профорієнтаційну акцію «Подорож до країни моїх професійних мрій». Вихованців Клеванської спеціальної загальноосвітньої школи №1 І-ІІІ ст., де навчаються дітки з вадами зору, запросили на презентацію до навчально-виробничого комплексу.

Президія погодила порядок денний сесії 27.11.2019 Президія погодила порядок денний сесії

67 питань винесено на засідання двадцять дев’ятої сесії обласної ради, яка відбудеться 29 листопада. Порядок денний погодили сьогодні члени президії.

Зокрема, депутати планують розглянути зміни до обласного бюджету Рівненської області на 2019 рік та низку питань, що стосуються змін до обласних програм.

У Рівному презентують серії книг Уласа Самчука 27.11.2019 У Рівному презентують серії книг Уласа Самчука

28 листопада о 13:00 годині в Літературному музеї Уласа Самчука відбудеться презентація серії книг «Улас Самчук і Карпатська Україна» видавництва «Богдан» (м. Тернопіль).

Три книги, які об’єднує постать Уласа Самчука та Карпатська Україна.

На Рівненщині ще два підприємства розроблятимуть родовища пісків 26.11.2019 На Рівненщині ще два підприємства розроблятимуть родовища пісків

26 листопада, під час засідання постійної комісії з питань екології, природокористування, охорони навколишнього середовища та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи під головуванням Володимира Валявки, депутати погодили надання гірничого відводу для розробки піщаних родовищ двом підприємствам.


Студенти Рівненщини мають можливість виграти грант на навчання 26.11.2019 Студенти Рівненщини мають можливість виграти грант на навчання

Соціальний проект EducationUA дає можливість студентам проявити себе та поборотися на конкурсній основі за фінансування навчання.

За умовами конкурсу буде обрано три переможці, які отримують: перше місце – сертифікат на суму 20 тисяч гривень, друге та третє місця – відповідні грамоти та заохочувальні призи. 


Новини 1 — 10 з 7648
Початок | Поперед. | 1 2 3 4 5 | Наст. | Кінець