• На головну

  • Версія для
    друку

  • Мапа сайту

  • Контакти
Закрити

Авторизація

Увійти на сайт | Реєстрація

майдан Просвіти,1 м.Рівне, 33013 тел.(0362)69–52–02, факс (0362)62–00–64, Е-mail: oblrada@rada.rv.ua

Анонси подій

29 листопада 2019 року відбудеться пленарне засідання двадцять дев'ятої сесії обласної ради сьомого скликання

Засідання відбудеться в сесійній залі обласної ради (м.Рівне, майдан Просвіти, 2, ІІІ поверх). Початок об 11-00 год.

Г Р А Ф І К проведення засідань постійних комісій та президії обласної ради у листопаді 2019 року


15 листопада 2019 року відбудеться засідання постійної комісії
з питань охорони здоров'я, материнства та дитинства (Шевченко Г.М.). Початок засідання о 14-00 год в 301 каб. облради

Конкурсна рада обласного щорічного конкурсу проектів розвитку територіальних громад Рівненської області оголошує обласний конкурс проектів розвитку територіальних громад на 2020 рік



Оголошується конкурс на зайняття посади директора комунального підприємства «Обласний туберкульозний санаторій м.Костопіль» Рівненської обласної ради



19 листопада в приміщенні обласної ради відбудеться фахова майстерня на тему «Формування спроможного районного рівня».
Захід організовується в рамках Проекту USAID «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС), що реалізується Асоціацією міст України у партнерстві з Українською асоціацією районних та обласних рад.


V Міжнародна конференція "Системи тепло-, енергопостачання. Енергосервіс. СТЕПЕС. (SHESES'19)"
відбудеться з 13 по 15 листопада 2019 року у м.Вараш


Архів новин

  
Пн Вт Сер Чт Пт Сб Нд
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 1

Рівненська область

Відеоматеріали

Фракції обласної ради



Депутатські фракції та групи

Рівненської обласної ради VII скликання

Станом на 14/12/2018


Фракція Радикальної партії Олега Ляшка

1

Лозова Оксана Василівна

керівник фракції

2

Білик Юрій Романович

 

3

Васильєв Олександр Анатолійович

 

4

Воронко Тетяна Данилівна

 

5

Женевський Сергій  Юрійович

 

6

Марчук Микола Мелетійович

 

7

Прядун Михайло Петрович

 

8

Свисталюк Сергій Анатолійович

 

9

Ширяєв Олександр Сергійович

 

10

Юзепчук Віктор Іванович

 

 

Фракція Всеукраїнського об‘єднання «Батьківщина»


1

Кучерук Микола Герасимович

керівник фракції

2

Драганчук Микола Миколайович

уповноважений представник

3

Королюк Валентин Анатолійович

 

4

Бузян Степан Степанович

 

5

Вервега Михайло Степанович

 

6

Караїмчук Іван Васильович

 

7

Козак Олександр Борисович

 

8

Кравчук Павло Григорович

 

9

Мариніна Людмила Василівна

 

10

Мартинюк Петро Степанович

 

11

Нестеренко Олександр Леонтійович

 

12

Павловська Ксенія Сергіївна

 

13

Руцький Микола Миколайович

 

14

Ткач Олександр Олександрович

 

15

Черній Алла Леонідівна

 

 

Фракція політичної партії "Конкретних справ"

1

Файфура Богдан Михайлович

керівник фракції

2

Богатирчук-Кривко

Світлана Кирилівна

 

3

Грисюк Анатолій Іванович

 

4

Кльоп Василь Федорович

 

5

Романюк Ярослав Романович

 

6

Стецюк Василь Григорович

 

 

Фракція Всеукраїнського об’єднання "Свобода"


1

Савчук Олександр Іванович

керівник фракції

2

Бортнік Андрій Анатолійович

заступник керівника фракції

3

Валявка Володимир Ярославович

заступник керівника фракції

4

Алексейчук Анатолій Антонович

 

5

Бучинський Олексій Андрійович

 

6

Гомон Олександр Олександрович

 

7

Муляр Володимир Степанович

 

8

Савчук Ірина Григорівна

 

 

Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА "СОЛІДАРНІСТЬ"

1

Чугунніков Віталій Семенович

керівник фракції


2

Благодир Юрій Анатолійович

заступник керівника фракції

3

Ундір Віталій Олександрович

заступник керівника фракції

4

Бойко Віталій Ярославович

 

5

Данильчук Олександр Юрійович

 

6

Корнійчук Олександр Васильович

 

7

Крока Валентин Іванович

 

8

Крук Михайло Адамович

 

9

Лобчук Микола Іванович

 

10

Мельник Микола Петрович

 

11

Мисько Олександр Степанович

 

12

Охремчук Віктор Павлович

 

13

Петрук Анатолій Васильович

 

14

Потапчук Руслан Васильович

 

15

Редько Валерій Ярославович

 

16

Сухович Віталій Миколайович

 

17

Фізик Ігор Васильович

 

 

Депутатська фракція Політичної Партії "УКРАЇНСЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ - УКРОП" (скорочена назва: депутатська фракція ПП "УКРОП")

(повідомлення про створення 01.12.2017)


1

Гордійчук Діана Юріївна

керівник фракції

2

Бірук  Борис Іванович

 

3

Гусарук Валерій Миколайович

секретар фракції

 

ПОЗАФРАКЦІЙНІ ДЕПУТАТИ

1

Кириллов Михайло Михайлович

заява про вихід з фракції БПП 08/09/2016

2

Шарманський Юрій Ярославович

заява про вихід з фракції БПП 08/09/2016

3

Назарчук Леонід Михайлович

заява про вихід з фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ – УКРОП" 06/09/2017

4

Шевченко Геннадій Миколайович

заява про вихід з фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ – УКРОП" 06/09/2017

5

Сухляк Владислав Олегович

рішення загальних зборів фракції політичної партії ВО «Батьківщина» в обласній раді від 18/05/2018 про виключення Сухляка В.О. з фракції

 

Депутатська група «Міжфракційне об’єднання «Медики Рівненщини»

(заява про створення 08/09/2016)

1

Бойко ВіталійЯрославович

 

2

Лозова Оксана Василівна

 

3

Сухляк Владислав Олегович

 

4

Бортнік Андрій Андрійович

 

5

Вервега Михайло Степанович

 

6

Караїмчук Іван Васильович

 

7

Шевченко Геннадій Миколайович

 

8

Білик Юрій Романович

 

9

Юзепчук Віктор Іванович

 

 

Депутатська група «Розвиток громад»

(заява про створення 04/11/2016)

1

Кириллов Михайло Михайлович

керівник депутатської групи

2

Грисюк Анатолій Іванович

 

3

Романюк Ярослав Романович

 

4

Стецюк Василь Григорович

 

5

Файфура Богдан Михайлович

 

6

Шарманський Юрій Ярославович

 

  



Назад до розділу